Vaš vzdevek

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
LaMia
Fairy
Kraj: Ljubljana-Črnuče

Re: Vaš vzdevek

PrispevekNapisal/-a LaMia » 28 jun 2011, 23:12

Ja neki si je blo treba zmislt ane ;) ...

Lamia je pa v grški mitologiji lepa libijska kraljica, ki se je spremenila v demona in jedla otroke, aja pa telo kače je mela od pasu navzdol... (ne glih glamurozno ampak ok) oz. so to mitična ženska bitja... neka taka mešanca med vampirji in demoni.

Predvsem mi je bla pa že kr neki časa nazaj ful všeč tale slika od Herberta Jamesa Draperja, drugač angleški slikar iz viktorjanske dobe - res nč kej pretresljivo obdobje za slikarstvo (vsaj men večinoma ni všeč), ampak na tej sliki mi je blo všeč vzdušje... tko melanholično.

Slika

(Ubistvu sem že mal pozabla zakaj mi je bla všeč - mi ni več neki ful - ampak glede na to da je mitično bitje se mi je zdel nekak primerno za nick :D )

Uporabnikov avatar
calimero747
Fairy

PrispevekNapisal/-a calimero747 » 16 avg 2012, 21:08

Hja moj nickname je dost glupo nastal. Sm igrala eno igrco in je bil moj oči zraven in sem ga vprašala kako nej si dam ime tm in je reku da Piščanček al pa Pipi in ker sm vedno užaljena če me kdo s tem vzdevkom pokliče (ki se me drži že čist od mejhnga) sem naredila tist svoj obraz ko sem kao jezna ampak mi gre zraven na smeh. In je reku da sem ko Calimero pa sem ga vprašala če nisem mal previsoka da bi me Calimero klical (čeprav sem po resnic povedan dost mejhna :( ) in mi je predlagu da nej bom Calimero747 če sem prevelka da bi bla sam Calimero. Sva se na mrtvo narežala ampak o takrat naprej uporablam sam še ta vzdevek :D
A reader lives a thousand lives before he dies. A man who never reads lives only one.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 16 avg 2012, 21:21

Sweet zgodba! <3

Meni je tudi ati probal izbrat prvi nickname, ko sem bla stara 14... in je bil blue angel :oops: :oops:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Stellar
Human

PrispevekNapisal/-a Stellar » 17 avg 2012, 07:21

Vse mate taaaaak kjut zgodbice o nicknamih...js je nimam, stvar je taka, eden najljubših bendov mi je Incubus :022: in na plati Make Yourself majo komad Stellar...in pač od tle moj nick :)

Uporabnikov avatar
KristTheVampire
Siren
Kraj: Rimske Toplice
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a KristTheVampire » 17 avg 2012, 10:26

še vseen bolš ko js ko sm bla obsedena z VA :roll:
z veseljem bi si spremenila nickname če bi si lahk.
"A good book has no ending."
R.D. Cumming

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 17 sep 2012, 13:45

Jz pa ubistvu nisem nikol iskala nick-a :roll:
Kris uporabljam na netu že odkar pomnim, je moj vzdevek med frendi in se mi je nekak še najbol dopadu, ko sem se začela vpisvat v različna omrežja, forume, ....
Nevem zakaj sicer, ampak vsi vzdevki, ko sm jih mela so bli neke izpeljanke mojega imena ter mojih srečnih številk...in zdej, ko se vpisujem kam in morm nick izbrat se mi zdi kda bi goljufala sebe če bi si zbrala drug nick, ker Kris dejansko je moj alterego na netu , postal je del mene in čeprav bi si z veseljem zmisnla kako mistično, fantazijsko al pa vsaj mal bl originalno ime, se nebi počutla vredu pisat pod njem :138: :D
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 17 sep 2012, 19:10

Všeč mi je to ime. :) In za razliko od mojega pravega imena, je zelo kratko (drugače ima moje ime 7 črk).
Pa še hotla sem nekaj drugačnega od ostalih forumov, ker se tukaj zadržujem največ pa najbolj sodelujem.. tak, da more bit ime, ki si ga zapomniš :P .. pa glede na to da je kratko.. :)
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
calimero747
Fairy

PrispevekNapisal/-a calimero747 » 21 sep 2012, 21:11

Ojoj jst mam lih obratno. Ma moje ime tko 3 črke in me ful moti ko se naveličaš ceu lajf poslušat iste tri črke in bi grozn rajš mela daljše ime. In pol mam povsod take ful dolge pa zakomplicirane pa dostkrat nelogične vzdevke. Pa velikrat so mal utrgani al pa neumni. :P
A reader lives a thousand lives before he dies. A man who never reads lives only one.

Uporabnikov avatar
manty
Forest Spirit
Kraj: Celje

PrispevekNapisal/-a manty » 23 sep 2012, 17:25

huhh vidim, da tud ve s kratkimi imeni niste najbol zadovolne.. :shock: ..k moj ime ma tud 7 črk...pa mam rajš kr okrajšavo :D že od malega sm manty tak da mi je to najbolj priročn za uporablat :D :D pa izy za zapounat :lol:
“If a book is really good, it deserves to be read again, and if it's great, it should be read at least three times.” ~ Anatole Broyard

Uporabnikov avatar
Melrose
Fairy

PrispevekNapisal/-a Melrose » 28 okt 2012, 20:24

Moj nick je moje ime + reklama za moj blog :P
Drugače mam pa vedno kako drugo ime na netu, odvisno od tega, kakšna stran je - blog, forum ... Ponavad mam kake trapaste al pa kej :)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost