Vaš vzdevek

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
Aglaia
Forest Spirit
Kontakt:

Re: Vaš vzdevek

PrispevekNapisal/-a Aglaia » 05 avg 2015, 10:42

Naj bo, da se malo vključim na forum in na nek način predstavim.

Tudi moj vzdevek izhaja iz časov IRCa. Sprva, ko sem klepetalnico začela uporabljati sem hotela neko simpatično ime po hrani, ker je bila prijateljica Tortica in se mi je zdelo simpatično. Hotela sem biti palačinka, vendar se mi je zdelo, da bo dovolj dober vzdevek za kopico zafrkavanja, tako da sem se raje odločila za Pomarančo, ki je vsebovala tudi moje ime. Vzdevek sem in ga še uporabljam. Hotela sem ga uporabiti tudi tu, pa je očitno zaseden. Pa sem uporabila drugega, ki je bil tudi moj drugi oz. tretji vzdevek na IRCu. V drugem letniku sem bila v 'furam safr' fazi, ko sem želela izpasti bolj odrasla in zrela. Tako da se mi je zdela Pomaranča čisto preveč otročja. Zato sem se spravila k listanju knjige o grših bogovih in iskanju imena, ki bi mi bilo všeč, ne bi bilo pretirano znano in bi se tudi značilnosti boginje vsaj deloma skladale z mojo filozofijo oz. osebnostjo. Pa sem med drugim našla tudi Aglaio, ki je ena od treh Harit, Afroditinih spremljevalk.

Tako da poleg Pomaranče sta ta in še en vzdevek, ki jih od takrat povsod uporabljam. Sem se pa ob vaših zgodbah spomnila še na en vzdevek, ki sta mi ga dala starša oz. bolj oče v otroštvu in ga nisem nikoli uporabljala, ga bom pa imela v mislih za nadaljnjo uporabo. Hvala, da ste mi obudili te spomine. :)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 5 gostov