Sanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Sanje

PrispevekNapisal/-a Ever » 13 dec 2012, 13:14

Sem na Twitterju dobila dobro izhodišče za novo temo :D

Se vam kdaj tak pojavlja, da eno in isto sanjate? Recimo jaz sem danes ponoči spet sanjala slaščičarno, v kateri majo ono najboljše slaščice ever - res so dobre pa posebne - točno vem kje je lokacija in znam do tja prit, ampak tam ni nobene slaščičarne...Dostikrat tudi sanjam, da mi zobje odpadajo pa potem na novo zrastejo. Večrat sanjam, da mam čigumi v usti - oni zeleni huba buba vlki, sladki, debeli - pa ga vlečem iz ust pa vlečem pa ga je še vedno polno v ustih.

Najhujše sanje pa so, ko moram na izpit iz nemščine in zgodovine in celo leto nisem hodla na predavanja in zaradi tega ne morem a) v drugi letnik b) se naprej vpisat.

Za prvo sem prebrala, da mam kao neke želje, ki si jih ful močno želim, drugo je pomanjkanje samozavesti, tretje pa da se v situaciji počutim nemočno al pa da bi rada nekaj nekomu dopovedala pa ne morem. Zadnje pa itak... logično :roll:

In, da bo jasno. Zobe sanjam po 3x na mesec, čigumi 1x na dva mesca, slaščičarno tudi 1x na dva mesca, nemščino pa tudi vsaj 1x na mesec.
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

Re: Sanje

PrispevekNapisal/-a taša » 13 dec 2012, 13:58

Tole s sanjami je ful zanimivo...

Jaz največkrat sanjam, da sem noseča...v vseh možnih verzijah...zbudim se tudi tako, da mam roko na trebuhu...enkrat sem celo sanjala, da sem rodila otroka, ki je bil že vsaj tri mesece star...enkrat sem sanjala, da sem se vozila na vlaku in je šla ena ženska mimo mene in mi je v roko porinila malo punčko, ki sem jo potem jaz kar domov odnesla in za njo skrbela. Najprej sem misnla, da so to moje neuslišane želje, pa sem potem prebrala, da naj bi to predstavljalo neke ideje, ki jih imam in cilje. Če je porod težek naj bi celo te ideje opustila in našla nov cilj...

Potem večkrat sanjam, da bežim...in včasih sem živela v bloku..tako da vedno sanjam blok..kako laufam po hodniku in vedno tik preden zagrabim za kljuko od vrat me ujamejo...in potem se hočem zadret pa mi ne gre, ker ne morem glasa spustit...to pa ne vem kaj bi pomenilo, ker se nisem nikoli spuščala v definicijo...

Potem sanjam tudi da padam..ali v luknjo..ali po stopnicah...včasih pa celo v umazano vodo...

To so ubistvu moje najbolj pogoste sanje...
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 13 dec 2012, 15:06

pr meni je pa tak... js se redko, RES REDKO spomnim svojih sanj, ampak kadar se jih... bi blo boljš da se jih nebi... ne vem, če sm v zadnjih petih letih mela ene lepe oz. približno normalne sanje... OK, erotične ne štejejo, hehe... :mrgreen:

v mojih sanjah je ful agresije, v kakršnikoli obliki, ponavad sm js ta ki "daje bolečino" nekomu... krvi je velik, skor vedno je... in v sanjah me to sploh ne moti, v bistvu v sanjah mi je to všeč, čeprav v real life ne prenesem krvi ravno, ampak v sanjah pa nimam problema s tem, sem točno tam kjer moram bit in delam točno to kar moram delat, KAO... je pa večkrat tak, da se mi ponovi kaka situacija, ki je bla identična v življenju...
primer: tega ne bom nikol pozabla... en dan pred ustnim zagovorom mature v SŠ... eno noč prej sem sanjala, da sm dobla list brez vprašanj na njem, in ko sem to povedala kao profesorci ki je čakala da začnem odgovarjat, je rekla da so vprašanja jasno napisana in da očitno ne znam in bom padla maturo, in sma se začele kregat, ker js nism vidla vprašanj na listu, ona pa je trdila da so sam da js ne znam... v glavnem... konec sanj je blo, da sm jo pribila na tablo z noži, in ko je kao kri tekla po njenem kostimu, sm se js ful dobr počutla... MISLIM WTF... ful dobr je it pol drug dan na ustnega iz mature, ko maš v buči sliko profesorce ko si jo zaklal al? Pa še isti kostim je mela oblečen drug dan, ista učilnica, ista postavitev miz... lej... scary shit... :110:

al pa ne vem... sanjam da lovim koga in ko ga ulovim, ga napadem... pol da mučim koga, to mi je v sanjah "ful fajn delat"... tud ubijala sm že v svojih sanjah... :shock: :o

al pa mam sanje, da čakam, to so celotne sanje, da sem postavljena nekje in čakam nekoga da mu nekaj nardim... ampak nikol ne dočakam te osebe... nekje, nekoga, nekaj so vse uganke, včasih še v sanjah ne vem točno kaj čakam... najbolj bedne sanje možne, sam kao psiha mi dela, ful sm živčna v teh sanjah, ono neučakana... in to so ful nemirne sanje, pa se v bistvu nč ne dogaja... ker sem samo nekje in čakam... whatever mislim... :?

da grem js svoje sanje pripovedovat kakemu psihologu, me zaprejo... js sm bla nek assasssin v prejšnjem lajfu očitn... ne vem... ker najbolj zanimivo mi je to, da v mojih sanjah, sm čist kontra svojemu karakterju v 99% vseh sanj, v mojih sanjah sm samozavestna u PM, sposobna vse nardit, vedno sm osredotočena na neki in to dosežem pa če se svet podere, pa vedno sm js tista, ki nardi nekaj, ki sproži neko akcijo... pa nikol ni da bi bla neka badass al neki, ne, čist easy, v razvlečeni trenirki hodm okol, pol pa naenkrat se sam neki noži pojavjo v mojih žepih pa en pride ko mu je treba neki nardit pa uuuuaaaaaaa gremo naši! Mislim... :?

zelo nerada sanjam... in zelo nerada se spominjam svojih sanj in sploh nikol raj ne razmišljam o njih, ko se zbudim... you can see why... 8-) pojma nimam, kaj pomenijo, me niti ne briga, ker ne more bit nč dobrega :?
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
KristTheVampire
Siren
Kraj: Rimske Toplice
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a KristTheVampire » 13 dec 2012, 16:34

hahahahha. sanje ja..
Pomoje gledam preveč filmov in preberem preveč knjig, kar resno vpliva na moje sanje, ker so tak zmešane, da lahka rečeš sam what just happened or wtf was that.
Sam v 50% sm js v sanjah, drgač so vedno kr eni ljudje ki jih ne poznam, če pa sm že js v sanjah, pol pa ni tak da bi js govorila al pa delala karkoli, ampak sm neka 3. oseba, ki ne more vplivat na to kaj js delam in sam gledam sebe ko nek bog dol z oblakov, ubistvu tak ko bi film gledu. Pa ful velikrat mam tak 3 različne sanje v eni noči in je sam tak pou sanj resničnih druga je pa tak sci-fi.
Enkrat sm sanjala da so pou naših Rimskih kupl neki Japonci in so kr en hrib podrl in so naredl ogromne bazene, pa use je blo ful temno kr so sonce sestrelil, pa use je blo umazano, pol sma pa js in še en ko ga nism poznala hodla po tistih bazenih v nekih belih astronavtskih oblekah, da sma pršla na gondolo, ki naju je pelala v en gozd. The End. I mean wtf? Kake mam js to sanje.
Mam pa tut velik takih sanj ko da bi bla zadeta in to resno zadeta. Al pa ko je oblačn pa vse sivo, pol se pa najde neki notr ko je pa ful živih barv, enkrat so to baloni, enkrat so bli to bicikli, enkrat sm sanjala da smo bli pred šolo z učitlcam pa smo pil pol smo šli pa na pisane blazine ležat, one ko so za po vodi ect.
"A good book has no ending."
R.D. Cumming

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 13 dec 2012, 16:44

OMG...vidim, da mam še srečo s temi zobmi. Čeprav je ful bedno, ko ti vsi izpadejo pa si škrbast pa se pol sekiraš. Ampak včasih je ok, ker mi nazaj zrastejo :thumbup: :thumbup:

Drugače pa jaz tudi dostikrat padam - pa se potem stresem in zbudim. Otrok sem tudi že ene 4 rodila, 3 splave mela pa enih 10 vlkih otrok (3, 4 leta). :zvizgac: :zvizgac:

Kak weird je to joj :D

Kruto ful!

Moj ma ful awesome sanje...vedno sanja neke sci-fi scenarije :D

Drugače pa skyline, jaz, sem pred letom pa pol, ko sem bla ful jezna zaradi določenih stvari, ki so se dogajale, ful dostikrat sanjala agresivno... in sicer, da sem se na glavnega krivca naših težav ful drla... on se mi je pa v faco smejal... in potem sem ponorela in razbijala in on je še kr bil miren, jaz pa rdeča od besa pa dretja...

Mam še eno osebo s katero ne govorim več pa včasih sanjam, da se ful na njo derem... ponavadi zaradi napak, ki jih dela v realnem življenju pa ji skušam dopovedat, da naj reši dokler še lahko... samo to zdaj že dolgo nisem.

skyline jaz grem gledat kaj za tebe pomenijo :P Pa ti povem, če hočeš...če pa nočeš pa ne :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
calimero747
Fairy

PrispevekNapisal/-a calimero747 » 13 dec 2012, 17:05

Jst mam vedno take znanstvene kao prihodnost, take ko bežim al pa ne morem zbežat al pa take čist utrgane pa nelogične.
Sm že sanjala recimo, da je moja sestra na letališču zakopavala denar medtem k sm jst naš avto probala zagradit z drvi. Al pa da sem na galeji rimljanom (sred vojne) tlačla orožje v pisane nogavice pa jim ranjence metala v vodo. :shock: Včasih v sanjah nimam zamenjanih sam levo pa desno strani (to se baje dostkrat zgodi) ampak tud gor pa dol. Loh se po eni stavbi premikam navzgor ampak se na koncu znajdem v kleti recimo. Al pa pogledam čez okno pa vidim nad sabo tla. Tko da so moje sanje dostkrat res čudne.

Najbolj me je pa strah sanjat ene sanje, ki se mi vsaj trikrat na mesec ponavljajo že odkar sm bla čist mejhna, prbližn pet let stara. Tko res vedno upam, da ne bom tega sanjala čeprou so čist normalne. Nč nenavadega. Najhujš je to, ko sem tok panična. Ponoč se tko sama kopam v enem bazenu. Okol bazena je gozd. In pol oblaki zakrijejo luno in se začne bazen krčit pa vse začnejo preraščat alge pa ježki pa školjke pa mulj.... Pa ribe me ščipajo u noge (to sm mela ko sem bla mejhna za najbl grozn del sanj ker sm se ful rib bala :D ). No bazen se krči, jst pa ne morem ven ker nočem it čez vso tisto sluz. Pol vidim zraven bazena enega človeka in mu ful vpijem nej mi pomaga ven ampak on me ignorira. Tko se ponavad končajo. Sam se nikol nisem kej preveč posvečala temu kaj pomenjo
A reader lives a thousand lives before he dies. A man who never reads lives only one.

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 13 dec 2012, 19:46

Drugače pa skyline, jaz, sem pred letom pa pol, ko sem bla ful jezna zaradi določenih stvari, ki so se dogajale, ful dostikrat sanjala agresivno... in sicer, da sem se na glavnega krivca naših težav ful drla... on se mi je pa v faco smejal... in potem sem ponorela in razbijala in on je še kr bil miren, jaz pa rdeča od besa pa dretja...

Mam še eno osebo s katero ne govorim več pa včasih sanjam, da se ful na njo derem... ponavadi zaradi napak, ki jih dela v realnem življenju pa ji skušam dopovedat, da naj reši dokler še lahko... samo to zdaj že dolgo nisem.

skyline jaz grem gledat kaj za tebe pomenijo :P Pa ti povem, če hočeš...če pa nočeš pa ne :D
js mam pa VEDNO take sanje... ne sam ko je kej bad v lajfu, ampak vedno, lahk je vse OK, sem na dopustu na morju, easy varjanta, možgani na off, pa vseen sanjam take stvari... :(

ampak je res čist kontra ko v real lajfu, čist druga oseba sm v sanjah, to mi je najbolj zanimivo... v real lajfu sem temperamentna ful, se zderem, popi*dim v sekundi včasih, klejem ko star knap, ko mi kapo ofne sem se sposobna 20 min dret tak monolog da še sama ne vem kak mi besed ne zmanjka... V sanjah? Hladna ko špricer, tam se nč ne derem, tam sam nož iz žepa potegnem in začnem po komu rdečkast labirint risat, in ko ta oseba kriči sm js tak faking srečna... I mean... WTF!!!!!!!... :roll: :shock:

lahka pogledaš, kaj to pomeni, kr js se s tem nism nikol ukvarjala, ker sem bla preveč zgrožena, kaj sm sanjala, da bi sploh hotla vedet, kaj te stvari pomenijo... :?
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 13 dec 2012, 19:53

Kao če kri sanjaš, da si ful čustven (passionate?) človek :)

Drugače pa nekoga ubit kao, da maš s tistim človekom nerazčiščene posle (no shit Sherlock :zvizgac: ). Zanimivo res. Jaz tega še nisem sanjala. Samo da sem nekoga cotala sem pa tja pa se drla :D Kar v real lifu isto ne bi naredla... ampak nisem nikol v takem ekstremu. Ponavadi se kr dobro zavedam, da sem jaz pa ravnam tak ko bi v real lifu.

Ful tak googlaš "dreaming of killing people" :huhuhu: :huhuhu: Boljše, da ne :D
Killing someone generally means you want to get away from someone who has been dominating you.
Killing in dreams also seems to be linked to a wish to resist something. One dreamer had a killing dream at the time when he wanted to resist some new ideas. So the killing dream is about his wish to 'kill off' an idea.

Ful zanimivo. Samo ko samo sam pri sebi veš, kaj zares pomeni pa če je to to al ne.

Jaz sem enkrat dala eno obljubo - če se zgodi A, da bom naredila B. Nato sem sanjala nekaj čisto na random pa pogledala kaj pomeni pa je pomenlo, da se bo zgodilo B. Potem se je pa A zgodilo in sem naredla B.

Ok, weird, samo ja :D Jaz ful v te sanje verjamem pa jih analiziram non stop :D

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 14 dec 2012, 13:17

Jaz sem danes sanjala, da sem na zaključni projekt namesto 8 slik prinesla 77 fotk? In nikakor nisem našla slik, ki sem jih želela oddati.. nisem jih našla ne v dropboxu ne na meilu ne nikjer, kamor sem si jih shranila. Valjda, panika.

Zjutraj je bilo prvo kaj sem pogledala na telefonu : Dropbox, če imam vse kar rabim noter, za ziher :lol:
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
Arya
Human

PrispevekNapisal/-a Arya » 14 dec 2012, 17:20

Jz mam pa ful tko zgodovinske sanje... :eusa_dance:
Pač mam ful rada zgodovino in se vedno znajdem u nekem zgodovinskem kraju, al bitki... in potem poskušam spremenit tisto dogajanje al rešit nekoga :)
So yeah... drugače mam pa še take z mojimi prijatli in se mamo na začetku zmer ful fajn, na koncu pa ostanem sama in povsem nesrečna. :thumbdown:
“There are two ways to live: you can live as if nothing is a miracle; you can live as if everything is a miracle.” ~Albert Einstein~

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost