Sanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Sanje

PrispevekNapisal/-a Ever » 28 dec 2012, 10:10

Kaj pa sanjanje spominov?

+ mate kake spomine, ko, tak ko je Dark angel rekla, gledate od zgoraj navzdol na njih? Al pa od strani? Torej, ne iz svojih oči, ampak kot da bi gledali iz oči nekoga drugega?
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
calimero747
Human

PrispevekNapisal/-a calimero747 » 28 dec 2012, 10:28

Ful redkokdaj. Čeprav se mi je parkrat že zgodil da sem se kar naenkrat iz svoje normalne perspektive znajdla v zraku pa gledala dol na dogajanje. Ponavad se mi to zgodi če se znajdem v kakšni ful hudi nevarnosti. Iz oči koga druzga pa velikokrat gledam. Je kr mal creepy sama sebe gledat pa da nimaš nadzora nad tem kaj ona-druga-ti počne.
A reader lives a thousand lives before he dies. A man who never reads lives only one.

Uporabnikov avatar
KristTheVampire
Siren
Kraj: Rimske Toplice
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a KristTheVampire » 28 dec 2012, 11:24

js v 90% sanjam tak da sm 3. oseba in nimam nadzora nad tem kaj se dogaja
in ja ful je čudno gledat sam sebe

da bi pa sanjala spomine, ne to se mi pa še ni naredl, kr nimam nikol tak normalnih sanj
"A good book has no ending."
R.D. Cumming

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 28 dec 2012, 13:29

Jaz nikoli ne sanjam tak, da bi kot neka tretja oseba gledala sebe. Vedno sem "jz", čeprav imam včasih čudne vloge, kot so Buffy ipd. Se mi je pa že zgodilo, da sem se sredi sanj spomnila, da se mi je to že sanjalo (ja, očitno sem se v sanjah zavedala, da so sanje :D ) in da moram nekam drugam it (sanjalo se mi je, da so me lovile hudobne nune - ne vem kje sem to dobila :109: ).
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 28 dec 2012, 13:38

Kaj pa to...vedno ko sanjam on izpit iz nemščine pa nisem hodla na predavanja? No, zdaj se mi je spet to sanjalo... ampak sem v sanjah tudi ugotovila, da so mi itak že dali diplomo pa da je zdaj itak prepozno, da od mene ne morejo zdaj zahtevat, da delam izpit iz nemščine, če sem šolanje že zaključla.

LOL? :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 28 dec 2012, 13:57

Meni se tudi pogosto dogaja da se v sanjah zavedam, da sanjam..
Lih zadnjic sem sanjala truplo - ateja, in sem vedla da ni res kr spi v sosednji sobi.. :/ sem gledala v knjigo sanj in to pomeni, da cloveka caka dolgo zivljenje.. fuck logic :)
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
Dark angel
Human

PrispevekNapisal/-a Dark angel » 28 dec 2012, 15:57

Spomine skoraj nikoli ne sanjam, iz drugega zornega kota pa dostikrat, kot sem že prej rekla. Imam pa tudi kdaj dosti normalne sam so potem v sanjah čudne proporcije, kot recimo izhod iz avtobusa , skoraj 2 metra nad tlemi... Pa dostikrat se zavedam da sanjam sam ponavadi me briga in samo pustim toku dogajanja, da teče...
"If your eyes weren't open, you wouldn't know the difference between dreaming and waking." <3

Uporabnikov avatar
calimero747
Human

PrispevekNapisal/-a calimero747 » 28 dec 2012, 16:17

Jst če se zavedam probavam na vsak način spremenit dogajanje. In pol če mi ni všeč razvoj dogodkov ga mal priredim :D Je pa res da to dela sam tik preden se zbudim
A reader lives a thousand lives before he dies. A man who never reads lives only one.

Uporabnikov avatar
Beya_
Human
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Beya_ » 12 jan 2013, 20:59

To nekak sliči na lucidne sanje - da imaš kontrolo nad sanjami. Je kolega kakšna dva tedna razlagal o tem, da se da to ''naučit''. Morš pa bit kr vztrajen ... vsak dan si morš zapisovat sanje, ki si jih mel ponoči, večkrat na dan preštet prste na rokah - ker, ko zaslutiš, da si v lucidnem stanju, moraš najprej prešteti prste (in ponavadi jih je več al pa ti falijo :D ) ... in takrat lahko spreminjaš potek sanj. Že katera poskusila? :)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 12 jan 2013, 21:21

WOW. To bom probala :D :D

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov