Sanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
illy
Siren

Re: Sanje

PrispevekNapisal/-a illy » 12 jul 2013, 11:35

fucking shit pa take sanje! Sanjala sem, da sem čutla da je blo neki z mami narobe, pa mi noben ni hotu povedat, vsi so mi govoril da je ok. Pol mi je pa končno brat povedal, da ma mami raka na dojki in da ma še max pol leta življenja. In to je povedu na tako insensitive način..in valda šok, groza, bolečina, sam misnla sm si "ne spet, prosm ne spet, dost je blo" in se jokala ko dež in tko sm se tud zbudila. Zarad joka. Sovražim take sanje! :cry:
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
Melrose
Fairy

PrispevekNapisal/-a Melrose » 13 jul 2013, 14:43

:hug1:

moje so pa bolj wtf. sem sanjala, da sva z enim tipom primerjala dnevne vložke, ki jih oba uporabljava. :L sploh. wat.
da ne bi o tem, da sem 3 dni nazaj sanjala, da sem mela dele telesa, ki jih ženske nimamo. :eyebrows:
I have issues :D pa idenitity crisis zgleda :mrgreen:

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 13 jul 2013, 17:43

ahaha :D :huhuhu: :huhuhu: :huhuhu: :huhuhu: :huhuhu:

Zakon :D
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 14 jul 2013, 11:11

Danes se mi je sanjalo o bralnem izzivu! :lol: Da sem prebrala eno knjigo za nalogo o trilogiji, ki naj bi bila ta prva v zbirki in se je potem izkazalo, da je v bistvu sedma in da ne morem opravit naloge. Očitno sem pod stresom zaradi bralnega izziva! :mrgreen:
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 14 jul 2013, 11:13

:huhuhu: :huhuhu:

Meni se je sanjalo o človeku, ki ga ne maram...sem se drla nanj pa ni niti trzno - to mi gre najbolj na živce. Ko se v sanjah na nekoga derem pa je ravnodušen...

Grde sanje anyway.
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 14 jul 2013, 11:46

Danes sem pa sanjala da sva šli s prijateljico iz otroštva v mercator v šoping. In sva tam veselo kupovali marmelade (včeraj ponoč smo jedli palačinke), krekerje in ostale zadeve. Tko, kr neki. And I woke up hungry :-D

Nedolgo nazaj sem tudi jaz sanjala o bralnem izzivu. Da sem eno nalogo za 3 točke nardila, druge pa nisem mogla (mislim da zato ker je bil že konec meseca) in potem nisem mela vseh 10 točk in zlate zvezdice. Hmmm, očitno nas matra tole :-D
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov