Sanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
Dark angel
Human

Re: Sanje

PrispevekNapisal/-a Dark angel » 10 feb 2013, 00:12

No ja Ever, vseeno je pa zelo zanimivo, če nekdo drug sanja da si umrl, ali pa , da te sam ubije, kot me je moja prijateljica že trikrat. Enkrat mi je baje najin prijatelj vrgel deblo v glavo in sem si tako polomila noge in se spravila po stopnicah gor hodt, dokler nisem padla po stopnicah dol in umrla spet drugič se me je dotaknila in sem skupaj padla in umrla ta tretjič sem pa že pozabila kaj točno je bilo. Je pa baje če sanjaš , da nekdo umre v tvojih sanjah, da ti ta oseba veliko pomen, kar je vsaj nekaj dobrega...
"If your eyes weren't open, you wouldn't know the difference between dreaming and waking." <3

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 10 feb 2013, 09:48

Ja, to mora tudi bit ful kruto!

Jaz sem sanjala, da je fant umrl... sredi noči sem se zbudla pa se začela jokat pa ga objemat - cela histerična sem bla... ko sem vidla, da so ble samo sanje.

Danes pa nisem nič pametnega sanjala...kr neke random :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 10 feb 2013, 11:18

uuu, sploh nisem opazla, da obstaja tema sanje! :) Sem hotla it pod čvekanje pisat :P

I had the best dream evaaaaaaah! :tralala:
Zapirali so eno knjiznico in so podarjali knjige...s tem, da si moral napisat eno pesem in koliko besed je blo v tej pesmi, toliko knjig si si lahko izbral in nesel domov <3 <3 :D

Očitno sem si kar zmislila ene knjige & I must say they were good :017: Neko triologijo (ne spomnim se več naslova, nazalost) so pa ble ful lepe naslovnice :D Pol neke 3 knjige, ki so ble prequel Harry Pottera :D Neko knjigo Moon :D Pol še neko, katere se tudi ne spomnim naslova ampak je bla zakon platnica, neka modro zelena z bleščicami hahaha :D
Pol še eno knjigo z miti, bogovi, egipčanskimi znaki pa pomeni, ker sem iskala nekaj za nov tattoo, pa še nekaj ampak se več ne spomnim :D

My brain is awesome. :016:
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 10 feb 2013, 12:23

Haha zakon! :vso_cast: :vso_cast:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 10 feb 2013, 12:50

Ja, to mora tudi bit ful kruto!

Jaz sem sanjala, da je fant umrl... sredi noči sem se zbudla pa se začela jokat pa ga objemat - cela histerična sem bla... ko sem vidla, da so ble samo sanje.

Danes pa nisem nič pametnega sanjala...kr neke random :D
Mhm, tak sem jaz že sanjala ateja, pa dedeja.. se tolažim z tem, da jima je očitno namenjeno dolgo življenje :)

Jaz se danes iz sanj edino to spomnim, da smo obisk imeli, pa je mama Lolo (mačka) umivala z jezikom pred vsemi in sem jo ful nadirala zato :? :shock: pol pa se je jokat začela.. na srečo sem se zbudila potem.
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
Beya_
Human
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Beya_ » 02 mar 2013, 15:02

Danes, ko sem se zbudila in se ''spomnila'', da sem sanjala o bivšem fantu, katerega nisem videla že 5 let, sem bila like this...

Slika

And this ...

Slika

... in sem se vrgla v raziskovanje, kaj pomeni sanjati bivšega fanta. Ena izmed razlag je ta, da je neka oseba sedaj izzvala podobna čustva kot jih je ta fant v času, ko sem bila z njim. In če so to slaba čustva, je to opozorilo, da ne narediš ponovne napake. V splošnem pa pomenijo, da si se znašla v situaciji, kateri nočeš biti, saj te nardi žalostno, neprijetno in zanemarjeno.

:o Vso čast tej razlagi, ker točno tako se počutim! :vso_cast:

Uporabnikov avatar
Beya_
Human
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Beya_ » 07 mar 2013, 10:59

Danes pa sem imela sanje v stilu filma Taken. Glede na to, kolik ropov se je že zgodilo okrog nas, se res ne čudim, da sanjam take bedarije!

Bila sem v moji sobi, ki je v zgornjem nadstropju in se odločila, da bom šla v pritličje nekaj spit. Takoj kak sem šla mimo dnevne, zagledam dva roparja, ki šarita po regalih. Potem je bil neki preskok, naenkrat sem bila zopet v sobi, valda, hotela sem se skrit. Slišala sem roparja govorit, da sem ziher dosti vredna in da me lahko prodata bogatašem ( :121: ). Potem sem s skrila v omaro (how original!), eden me je valda našo. Mislim, da me je celo zgrabo in sem začela spuščat živalske zvoke. Potem je prišel drugi z nožem in mi reko, da mi bo odrezal jezik. Ko je mislil to nardit, sem se zbudila! Histerična in objokana v tri krasne!! :th_cry: :stupid:

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 07 mar 2013, 11:44

I killed someone today... again... :t1869:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 07 mar 2013, 12:37

Hahahaha...jaz sem pa sanjala, da bo moj naslednji orgazem 18.3.2016 :D how F**** is that :D ( in ne resnično ne vem kako da fak je lahko to v mojo podazvest pršlo ) :019:
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 07 mar 2013, 12:56

hahahahah :huhuhu: No, za tvoje dobro upam da to ne bo res :-D
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 6 gostov