Sanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
illy
Siren

Re: Sanje

PrispevekNapisal/-a illy » 25 apr 2013, 10:58

:hug1: Mami je bla ziher vesela, ko je to slišala, ane :) ? Da jo imaš rada namreč, ne glede sanj. Jaz se tolažim s tem, da naj bi jim s takimi sanjami podaljšali življenje. Ker sem že večkrat sanjala moje najdražje, da so umrli. Prehitro gre čas in življenje se odvija, premalokrat pa ljudem, ki jih imamo radi to tudi povemo. I guess it's time my mom hears that again too :)
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 27 apr 2013, 11:17

:hug1: Mami je bla ziher vesela, ko je to slišala, ane :) ? Da jo imaš rada namreč, ne glede sanj. Jaz se tolažim s tem, da naj bi jim s takimi sanjami podaljšali življenje. Ker sem že večkrat sanjala moje najdražje, da so umrli. Prehitro gre čas in življenje se odvija, premalokrat pa ljudem, ki jih imamo radi to tudi povemo. I guess it's time my mom hears that again too :)
Ja itak da je bla vesela :) :) Ja upam, da jim s tem res zivljenje podaljšaš.. ker čeprav sva z mamo skoraj vedno na bojni nogi, si ne predstavljam zivljenja brez nje :) Ko sem bla majhna sem ji vedno govorila, da bova na isti dan umrle, ker jaz ne morem brez nje zivet :D O tem kak pa čas teče pa sploh..... jaz bi kar malo zmes stistina pavzo al pa rewind al pa slow motion al whatever, ker bo prehitro mimo :thumbdown:
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 27 apr 2013, 12:06

Jap, jaz sploh pomislit ne morem na to kaj bo en dan, ko je ne bo več. Od staršev mam sam še njo in zato sem ji zadnja leta tolk bolj posvečena, ker je še vse kar mam. Sicer že 5 let ne živiva več skup, ampak se tok bolš razumeva. Problem je v tem, da v tem hitrem tempu, s katerim živimo, se ne staramo samo mi, ampak tud naši starši. In pol se kar naenkrat zaveš kolk časa je minilo in, da se tud oni starajo in niso več tolk zlo mladi. Ampak ja, podaljšujemo jim življenje, druge ni in drugega ne sprejmem :120:
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 27 apr 2013, 12:48

Jap, jaz sploh pomislit ne morem na to kaj bo en dan, ko je ne bo več.
Mene panika grabi za stare starše. Živimo skupaj z atijovimi starši, mamini so pa par KM oddaljeni od nas. Zadnjič sem se komaj zavzela, kak deda zgleda utrujeno, izmučeno,.. :| kr stisnilo me je.
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
Hitch
Fairy

PrispevekNapisal/-a Hitch » 27 apr 2013, 14:27

jaz nimam niti enega starega starša več. uživaj še preostali čas z njimi.

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 27 apr 2013, 15:11

Sej že skoz uživamo. Samo neverjetno, kak se ne zavzameš za take stvari kot so staranje.
Jaz se tudi pri sanjah tolažim z tem, da smo jim podaljšali življenje.. čeprav so take sanje grozne. :|
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
Beya_
Human
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Beya_ » 29 apr 2013, 17:36

jaz nimam niti enega starega starša več. uživaj še preostali čas z njimi.
+1... Zadnja babica, ki mi je umrla, je od mene živela enih 50 km in sem jo videla zelo poredko, zato je še toliko večji občutek ''obžalovanja'' in da se nismo družili več.

Sem pa imela danes totalno pretresljive sanje. Sanjala sem namreč, da sem zelo zbolela in potem sem se naenkrat zbudila v bolnici, vsi pomembni ljudje zame okrog mene in ko sem jim hotla povedat, da jih slišim, nisem mogla reči niti besede. Zbudila sem se objokana, nekaj časa konkretno nisem mogla prit k sebi :/

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 23 jun 2013, 11:33

What the fuck is wrong with me? :shock: :?
Zdaj sem že drugič v roku enega tedna sanjala, da me je lovil policijski pes. (And that's not even the worst part. :/ ) Prvič se sicer več ne spomnim zakaj, tokrat pa sem bla na napačnem kraju ob napačnem času (nekdo je dva policista zaprl v neko leseno uto/garažo in jaz sem bla tam zraven ko je na 1x iz ute ful agresivni pes priletel (ja, skozi les - uta je bla bolj pirave narave hehe).

Jaz spizdim, valda, in v paniki iščem kam bi se naj pred psom skrila, ko ogotovim, da sploh ni mene lovil. Glih ko si mislim "huh, kaka sreča" iz druge strani pes prileti. Te se znajdem zraven nekih kant in kesonov in ko me te pes napade zagrabim eno toto plastično kanto pa ga vdarim par x. Pes obleži, jaz v tem času vzamem kos stekla, ki se je nahajal v eni od kant, in ko me pes ponovno hoče napast mu zasadim steklo v vrat.

In isto sem v prvih sanjah naredla. Kos stekla sem pesu, ki me je napado, zasadila v vrat/glavo pol sem se pa zbudla.

Jaz mam očitno nekaj s steklom in psi, glede na to, da sem nedolgo nazaj sanjala, da je moj pes steklo jedo.
I think I need to go to therapy.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 23 jun 2013, 12:04

Glass

To see glass in your dream, symbolizes passivity or protection. You may be putting up an invisible barrier around you in order to protect yourself in a situation or relationship. To dream that you are drinking from a glass, is an omen of good luck.

To see broken glass in your dream, signifies a change in your life. Alternatively, it could be symbolic of an aspect of your life that is in pieces. You will find that a situation will come to an abrupt and untimely end.

Dog

To see a dog in your dream symbolizes intuition, loyalty, generosity, protection, and fidelity. The dream suggests that your strong values and good intentions will enable you to go forward in the world and bring you success. The dream dog may also represent someone in your life who exhibits these qualities. Alternatively, to see a dog in your dream indicates a skill that you may have ignored or forgotten. If the dog is vicious and/or growling, then it indicates some inner conflict within yourself. It may also indicate betrayal and untrustworthiness.

Dogs can represent immoral issues which are trying to overtake you. Sometimes the dogs can be immoral people that you know. But killing the dogs with your hands represents you taking the initiative to put certain issues that are plagueing you to death.

Evo :D Ziher lahko povežeš the dots :D

Jaz vedno ponavljajoče se sanje pogledam pa skor vedno se pol kje kaj izkaže za resnico :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 28 jun 2013, 09:12

V sredo sem sanjala, da me fant ne šmirgla pa bolj sem rinla v njega, bolj se je vstran obračal pa me ignoriral.
V četrtek se je nadaljevalo tak, da niti na računalnik ni več hodil pa se ni hoto preko neta z mano pogovarjat, dokler ga po enem mesecu nisem prepričala, da naj se spet meni z mano. (Nič nisem narobe naredla, da bi mel razlog bit jezen, kar brez razloga).
Danes pa sem sanjala, da je nek tip hoto mojo sestro posilit pa sem laufala, da bi ga dol z nje spravla pa da ga vdarim al nekaj pa se nikamor nisem mogla premaknit.

Weird week, I know :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost