Blog

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Blog

PrispevekNapisal/-a Ever » 22 avg 2010, 12:29

Ker za slovenske uporabnike imam Bralnico :)

V angleščini mam pa lahko več bralcev + vadim jezik + rada bi mela nek kao book blog :) (zadnje čase sem bolj tiha :lol: )
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
vamp
Fairy

PrispevekNapisal/-a vamp » 23 avg 2010, 16:12

Jaz pa čisto razumem.
Meni je angleščina ful všeč, pa se mi zdi, da se tudi izražat da lepše.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 26 avg 2010, 08:35

Ja, meni je ful fajn, če mi kdaj uspe kaki taki nenavadni stavek skup spravit pa je vseeno slovnično pravilen :D :D

Drugače tak vem, da mam ful napak ziher (spell check deluje samo za besede, če so prav napisane, za slovnico pa ne), ampak bo že... vaja dela mojstra, če mojster dela vajo al kako? :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
vamp
Fairy

PrispevekNapisal/-a vamp » 26 avg 2010, 15:57

Kolikor sem supela prebrat, se mi dobro sliši. Meni že po slovensko ne teče pisana beseda, kaj šele da bi kaj v angleščini skladala.
Se mi pa zdi da imaš napako v about me. Mislim da se šiše 19 year old in ne 19 years old. Če pogooglaš tvojo varianto, nič vn ne vrže v tem smislu. Lah zbrišeš ta del posta, če boš popravla.

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 27 avg 2010, 09:12

A veš kaj je najhujš?

Da maš v glavi vizijo. In je ne moreš spravt na računalnik. In nikol na pride tko, kot je treba.
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Arwen
Elf

PrispevekNapisal/-a Arwen » 10 jan 2011, 00:06

Žiujo!
Jst tut pišem blog. Oz. kar več blogov. Sam mojih privatnih ne bom tle pisala ker nism pisala še skor nič pa bi blo škoda časa za vse ostale.

No, pišem pa en blog oz. ga urejam bolj kot pišem. O Bradavičarskih pripovedkah. Najbrž feni ki ste kdaj gor pisali veste da se je server popolnoma sesul in ga ni več. No nič bat, jst delam na blogu ful na tem. In gor objavlam stare zgodbe, s frendico mave preko 2200 poglavij tko da me čaka še ful dela. :) Ampak se mi da. :D

Naslov je če koga zanima:
http://bradavicarskepripovedke.blogspot.com/

Enjoy!
--------

I know I've dreamt you
A sin and a lie
And I have my freedom
But I don't have much time

Fate has been suffered
And tears must be cried
So let's do some living
After we die

:016: :020:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 10 jan 2011, 07:23

Kul :)

Tam ko je objava bloga ni jaz raje dala bel text na temnem ozadju, ker se res slabo vidi pa težko se bere, če je taki kontrast :)

Drugače pa kul :)

Uporabnikov avatar
Arwen
Elf

PrispevekNapisal/-a Arwen » 10 jan 2011, 14:41

Misliš tam kjer piše zgodba ali tam kjer piše arhiv pa spremljevalci pa to. :) ?? A drgač je kdo pisal kaj na tej strani? Just curious :D
--------

I know I've dreamt you
A sin and a lie
And I have my freedom
But I don't have much time

Fate has been suffered
And tears must be cried
So let's do some living
After we die

:016: :020:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 10 jan 2011, 14:50

Tole:
Fallin' With Every Step

Avtor: devilangel666
Kategorija: Splošne zgodbe
Opozorila: Ni opozoril
Oznaka: 17+
Kratka vsebina: Sirius je prhnil. Ja, James je oboževal kavbojske filme Clinta Eastwooda in ravno zato je z njegovim imenom poimenoval svojega… no, določen izrastek med nogama z tem imenom. »Kako si pa ti poimenovala svojo?« je vprašal Sirius Lily ter se držal za trebuh. »Marlyn Monroe, mogoče?«
Avtorjeva opomba: Ok, moje...ammm14. poglavje, če se ne motim...aja...posvečam ga ŠPELI!!! **špela luv ya**, 17+ pa zato, ker nisem cenzurirala besedišča! ;) pa sej ni tok grozno niti! ajde, uživite ob branju, pa komentarčke mi pustite! aja...kaj pomeni 'Het'?
Ker je črno ozadje, potem pa ma tekst belo ozadje pa s črno piše - tak seka ful :)

Jaz nisem nič, ker nisem fanica Harryja Potterja - niti nisem prebrala knjig :oops:

Uporabnikov avatar
nymeria
Siren
Kraj: Žirovnca

PrispevekNapisal/-a nymeria » 10 jan 2011, 15:17

Arwen ce bi ti vedla kok sm bla jz vesela k sm to vidla :) *hug*
Sm en cs (preden sem zacela brat ebooke) ful brala ta fanfiction. Pol pa kr naenkat ni blo vec :( in sm zacela brat ebooke xD
weep not for roads untravelled, weep not for sights unseen,
may your love never end, and if you need a friend,
there's a seat here alongside me.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost