September 2010 - A Walk to Remember (Nicholas Sparks)

Na tem forumu se nahajajo vsi potekli in aktualni bralni izzivi.

Moderator: The Book Crusaders

Knjigi dam oceno:

1
0
Brez glasov
2
2
18%
3
3
27%
4
4
36%
5
2
18%

Skupaj glasov: 11

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: September 2010 - A Walk to Remember (Nicholas Sparks)

PrispevekNapisal/-a Ever » 26 sep 2010, 16:04

:clap:

A pa vas fejt moti, če ima zgodba versko vsebino? Ker meni je čisto ok... sicer se ne morem potem z osebo tak poistovetit, ampak včasih je prav kul - recimo pri The Dark Divine, tam mi je bilo všeč :)

Tu je blo res malo too much, ampak me ni motilo :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
nymeria
Siren
Kraj: Žirovnca

PrispevekNapisal/-a nymeria » 27 sep 2010, 20:53

Ne vem, če je prov, da komentiram, tud če knjige nisem prebrala bo konca. :|
Na kratko povedano do tam kjer sem prebrala knjigo mi je bedna, film mi je pa še hujši. Za moje pojme ima knjiga najbolj neberljiv možen jezik, pa še čas in kraj dogajanja mi nista všeč.
weep not for roads untravelled, weep not for sights unseen,
may your love never end, and if you need a friend,
there's a seat here alongside me.

Uporabnikov avatar
krisa
Human

PrispevekNapisal/-a krisa » 27 sep 2010, 21:50

Ne vem, če je prov, da komentiram, tud če knjige nisem prebrala bo konca. :|
Na kratko povedano do tam kjer sem prebrala knjigo mi je bedna, film mi je pa še hujši. Za moje pojme ima knjiga najbolj neberljiv možen jezik, pa še čas in kraj dogajanja mi nista všeč.
js sm skor čis isto napisala, ampk v drugi temi - ravno zard tega ker sm si mislna da ni prov da kle pišem...
Perhaps without the lows, the highs could not be reached.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 27 sep 2010, 22:02

Lahko komentirate tukaj, ampak, če knjige niste prebrale, ne boste dobile potrdila v profil - ne bi bilo fer do drugih uporabnikov :)

Pokomentirajte pa le :thumbup:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
larlopz
Fairy

PrispevekNapisal/-a larlopz » 28 sep 2010, 13:18

Hmm, kaj naj rečem. Knjiga mi je bila prijetna za prebrat, ampak v primerjavi s filmom, mi je bil film milijonkrat bolj všeč.
Se mi zdi da je film veliko bolj romantičen in čustvan kot pa knjiga. Že razumem da je v drugem času in vse to, ampak vseeno ni bilo neke napetosti in želje da bi jo čim prej brala da vidim kaj se bo zgodilo. Verjetno tudi zaradi tega, ker sem že vidla film. Pa tudi to da je kratka je bil plus, ker sem jo lahko hitro prebrala in je bila bolj zadovoljiva in stil pisanja lahkoten in prijeten pa to.
Moj verski pogled je na vse knjige zelo kritičen, ker nisem verna, vendar me v tej knjigi ni preveč motilo, čeprav se je vse okoli Biblije vrtelo. Mi pa zaradi tega tudi ni bila Jamie najbolj všeč, ampak sem bla ful sočutna do nje ker je pač umirala in sem mogla nehat brat tisti del ko mu pove, ker sem bla na vlaku in moj makeup v veliki nevarnosti...
Toti Jamiejin oče mi je bil čuden pa to opisan, js si ga nisem mogla predstavljat kot neki ful starga. Al pa mal je blo hecno mi na konc ko sta se Eric (sej je bil erik?) pa Margaret zjokala zrd Jamie.

V filmu mi je blo recimo ful všeč ko se je na koncu ful za njo trudu pa to, al pa kake detajle recimo tist da je bla potem v dveh krajih ob istem času. Pa njen oče mi je tut bil ful všeč.

No, nasploh mi ni žal da sem prebrala, knjigi pa dam oceno 4.
Slika
"Books may well be the only true magic." Alice Hoffman

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 01 okt 2010, 09:43

Tako - izziv je zaključen :)

Hvala vsem za sodelovanje :D

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 5 gostov