Bralni izziv 2018 – IngridJalapeñoLopez

Na tem forumu se nahajajo vsi potekli in aktualni bralni izzivi.

Moderator: The Book Crusaders

Uporabnikov avatar
IngridJalapeñoLopez
Pixy

Re: Bralni izziv 2018 – IngridJalapeñoLopez

PrispevekNapisal/-a IngridJalapeñoLopez » 03 mar 2018, 10:53

Megan Maxwell - Tudi žabci se zaljubijo

Knjiga z več kot 500 stranmi

Slika

Knjiga je odlična! Res je super, zabavna, duhovita in kar je najbolj pomembno: je zanimiva. Glavna junaka sta mi bila zelo všeč. Marta je mama samohranilka, ki ima 17 let staro hči Vaneso, ki je bila (razen na koncu) zelo nadležna in pokvarjena, vendar je bila na koncu prav ona tista, ki je rešila vso situacijo. Marta ima zelo rada motorje in dela v trgovini z Flamenko oblačili. Je divja in glasna ter ima za seboj kar težko preteklost. Philip je resen poslovnež, ki se ni znal zabavati dokler ni spoznal Marte. Je visok, bogat in je grof. Vse je sklepal prehitro, vendar mi je bil tako kot Marta zelo všeč. Na začetku se mi je njun dogovor zdel v redu, vendar je bilo kasneje že malo nadležno in se je malo ponavljajo, ko sta se izzivala s tem, da sta hodila z drugimi ven. Vanesa je Martina hčerka, ki je razvajena, trmasta in navajena doseči kar hoče. Všeč mi je bilo ko je ona pokvarila njuno zvezo, saj ji je ta vloga zelo pristajala, vendar mi je bil še bolj všeč konec, ko je odšla do Philipa in mu povedala resnico in sta se pobotala. Kot ne toliko pomembna oseba v knjigi mi je bila všeč tudi Juliana, saj je Philipu komplicirala življenje, čeprav se je je kasneje rešil in ni izpadla več tako grozna oseba kot je bila opisana na začetku knjige. Knjiga pri meni spada pod kategorijo tistih, ki niso podobna drugim, saj še nisem brala knjige, ki bi bila toliko povezala s Španijo in s tem jezikom, saj je moj najljubši, zato mi je bila knjiga še toliko bolj všeč. Po tej knjigi bom vsekakor v bližnji prihodnosti še kdaj posegla, saj me je navdušila in bom prebrala tudi ostale knjige od te avtorice.
Lo inesperado es lo que te cambia la vida. :eusa_dance:
Las mejores cosas de la vida no son cosas.
Cambia tu forma de ver las cosas y cosas cambiarán.
La fe no hace las cosas sencillas las hace posibles.
Caerse mil veces y levantarse de nuevo. En eso consiste la vida.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 3 gostov