Oktober 2010 - Kisses From Hell (Različni avtorji)

Na tem forumu se nahajajo vsi potekli in aktualni bralni izzivi.

Moderator: The Book Crusaders

Knjigi dam oceno:

1
0
Brez glasov
2
4
36%
3
6
55%
4
0
Brez glasov
5
1
9%

Skupaj glasov: 11

Pam
Fairy

Re: Oktober 2010 - Kisses From Hell (Različni avtorji)

PrispevekNapisal/-a Pam » 21 okt 2010, 21:59

Jaz sem včeraj zvečer začela. Prva zgodba mi je tak ok, dam neko solidno trojko, no prav, štirica naj bo, saj je bila čisto vredu zgodbica, sem se spomnila spet na Vampire Academy. Mogoče se jo bom pa še enkrat lotila brat oz. nadaljevat, če mi bo preveč dolgčas. :P

Danes sem pa prebrala drugo zgodbo. In me je čisto notri potegnila, sem se komaj spravila v službo, da ne bi zamudila. Mi je bila zelo všeč, petica, ker me je držala v napetosti, ko nisi vedel točno za kaj se gre in kdaj se bo razrešilo. Takšne zgodbe/knjige rada berem in ne bi me motilo, če bi se fabula razširila v roman.

Ostalo pa bo moralo počakati do jutri, še dobro, da sem fraj, da se bom lahko spravila zraven. :D
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 21 okt 2010, 22:16

Jaz se bom še spravila brat...verjetno med vikendom...sem med tednom tako zmozgana zarad sihta...da se tud k knjigam ne morem spravit...pa jih je tolko ko bi jih rada prebrala :(
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
krisa
Human

PrispevekNapisal/-a krisa » 21 okt 2010, 23:37

js berem... zlo počas.. :D
Perhaps without the lows, the highs could not be reached.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 22 okt 2010, 09:05

O super :) Sem upala na vas 3, priznam (pa še ene druge tudi) :oops: :hug1:

Edit: Če komu pozabim dodat priznanje v profil naj se na glas zbuni ;) Zadnje dni sem raztresena glede Bralnice, ker me ni blo nič doma :) Tak da kr glasno :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Pam
Fairy

PrispevekNapisal/-a Pam » 22 okt 2010, 16:29

Tretja zgodba. Niti na koncu mi ni bilo jasno, kaj se je zares dogajalo in kaj je above pa kaj below. Edino kar mi je bilo všeč, je bil stil pisanja. Če bi bila še zgodba malo bolj pojasnjena, bi bilo pa še toliko boljše. Ocena: 2.

Četrta zgodba. Dolgčas. Tam, ko se je punca z avtom prevrnila in si je nastavljala kosti itd. me je spominjala na Claire iz Herojov. Do tu je bila zgodba še kolikot toliko vredu, potem ko sta pa se pridružila ona dva fanta, pa je postalo dolgočasno, polno brezvezenga dialoga in premalo dogajanja. Nisem vedela, da se lahko kratka zgodba tako vleče. Ocena 2-3.

Peta. Kaj je bilo pa to? Jim je zmanjkalo gradiva v zbirki. Prosim lepo, polno brezveznega nakladanja in nesmiselna zgodba. Se mi zdi, da je bilo več kot pol zgodbe posvečeno P.M. higijeni. Ocena 0-1. :roll:

---

Skupna ocena: nič več kot 2.
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 22 okt 2010, 19:14

Mene zanima, če so tudi ostale iz zbirke From Hell na tak način napisane? Ker mamo še Vacations From Hell, Proms From Hell, pa še ful drugih stvari From Hell :D

Ker 3. pa 5. res ne spadata sem noter :?
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Aria
Fairy

PrispevekNapisal/-a Aria » 23 okt 2010, 00:25

Mene tut to zanima ja, je kjera prebrala kej od teh ostalih knjig? Me zanima če so vsaj te boljše in vredne branja :)
I'll never get used to anything. Anybody that does, they might as well be dead.

Pam
Fairy

PrispevekNapisal/-a Pam » 23 okt 2010, 08:39

Ne vem. Po pravici povedano, me sploh ne mika, da bi sla se katero drugo brat, je bila ta dovolj. :)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 23 okt 2010, 08:46

Jaz bom od Cassandre Clare prebrala še njeno mini zgodbico, to pa je tudi vse :)

Sej je zabavno brat - še posebi, ko se moreš prisilit, da prideš do konca :lol: Ampak, samo za bralni izziv :) Če bi kr tak brala, bi tretjo zaprla že po 2 straneh, peto pa kr drugič ko je pisalo Paul Michael. :D

Pam
Fairy

PrispevekNapisal/-a Pam » 23 okt 2010, 10:11

To je res, jaz sem se tudi silila, da sem do konca prebrala zaradi izziva, če bi brala zase, bi jo že zdavnaj zaprla in dala v kot ter je nikoli več pogledala. :lol:

No, imamo pa zdaj motivacijo, da naslednji izziv naredimo boljši. :thumbup:

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 3 gostov