Oktober 2010 - Kisses From Hell (Različni avtorji)

Na tem forumu se nahajajo vsi potekli in aktualni bralni izzivi.

Moderator: The Book Crusaders

Knjigi dam oceno:

1
0
Brez glasov
2
4
36%
3
6
55%
4
0
Brez glasov
5
1
9%

Skupaj glasov: 11

Uporabnikov avatar
Dark angel
Human

Re: Oktober 2010 - Kisses From Hell (Različni avtorji)

PrispevekNapisal/-a Dark angel » 23 okt 2010, 12:19

Jst sm prebrala že Vacations from hell, Love is hell, Kisses from hell, pa še ene par drugih in so mi večinoma všeč, ene par zgodb je bilo vredno prebrati ene so bile pa res brezvezne... Ene boljših so se mi recimo zdele stupid perfect world iz Love is hell in Cruisin' iz Vacations from hell Med najslabše pa bi uvrstila Fan fiction iz Love is hell in I Don’t Like Your Girlfriend iz Vacations from hell... tako da zdijo se mi vredne prebrati a se lahko kakšne tudi spustijo
"If your eyes weren't open, you wouldn't know the difference between dreaming and waking." <3

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 23 okt 2010, 13:34

prebrala še zadnji dve. 4. je recimo da čist berljiva. ji dam oceno 4.
5. je pa spet kr neki. na živce mi je šlo ime (zakaj rabiš 2 imeni?!) pa kr sred vsega se je končal. zakaj se je lilith odločla, da bo šla?

v celoti gledano, je blo branje te knjige ena velika izguba časa. nič ne bi zamudila, če bi jo enostavno preskočila. in ja še vedno ne maram kratkih zgodb.

skupna ocena 2 oz 3 (na lestvici do deset, bi ji dala 5)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 23 okt 2010, 13:59

Ni zaman - si dobla nagradico :D :D :D

Ja, drugi izziv bo pomoje boljši - že zaradi tematike :lol:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 23 okt 2010, 17:09

dobila nagradico, za kero sploh nisem vedla da obstaja :oops:

a za naslednga se že ve temo? joj, telim izivom res ne sledim in pojma nimam kako vse poteka (pa prelena, da bi šla brat pravila)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 23 okt 2010, 17:12

http://www.bralnica.com/forum/viewtopic ... 9&start=20

Tu se menimo :D

Jaz sem zato, da damo knjige za odrasle :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
nymeria
Siren
Kraj: Žirovnca

PrispevekNapisal/-a nymeria » 25 okt 2010, 14:25

tokrat sem se pa še jz potrudila pa prebrala celo knjigo :)
prva zgodba dobi 5, ker ma vse kar more met prava amm.. karkolpačžejeto
druga je razumljiva, dobi 4. ker ji manjka prava ljubezen in ker preskakuje dogajanja. od začetka mi sploh ni blo jasno, kaj berem, šele pol sem dojela zakaj se gre
tretja: :sick: :silent: killkillkillkillkillkillkill that story, nownownownownow. gods.. niti za 1 ni, dam 1/2
četrta je uredu. ni super, ni taka da bi jo prebrala stokrat, ampak za eno solidno 3,5 bo.
peta: whatever... med temi (skupaj z 3.) je samo za to, da dela gužvo. ampak ker je neprimerno boljša od 3. dobi 2..

skupna ocena: 3
weep not for roads untravelled, weep not for sights unseen,
may your love never end, and if you need a friend,
there's a seat here alongside me.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 25 okt 2010, 14:57

Evo nymeria, ti si tudi dobila svojo prvo nagradico :hug1:

Kak ste pridne :D

Se mi zdi, da je zdaj nastala taka evforija (al pa je to samo v moji glavi tako lol) okoli Crescendo, da bi to moglo bit za izziv :lol: :lol: Bi nagrade kr padale :lol:

Uporabnikov avatar
vamp
Fairy

PrispevekNapisal/-a vamp » 26 okt 2010, 22:03

Evo še jaz se pridružujem klubu izzivalcev :D

Sem se uspela pregrizt skozi strani. Moram povedat, da mi kratke zgodbice niso tako všeč. Ob koncu mi kar manjka in bi še kaj zvedela, zgodbe je pa že konec. Don't like that.

Kar se pa tiče posameznih zgodb.
Prva mi je bila všeč. Pač prekratka, ampak mi je bila zanimiva. Ker nisem še brala VA je tudi meni bilo tuje vse to poimenovanje različnih vrst vampirjev... Ampak se je dalo lepo razumet.
Druga zgodba mi je bila tudi všeč. Mal več romantike bi res lahko bilo. Mogoče me je konec malo zmedel.
Tretje tudi jaz nisem razumela oz. se niti nisem potrudila, da bi jo.
Četrta je bila spet ok za kratko zgodbo. Potihem sem upala, da se bosta glavna junaka na koncu malo zapletla.
Peta me pa za razliko od večine ostalih ni tako zmotila, kar se tiče karakterjev. Me pa zgodba tudi ni prepričala. Na začetku sem še nekaj pričakovala, potem se pa ni več odvijala, tako da bi mi bilo povšeči.

Ocenila sem s 3-jko, ker mi je bila cela knjiga bolj povprečna. Po pravici sem pričakovala veliko več. Sem mislila da je to neke vrste golden izbor, pa meni ni bil.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 27 okt 2010, 06:08

Po pravici sem pričakovala veliko več. Sem mislila da je to neke vrste golden izbor, pa meni ni bil.
Točno tak... jaz sem isto to pričakovala :) Kao the best od the best - zdaj pa sem dobla občutek, da so rekli ti, ti, ti, ti pa ti napišite neke zgodbe, sej ni važno kake pa se bo dalo v eno knjigo :?

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 31 okt 2010, 16:49

se odpovedujem temulemu izzivu. Blame Patch :twisted:

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 7 gostov