November 2010 - Ožji izbor (2.krog)

Na tem forumu se nahajajo vsi potekli in aktualni bralni izzivi.

Moderator: The Book Crusaders

Za bralni izziv November 2010 izberem:

Dark Lover
6
33%
Sweet Surrender
3
17%
Broken
2
11%
Switch
6
33%
Tempt Me Tonight
1
6%

Skupaj glasov: 18

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

November 2010 - Ožji izbor (2.krog)

PrispevekNapisal/-a Ever » 07 nov 2010, 19:08

Med zgoraj naštetimi knjigami lahko izberete eno.

Tista, ki bo do 14.11.2010 zbrala največ glasov, bo izbrana za bralni izziv November 2010.

Knjige:

Dark Lover - http://www.bralnica.com/Dark-Lover.html
V temni noči Caldwella, New York, vlada prava vojna med vampirji in lovci na vampirje. Šest vampirjev, združenih v bratovščino, se bori in brani svojo raso. Najmočnejši med njimi je Wrath, vodja Bratovščine Črnega Bodala.

Ko je eden izmed njegovih najbolj zvestih vojakov umorjen in za sabo pusti hčerko, ki se svoje nove usode ne zaveda, jo je Wrath prisiljen predstaviti svetu nesmrtnih - svetu o katerem ne bi nikoli niti sanjala.

Slika

Sweet Surrender - http://www.bralnica.com/Sweet-Surrender.html
Včasih je za oblast potrebna predaja.

Faith Malone je ženska, ki ve kaj hoče - močnega moškega, ki bo brez vprašanja vzel vse kar mu lahko ponudi. Gray Montgomery je policaj z novo misijo: najti morilca njegovega partnerja. Povezavo je našel ravno med morilcem in Faith, zato se odloči, da se ji bo približal, v upanju, da mu to pomaga pri misiji.

Faith je sladka in ženstvena, vse kar si Gray želi pri ženski, a sumi, da igra igro. Po drugi strani Faith v Grayu vidi močnega in dominantnega moškega, ki si ga želi, a se le-ta ne upa prepustiti.

Slika

Broken - http://www.bralnica.com/Broken.html
Ta mesec sem Mary. Moje ime je drugačno vsak mesec - Brandy, Honey, Amy,... Joe me včasih sploh ne vpraša in se raje posveti mojemu telesu, ustnicam, ... Ni važno kdo sem in kje me pobere, sex je vedno neverjeten in vedno se veselim najinega naslednjega srečanja.

Moje ime je Sadie in enkrat na mesec mi Joe pri kosilu pove o njegovih zadnjih izzivih. Toda Joe ne ve, da sem v mojih mislih jaz tista, s katero si deli užitke. Ne ve, da sem obsedena z najinim navideznim seksualnim življenjem. Vem, da je narobe. Vem, da moj mož ne bi razumel, toda ne morem se ustaviti. Ne še.

Slika

Switch - http://www.bralnica.com/Switch.html
Ne razmišljaj. Ne sprašuj. Samo neredi.

Anonimno sporočilo ni bilo namenjeno meni. Ne me razumeti napačno, nimam navade brati tuje pošte, ampak bil je le košček papirja s parimi vrsticami besedila, očitno namenjem zgornjemu stanovanju. Izgledalo je tako nedolžno, a očitno ni bilo.

Preden sem zamenjala sporočilce in tudi naslednjega v pravi nabiralnik, sem požirala vsebino: predlogi, navodila, ukazi. Vsako je bilo bolj drzno, bolj zapleteno in vsako je vzburjalo bolj kot prejšnje. In sledila sem jim vse do zadnje besede. Pred sporočilci bi človeka, ki bi mi ukazoval, poslala nekam. Toda predanost je umetnost in v ponudbi je nekaj nenavadno sproščujočega. Še posebej, če se počutiš tako zelo dobro. Toda bolj kot se predajam, bolj močno se počutim. Torej je čas za zamenjavo vlog. Igramo se po mojih pravilih.

Slika

Tempt Me Tonight - http://www.bralnica.com/Tempt-Me-Tonight.html
Trish Henderson se je vrnila domov, da bi pomagala družini pri poslu. Nihče ni vedel, da to ni edini razlog vrnitve. Četudi je kot odvetnica v Chicagu nizala uspeh za uspehom, Trish ni nikoli pozabila svojega majhnega kraja, kjer je odraščala, še posebno pa ne svoje srednejšolske ljubezni Joea Ramseya, ki ji je zlomil srce. On je bil prvi, ki ga je ljubila, po katerem je hrepenela in ki je v njej vzbudil največje slo. Potem jo je izdal in zato je odšla, da bi pustila vse boleče spomine za sabo.Ampak čas je za maščevanje, ki bo sladko in vroče. Kdo pravi, da lahko samo moški zapeljujejo ženske in uživajo v avanturah za eno noč? Tokrat bo ona tista, ki ima moč in oblast v svojih rokah. Odločena, da ga izkoristi in odvrže kot smet, skuje svoj načrt za maščevanje. Fizični užitki pri njej ne morejo več pustiti čustvenih posledic. Vsaj tako je mislila.

Slika
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

Re: November 2010 - Ožji izbor (2.krog)

PrispevekNapisal/-a taša » 07 nov 2010, 20:03

Sem glasovala za Broken...opis me je pritegnil... :)
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Aria
Fairy

PrispevekNapisal/-a Aria » 07 nov 2010, 20:26

Switch :)
I'll never get used to anything. Anybody that does, they might as well be dead.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 07 nov 2010, 20:34

Uh, ful vas je že glasovalo :D

Jaz spet čakam - bom proti koncu glasovala :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 07 nov 2010, 22:50

U mater, kaj glasov je že.
Pje, nekdo pa se veseli novemberskega izziva. :D

Oklevala sem med Broken in Sweet Surrender in se na koncu za zadno odločla.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Pam
Fairy

PrispevekNapisal/-a Pam » 07 nov 2010, 23:31

Očitno smo se res zagreli s tem izzivom.

Jaz sem glasovala za Dark Lover. Zaenkrat vodi, tako da upam, da vsaj enkrat izberemo knjigo, za katero glasujem. :P
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 07 nov 2010, 23:36

Tempt me tonight :mrgreen:

Itak bom pa prebrala vse, da se razume :lol:

Za vse ki še niste prebrali Dark Lover... fuuuuuuuuull je fajna knjiga, taka odrasla vampirska zadeva, če je še ne bi prebrala, bi glasovala zanjo. Pa za vseh naslednjih 7 delov tudi, I just love BDB <3
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
vamp
Fairy

PrispevekNapisal/-a vamp » 08 nov 2010, 10:06

Ta izziv bo pa mal bolj tesen :)

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 08 nov 2010, 16:43

Dark lover <3
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 08 nov 2010, 18:57

Glasovala za Sweet Surrender. :D
Dark Lover oz. serijo BDB pa sem že prebrala. :thumbup:
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 3 gostov