November 2010 - Dark Lover (J.R. Ward) v Switch (Megan Hart)

Na tem forumu se nahajajo vsi potekli in aktualni bralni izzivi.

Moderator: The Book Crusaders

Knjigi dam oceno:

1
0
Brez glasov
2
1
10%
3
3
30%
4
2
20%
5
4
40%

Skupaj glasov: 10

Uporabnikov avatar
Arwen
Elf

Re: November 2010 - Dark Lover (J.R. Ward) v Switch (Megan H

PrispevekNapisal/-a Arwen » 21 nov 2010, 16:43

...ampak ker sem se nekako zacupala skozi te 4 knjige v Zsadista (Don't look at me that way :roll: :lol: , ampak jst vedno padam na najbolj žleht, najbolj čudne, najbolj skrivnostne. Vsaj v knjigi.)
Men je knjiga o Zsadistu ena najboljših :thumbup:

Pa ne ostat pri tej knjigi v seriji, beri še naprej, ker ful dogaja, js sm res nora na to serijo :lol:

Mja, saj vem. :) :D Tut Butch ni slab no, sam kaj ko vampir je totalka nov svet in use. In pa Zsadist. Njega bi pa pojedla... U enmu pajsu.
Morm se spraut dalje brat, me zanima kaj bo s tistimi pudr-tipi. :)
--------

I know I've dreamt you
A sin and a lie
And I have my freedom
But I don't have much time

Fate has been suffered
And tears must be cried
So let's do some living
After we die

:016: :020:

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 21 nov 2010, 18:49

Jaaaaaa... Zsadist... <3 <3 <3

Pa Rage mi je tud ql, mislim da je Rage no (on ko ma zmaja na hrbtu?!?)... hmmm... druga knjiga če se ne motim... Pa Visious al Visous al kaj je (ko se mu roka sveti)... z njim se pol full dogaja še naprej... Pa Phury, ko skoz tiste red smokes vleče :lol: Pa pol se začne še z mlajšimi ful dogajat... Hjoooo... Js sm čist not padla spet :lol: Mislim da bom mogla še enkrat prebrat vse knjige, predenj bo 9. del ven prišel, da bom točno vedla kaj se dogaja :lol:

Sam vseen mi je najboljša knjiga od Zsadista, bi ga js tud pohrustala brez dvoma :makeout:

Js vsem težim da morjo te knjige prebrat, me majo že poln kufer "ja ja, sej vemo ja da mormo BSB prebrat ja" :roll:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 21 nov 2010, 19:49

Switch
od Megan Hart

I tried. I really did. Ampak zgodba ni bla "moja." :|
Tu in tam me je sicer potegnila noter, sploh kadar se je Austin pojavo (njega sem bolj marala kot Erica, čeprav je na začetku delovalo tak, kot da bo on main love interest), čeprav mi je tud on včasih deloval preveč...khm ne najdem prave besede... lolek? Heh. :) Pač tolko x kot je on njo proso naj pride k njemu nazaj pa ne vem kaj še vse. Jaz bi jo že zdavnaj poslala nekam. Zraven tega pa mi ni bla sploh ne všeč njuna skupna noč, ko se je ona šla neko domino.
It's appealing if it's the other way around (dokler nea začnejo za moj okus pretiravat, seveda), but men begging to be spanked aren't my cup of tea.

Sem se pa mogla ful nasmejat telefonskemu pogovoru med Paige in njeno mamo...
“What’s your number?” I put that list aside and poised to take down the number.
“I.D.K.,” my mom said airily.
“Huh?”
“I.D.K.,” she repeated. “Geez, Paige. Don’t you know what I.D.K. means? It means ‘I
don’t know.’”
“I know what it means. I just didn’t think you did. Besides, Mom, nobody talks like that
out loud. It’s just textspeak.”
“L.O.L.,” my mom said.
“M.O.M.,” I said.

“Guess who I ran into the other day.”
“With your car?”

:lol: :100:

Pa konec je bil IMO zelo lepo zaključen. Sploh te zadnje besede:
Sometimes, you turn back.
Sometimes, you walk away.
And sometimes, you find the place you’re meant to be, and you stay there. You find a way to make it work.
Whatever it takes.

Ocena: Slika

Dark Loverja po vsej verjetnosti ne bom brala. Mam še tolko drugih knjig za prebrat (Crescendo, Delirium, Hunger Games, ...), katere me trenutno dosti bolj mikajo. Sem pa prebrala Sweet Surrender (knjiga, ki je prišla v top5) in Seven Nights of Sin - te dve sta pa že ble bolj po mojem okusu, jap. :D

Obe sta sicer meli manjše pomanjkljivosti--v Sweet Surrender na primer je pisateljica ustvarla ful hot tension med likoma, ampak malo zasrala zadevo s tem, ker se je odločla, da bo to napetost sprostila s (pardon izrazu) fuk festom (nekaj strani nista nič drugega dela kot seksala, kar me je zmotlo, ker je pred tem blo več pozornosti na zgodbi)--ampak vseeno sem v primerjavi s Switch brez težav ostala v zgodbi skozi celo knjigo.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 21 nov 2010, 20:30

Joj kaki bad mi je, da ne morem prebrat reviewa :( ker si ziher spet kaj smešnega napisala, samo nočem brat reviewev, da ne bi kaj prehitro zvedla...

Ne vem kdaj bom to uspela prebrat... en dan bom žrtvovala pa bom celi dan na faksu med predavanji brala :lol: Ne sej ne - to se ne dela :P :P Bomo vidli... Upam, da ta vikend, če ne pa mi je izziv ušel :cry: :cry:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 21 nov 2010, 20:41

Nisem nič smešnega :)
At least I don't think I did hehe.

Ni me zgodba dovolj pritegnila, da bi se bolj potrudla z opisom. I know, /me lazy.
Samo se veš kak je, če je nekaj ful dobro, takoj najdeš besede. Če je nekaj ful slabo, maš v trenutku celo stran napisano. Kak pa nekaj nea pusti nobenega vtisa, pa tud nimaš kaj dosti za povedat.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 22 nov 2010, 14:09

evo, uspešno zaključla svoj 2. bralni izziv :angel2:

paige mi je bla uber antipatična, mislim da je to tud glavni razlog, zakaj mi pol knjiga ni bla tolk všeč. dala sem oceno 3.

sexat z bivšim po mojem ni glih najboljša izbira. več kot očitno ni šlo sam za sex, no vsaj pr njem ne. dost neumn od paige, da se je sploh spustila v to. in kaj je bla pol neki ljubosumna, ko je bla kira z njim? tko highschool scena :roll:
tole s pismi je blo ful čudno. zakaj in god's name, bi upoštevala kr neka navodila? ne vem no, a res rabiš sledit nekim navodilo, da si lahko zadovolna? a se ne morš zjutrej sama odločit kakšne barve srajco boš oblekla, al pa kdaj si boš kej prvoščla. ok, če si rada v podrejenem položaju, pol ti verejtn paše.

poleg tega me je pa na konce še to z njeno mat potouklo. ja ok, živlene je zajebano, ful enih stvari gre lahko narobe, ful enih stvari se da rešit itd. sam v knigah, k jih berem za razvedrilo, pa res ne rabim o boleznih brat.

tko da: upam, da mi bo nasledenj izziv bolj všeč. čeprou sex scene so ble pa čist hot :drools:

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 22 nov 2010, 14:52

Tudi jaz sem končala z branjem tele knjige.

Večkrat vmes je bilo vse preveč razvlečeno in bi skoraj nehala brat. Najboljši deli so mi bili tisti, ki so vsebovali Austina. Smilil se mi je njen šef in smilil se mi je Eric...Da rabiš neke ukaze, da imaš razburljivo življenje...ne vem no...

Skratka..erotike dovolj...Paige mi ni bila všeč vse do konca.

Ocena : 3
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 22 nov 2010, 20:35

@ever: si pa hitra :)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 22 nov 2010, 20:58

Sem bla glih pri računalniku :)

taša, mi na ZS napišeš tvoj nickname v Bralnici - mam v spominu, da si tasa, nisem pa 100% - da ne bom komu drugemu dala priznanja :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 23 nov 2010, 15:20

Evo - sem vas vse dodala :)

Ok, v petek se bom FUL učila, pol zvečer pa to brala :oops: Upam, da bo šlo skoz :oops:

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 3 gostov