November 2010 - Dark Lover (J.R. Ward) v Switch (Megan Hart)

Na tem forumu se nahajajo vsi potekli in aktualni bralni izzivi.

Moderator: The Book Crusaders

Knjigi dam oceno:

1
0
Brez glasov
2
1
10%
3
3
30%
4
2
20%
5
4
40%

Skupaj glasov: 10

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: November 2010 - Dark Lover (J.R. Ward) v Switch (Megan H

PrispevekNapisal/-a skyline » 23 nov 2010, 17:00

Sweet Surender še končam (danes, najkasneje jutri), pa mam vseh 5 nominiranih knjig pod kapo :mrgreen:

Ta mesec pa je men bralni izziv taaaak svetovn :mrgreen:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Pam
Fairy

PrispevekNapisal/-a Pam » 23 nov 2010, 17:55

Bi mogla dobit posebno titulo: IZZIVALKA. ;)
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 23 nov 2010, 19:24

:100:

Se morm "odkupit" za prejšnji izziv, ko sem tak vnesto sodelovala v predlaganju pa glasovanju, pol pa sm odkrila TMI in nism sploh prišla do knjige za bralni izziv :lol: , ni šlo, me je Jace čist okupiral <3 .

In glede na to, kaka tematika je, sm zbrala najboljši mesec, da se odkupim :mrgreen:
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 24 nov 2010, 02:16

Moj bralni maraton je zaključen :mrgreen:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 27 nov 2010, 21:10

Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees, uspelo mi je :)

Dark Lover

First of all - zdaj vidim zakaj ste vsi bli tak navdušeni nad to serijo - definetly worth reading :D

Sarkazem mi je bil ful dober - pa nasploh dialogi med brati :D Mela sem res dosti citatov, ampak tiste tanajtaboljše sem objavila že v Bralnici, tako da jih ne bi še enkrat sem kopirala :) Bodala :thumbup: Itak sem Team Dagger :D Odkar sem v MMORPGjih odkrila daggerje je to my primary weapon :D

Ful zanimivo, da se enkrat zveza začne na malo drugačen način :) Pa da so odrasli noter - zanimiva sprememba za nas ko beremo večino YA :)

Hm... Ne vem kaj naj še napišem - priporočam vsem :) Pa ziher bom še nadaljevala, ko bom mela čas (to pa bog ve kdaj :( )

Ocena: 5

Še mogoče to: Najprej sem Probala Switch pa mi je tista njena best friend šla tak na živce da se mi ni več dalo brat - niti me ni knjiga tak pritegnila :)

Pa še to (kar sem tudi že v temi od BDB napisala): Ful so mi všeč imena (nicknami) od teh bratov :thumbup: :thumbup: Pomen ravno paše za vsakega posebaj (kar je verjetno tudi mišljeno) :thumbup:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 27 nov 2010, 21:34

EEEEEEE... še ena ko je padla notr... :lol:

Za vzpodbudo ti naj povem, da prva knjiga ni najboljša v seriji, jih je nekaj še boljših... Pa to tak vsakemu povem, pa tu na forumu sem mislim da že milijonkrat, sam ne morm pomagat, verjetn še bom kakih stokrat to povedla, js sm čist nora na to serijo... <3

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 27 nov 2010, 21:36

Ja, to mi jih je zdaj že kar par reklo :)

Mene sta Wrath pa Beth ful spominjala na Siniša pa Nero (Pam ve o čem govorim) :D Ne vem za kaj... verjetno zaradi njega :) Ves čas sem zgodbo primerjala z Čarovnico z Griča pa si mislila, da je ta 100x boljša :)

Mi je pa bila res všeč - malo drugače, nekaj novega, da ni skoz isto :) Pa da ni skoz highschool hehe :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 27 nov 2010, 21:43

Hehe... Mislim da je že naslednja knjiga, ko je o Rage, še bolj hot kot ta...

Pa taka varjanta je tud serija Alien Huntress... obožujem jo! Tam je sploh sarkazma ful veliko, scene take da cepam zraven, pa definitivno ne ostane samo pri highschool kisses - daaaaaaaaaleč od tega :lol: Vedno me skoraj pobere zraven, ko berem kako sceno, ko se recimo kregajo, sploh policaji pa alieni (posebej tista dva ko se privlačita), pol pa v tak sarkazem dialog preide, da js umiram tu zraven ekrana, tam v knjigi pa vsi smrtno resni, jaz si pa že solze brišem zraven :lol:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 27 nov 2010, 21:55

A naslednji je Rhage :D Hollywood :D

Ja, a ne? Oni so smrtno resni pa si take pravijo, da se polulaš od smeha :lol: Sarkazem FTW :D

To serijo sem drugače začela brat tam nekje, ko sem brala Immortals - se pravi lani septembra - pa mi ni kaj preveč ugajala, tako da sem nehala po 3 straneh :D začetek mi je bil kr neki - še posebej ker sem brala nek čuden PDF (tam ko tak vrstice nekaj preskakuje). Zdaj, ko sem spet začela pa sem takoj padla noter :)

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 28 nov 2010, 00:34

Rage :100:

Rhage je prav ja :100: The beautiful one :drools: :drools: :drools: :drools:

Nism 100%, da je to druga knjiga, sam sm pa 99,99%. Ta mi je res ql, sam še vseen pa ni moja najljubša iz te serije :D

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 3 gostov