November 2010 - Dark Lover (J.R. Ward) v Switch (Megan Hart)

Na tem forumu se nahajajo vsi potekli in aktualni bralni izzivi.

Moderator: The Book Crusaders

Knjigi dam oceno:

1
0
Brez glasov
2
1
10%
3
3
30%
4
2
20%
5
4
40%

Skupaj glasov: 10

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: November 2010 - Dark Lover (J.R. Ward) v Switch (Megan H

PrispevekNapisal/-a Ever » 28 nov 2010, 10:53

Tvoja najljubša je o Zsadistu, right? :D

Sej sem že tu vidla why :P On del mi je bil najboljši, ko Wrath pove, da bo zapustil bratovščino pa da bo zdaj Tohr glavni pa vpraša vsakega posebej, če se strinjajo...

Wrat: "Z?"
Zsadist: "Come on, man. What does it matter to me? You, Tohr. Britney Spears."

:lol: :lol:

Pa še ena z Wrathom pa Zsadistom, tudi smešna:

Wrath: "I'm going to let that pass, Z. But only because I know how much you like to get hit, and I'm not in the mood to make you happy."

:lol:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 28 nov 2010, 11:12

Riiiiiiiiiiiight :D
Wrath: "I'm going to let that pass, Z. But only because I know how much you like to get hit, and I'm not in the mood to make you happy."
To ma dvojn pomen, hehe. Ko boš njegovo knjigo prebrala, to ne bo več tak smešn, čeprav zdej še je. He kinda "needs" to be hit/tortured from time to time :cry: Poor bastard :cry:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 28 nov 2010, 11:22

Saj verjamem...meni je že zdaj blo ful žalostno, ko ga je ona lepo pogledala pa mu neke rekla pa je samo glavo sklono :( Al pa ko je pel :(

Sej taki characterji so res najboljši - ni kaj :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Aria
Fairy

PrispevekNapisal/-a Aria » 28 nov 2010, 16:24

Evo še moj prispevek :) Prebrala sem Switch, Dark Lover se bom pa še spravila :)
Všeč mi je bil začetek, to njeno opisovanje praktično vsega kar ima veze s papirjem in temi stvarmi, ker sem sama dokaj podobna, všeč mi je vse od zvezkov, papirja, raznih svinčnikov.... Pa tudi zgodba na začetku mi je bila dokaj ok, tam nekam do polovice. Ne rečem da je bilo potem neberljivo ali kaj, samo malo več sem pričakovala, vsaj glede na opis. Pa celotna zgodba se mi je začela vlečt in nisem mela več nekega navdušenja nad branjem tega... Potem proti koncu se je spet vse malo popravilo, in zaključek je bil tudi meni nice.

Ocena: 3, v redu branje ampak brez kakšnih presežkov :)
I'll never get used to anything. Anybody that does, they might as well be dead.

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 28 nov 2010, 22:20

Nekaj knjig iz serije sem prebrala že dolgo nazaj. Seveda dam oceno 5. Serija je res odlična, čeprav so me vampirji že malo minli. :thumbup: Vendar mi prva knjiga ni najboljša. Bolj všeč mi je še 2. (Rhage) in 3. (Zsadist).
Switch-a se pa nisem lotla, zaradi tega ker nisem mela časa, pa tudi zaradi slabih ocen in komentarjev, ki ste jih ve podale. :D
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 29 nov 2010, 15:01

v sredo pa z novim začnemo. yaaaaay morm mal pobrskat

ne seriously, zakva sm kr naenkrat tko navdušena nad izzivi? @ever, a si mi zadnič kej v donut podtaknila? :lol:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 29 nov 2010, 15:05

Hehe :D Nič kriva :D Lepo, da si navdušena, sej je kr zabavno, ne? :D

Ta mesec boš mela dva izziva - še Last Sacrifice :D Wiiiiiiiiiii :) To bo zabaven mesec :)

Monika in Aria, sem vaju dodala :)

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 29 nov 2010, 16:52

Hvala. :D Ta mesec bo zabaven in delaven. :?
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 29 nov 2010, 17:22

je zabavno. kljub temu, da mi še nobena knjiga ni bla všeč. no sta bli samo 2. bo VA popravila vtis :tralala:

offtopic: a book depository 7. šele začne pošiljat, al bo takrat že pr men? bi blo čist hudo, če bi me že 7. zjutrej paketek čakal

Uporabnikov avatar
vamp
Fairy

PrispevekNapisal/-a vamp » 29 nov 2010, 17:44

No pa se le nisem mogla upret bralnemu izzivu. Sem naredila pavzo med VA in se spravila prebrat Switch.

Vbistvu mi že sam opis ni bil všeč, se mi ni zdel nič posebnega. Potem ko sem knjigo brala mi je bila še kar ok. Mogoče je preveč nekih stvari opisanih, pa vse te familjarne zadeve, pa mamina bolezen... Ni me tolko potegnila vase in sem zato tudi malo dlje rabila da sem jo prebrala.
Paige mi je bila kar vredu lik, sem pa bolj navijala za Erica kot za Austina. Austin mi je antipatičen postal zato, ker naj bi bil nek lepotec pa sem si ga potem tazka samovšečnega predstavljala :D Sej na koncu bi se mu dalo oprostit.

Skratka knjiga ima kar nekaj zanimivih delov... dosti pa tudi ne preveč.
Ocenila sem s 3.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Bing [Bot] in 3 gostov