November 2010 - Dark Lover (J.R. Ward) v Switch (Megan Hart)

Na tem forumu se nahajajo vsi potekli in aktualni bralni izzivi.

Moderator: The Book Crusaders

Knjigi dam oceno:

1
0
Brez glasov
2
1
10%
3
3
30%
4
2
20%
5
4
40%

Skupaj glasov: 10

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: November 2010 - Dark Lover (J.R. Ward) v Switch (Megan H

PrispevekNapisal/-a Ever » 29 nov 2010, 17:47

Lenka jup :D Meni je do zdaj bla naj, naj Dark Lover, po tem pa Unwind :D

Napačne si izbirate :P Dark Lover je ful dobra pa je hot - samo, da so pač vampirji pa še to sploh niso taki vampirji, kot smo jih navajeni :) Malo drugačni :)

vamp, kul, da si sodelovala :D Na tem izzivu pa nas bo res dosti :D Čakam še wick3tgirl :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 29 nov 2010, 18:06

evo me! :D AWESOME AWESOME AWESOME knjiga!!! vse kar rabm od vampirjev, drame, akcije in sexa v eni knjigi :thumbup: :thumbup: :thumbup: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Uporabnikov avatar
vamp
Fairy

PrispevekNapisal/-a vamp » 29 nov 2010, 18:14

Sem že hotle komentirat, da vedno pričakujem kako hudo knjigo za bralni izziv, pa so me zadnje tri kar malo razočarale. Potem sem pa zbrisala, ker sem se spomnila, da je baje Dark Lover ful huda.

Jebi ga, sem za druge knjige naijala, pa niso prišle v ospredje. Dark Lover je pa na To Read. Sem prebrala prvih par strani pa nisem hotla not past in sem si raje za drugič pustila. Pride tud ta serija na vrsto.

Kate

PrispevekNapisal/-a Kate » 30 nov 2010, 20:58

Prebrala sem Dark Lover in se mi zdi super, ful mi ni žal da sem izbrala to knjigo namesto Switcha. Veliko akcije pa super osebe so, tako da si knjiga zasluži oceno 5.

Uporabnikov avatar
Dark angel
Human

PrispevekNapisal/-a Dark angel » 30 nov 2010, 22:11

Dark Lover

Knjiga mi je bla zelooo všeč :D in tu osebe so mi zelo všeč :D :rock: , pa ta sarkazem k ga mam zelo rada je tok dober :rock: prou navdušena sem in bom prebrala še celo serijo... :D :D sploh nevem kaj nej rečem tok sem navdušena :tralala:

Ocena: 5
"If your eyes weren't open, you wouldn't know the difference between dreaming and waking." <3

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 01 dec 2010, 07:07

Izziv je zaključen in začenja se novi :)

Se mi zdi, da tiste, ki smo brale Dark Lover, smo čisto navdušene in vesele, ostale pa malo manj :) Vseeno mi je všeč, da smo imeli na voljo dve knjigi :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Bing [Bot] in 3 gostov