Vampire Academy - Last Sacrifice

Na tem forumu se nahajajo vsi potekli in aktualni bralni izzivi.

Moderator: The Book Crusaders

Knjigi dam oceno

1
0
Brez glasov
2
0
Brez glasov
3
1
4%
4
2
8%
5
23
88%

Skupaj glasov: 26

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Vampire Academy - Last Sacrifice

PrispevekNapisal/-a Ever » 12 dec 2010, 10:30

Aria - na novih strežnikih smo - verjetno si na starem še komentirala, kar se ne pozna na novem :) Sej sem vsepovsod napisala, da bo delovanje malo moteno ;)

LOL @ ono team Adrian - Se strinjam s skyline :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Heart
Pixy

PrispevekNapisal/-a Heart » 12 dec 2010, 12:17

Prebrala sem knjigo v petek, nisem mela prej časa komentirat tukej, čeprov mi je zdj mal žou ker ste/imate tako dobroo debato ;) (sem vse prebrala ) ..sam ste pa že napisala vse kar sem tudi bla sama šokirana..al pa kar mi je bilo všeč :oops: :oops:

Pa da kakšne stvari izpostavem, recimo meni je bla isto tista ZVEZDA res ušeč, čeprov ni bilo
mišljeno kot v slovenšini, mi je vedno všeč ko vidim v kakšnih angleških knjigah kaj tko nekak povezanga s slovenščino..ali pa da me spominja nano :mrgreen:
-Dimka in Rose rules..prov za zmeri bi lahko ostala v tistem trenutko ko sta bila v hotelu, bilo je tko res nepozabnoooooooooo in tko leppooo pa romantičeenn <3 <3 sem tut jst sucer for TRUE LOVE :oops: :oops:
-Abe rules :guns: ..in res hočem zvedet story about Abe and Janin
-Bom pa zagotovo prebrala Bloodlines in upam da mi bo ušeč, čeprav ne bo Rose :( res me zanima kaj se bo zgodil naprej, glede Sydney pa Adriana pa Tashine kazni..pa jaz sem takoj ko sem zvedla da je Jill od Lise sestra mislit začela da bi lahko ona in Adrian pristala skupaj na koncu :)
-aja pa še to..men je bil Adrian v vseh knjigah zelo všeč ( čeprov sem team Dimitri ), ampak na koncu ob tistem pogovoru se mi je zdel nevem nekako razvajen? vem da je bil razočaran pa vse, ampak nekako se mi je zdelo da bi lahko to tudi on pričakoval..

Knjiga mi je res zakon ..pa tko res mi je bilo vse ušeč :D cela serija :angel2:
ampak najljubši del mi je nekak tisti v hotelu ko končno Dimka prizna da jo ljubi že od zmeraj :D
keri je vaš najljubši del? :mrgreen:

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 12 dec 2010, 12:33

Knjiga mi je res zakon ..pa tko res mi je bilo vse ušeč :D cela serija :angel2:
ampak najljubši del mi je nekak tisti v hotelu ko končno Dimka prizna da jo ljubi že od zmeraj :D
keri je vaš najljubši del? :mrgreen:
Ta je res eden izmed naj.
Pa tisti, ko Rose skoraj umre, pa pol z Dimitrijem ležita u postli. <3

He considered this a moment and then kicked off his shoes. Turning on my side—which made me wince—I managed to wiggle over a little to make room near the bed's edge. He curled up beside me. Our faces rested on the same pillow, only a couple of inches apart as we gazed at each other.
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
demetra
Forest Spirit
Kraj: okolica ptuja

PrispevekNapisal/-a demetra » 12 dec 2010, 16:31

spet me obdajajo mešani občutki kot vedno ko preberem serijo do konca!! vesela sem za srečen konec(in to zelooo) :thumbup: :thumbup: žalostna ker je vsega konec,upane ostaja za nadaljevanje,....
sploh ne vem kje začeti :?
ah bom kar mešano :D
1.rose in dimitri kako sta lušna! <3 <3 kako lepo se dopolnjujeta <3 they really are made for each other.
2. všeč mi je tudi bilo to da je Mikhail dobil svojo Sonjo nazaj <3 <3
3. žal mi je za Adrijana :cry: za njega bi bilo super če bi prišel skupaj z Jill (seveda ko bo malce odrastla)
4. Abe je zakon!!! :thumbup:

knjiga je res bila super, je pa res da je polno stvari ostalo še nerešenih. To moram omenti: najbolši komentar mi je napisala Skyline ker si zajela čisto vse kar se je motalo meni po glavi :thumbup: :thumbup:
:D It s almost like you were in my head :D

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 12 dec 2010, 19:42

Maybe I was :lol:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 12 dec 2010, 20:46

prebrala. hm.

glede na to, da sm js zelo proti varanju (pa nikol nism bla prevarana, da bi zato blo moje mnenje tako), mi je to kar je naredila Rose čist pokvarilo sliko o njej. true love my ass. me zanima, kaj bi nardila ona, če bi jo adrian prevaru? :evil:

to, da se nekaterim zdi, da je adrian odreagiral razvajeno ipd. - js bi prej rekla, da je to real life reakcija. vse to, kar ji je v faco vrgu ma čist prav. nardila je kr raztur okol sebe in pol ji dimitri reče, da ne more vsega popravlat. ja, bi mogla tist, kar je ona povzročila.

nisem ravno za happy endinge, kljub temu, da rose in dimitri predstavljata veliko literarno ljubezen. pomanjkanje karme v zgodbi. rose in dimitri sta happily ever after ostali pa: lissa - kraljica pri 18ih - čist nerealno z mojega vidika? jill - so vrgl med leve. adrian - verjetno bo znorel. sydney - god knows kaj so si alkemsiti nardil. victor is dead.

to je to, kar bom komentirala, ostale ste tko vse podobn, k js mislm, napisale.

ps: je pa pisateljica zelo dobro končevala poglavja, zelo težko ej blo nebrat naprej. :thumbup:

Uporabnikov avatar
Dark angel
Human

PrispevekNapisal/-a Dark angel » 12 dec 2010, 22:56

to, da se nekaterim zdi, da je adrian odreagiral razvajeno ipd. - js bi prej rekla, da je to real life reakcija. vse to, kar ji je v faco vrgu ma čist prav. nardila je kr raztur okol sebe in pol ji dimitri reče, da ne more vsega popravlat. ja, bi mogla tist, kar je ona povzročila.
Glede tega se pa nekak strinjam s tabo... Jst če bi bla Adrian bi tkrt k bi ju dublla najbrž dimitrija na nos počla pa tut pol bi najbrž to zabila Rose... kar je reku je blo kruto ampak je blo res... Pa tut mislm da bi mogla popraut stvari k je uničla... mislm pač se pozanimat o eddiju, pa pomagat Jill k mislm da rose res ni nč pomisnla kaj se bo z njo zgudil k jo vržejo v politične kroge... pa tko ne more vsega popravt ampak lahko pa jih vsaj poskus poopraut... recimo abu reče za sidney pa to, pa lissi če lahk eddiju pomaga kej, Pa jst če bi viktorja na tak način ubila bi najbrž mela še neki cajta more... res je biu pozablen na hitro...
"If your eyes weren't open, you wouldn't know the difference between dreaming and waking." <3

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 12 dec 2010, 23:24

Evo tut jz prebrala....oz. požrla v enem dnevu :D

Morm rečt da ste mi skor use kar sm mela namen napisat uzle z jezika....in se kr strinjam z vašimi komentarji in dojemanjem knjige!!! :thumbup:

kratek pouzetek pa vseeno moram dat:
čeprav sem bila od kar nam je pisateljica predstaviila lik Adrijana očarana nad njem (bad boy attitude :drools: ) sem vse skoz vedla da bota nakonc skp Rose in Dimitri...sem tut jz za true love ftw <3 :thumbup:
Briljantno spisana knjiga morm rečt-nism mogla odmaknt oči od nje :o :D Sicr je pa usaki naslednji knjigi kvaliteta rasla....čprou je moja najljubša 5 (Team Adrian :twisted: :oops: )
Karakterji so res zdelani v nulo kar se opaz tut pri poteku pogovora, teme,...in sploh v humorji ki mislm da naredi to knjigo tako zelo berljivo!!! <3
Uživala sem ob izjavah nekaterih karakterjev-predvesem od Aba so ble zakon :rock:
Ene se niste strinjale z tem da je Adrian tko odreageru-ampak lih to sm jz prčakvala da bo naredu ker mu je res grdo strla srce in to bi naredu usak nurmaln člouk v real lifu....ampak kot sm že rekla sem vedla da se med njima nebo obnesl ker mu Rose ni mogla nudt tega kar je rabu....in ena je tut napisala da ji Jill pa Adran ne pašeta skup ker je ona nekak psičk, no mislm da to ne drži čist-je res da je še dost mlada in je zato tut druge spoštovala in obogala njihovo mnenje sploh tiste kateri so bli njen uzor, ampak je pa tut v klučnih momentih pokazala da je zlo močna oseba, ki vrjame v svoj prou in je tut dost pametna in pravična tk da se zna razvit v zlo odločen ter pomemben karakter, ki bi loh pomagu Adrianu dosečt ta srečn konc k si ga use tok želimo ;)
Da o vročih scenah v knjigi niti ne mjavknm :drools: <3 :oops:
To za Tasho me niti ni tok presenetl...čprou mi je bed za Christjana :? Ampak GA BO ŽE LISA V RED SPRAULA :lol:

Kar se pa nadaljevanj tiče bom pa tk rekla....kot vem bo še 6 knjih in upam da bodo glavni karakterji v njih Adrian, Jill & Sydney...pa tut kei Aba bi rada še vidla :D
No te pa mislm da bodo iz preprostih razlogov
Adrijan...MORE met srečn konc in v teh 6 knigah se loh res razvije, pozab Rose ter najde svojo true love <3
Jill...Preveč pomembna in premal vemo o nje da bi ostal pr tem ;) + tut mene mal bode to k je dost poudarjen da bi blo bol da Lissa in Jill nebi ble skp... will see I hope :roll:
Sydney...njena povezava z Abom??? Kaj je blo z njo??? ... pa tut Richelle Mead je rekla da bo zih not tk da ;) :twisted: :rock:

nevem kk bom zdržala do avgusta na izid nasledne knjige.... :? :thumbdown: :guns:
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
vamp
Fairy

PrispevekNapisal/-a vamp » 13 dec 2010, 10:26

Delno se strinjam s komentarji o Adrianu in stvareh, ki jih je Rose 'uničila', se mi pa zdi, da manjka še kakšna knjiga, da bi jo res lahko okrivili vseh teh dejanj. Mogoče je res zajebala, samo je pa po drugi strani rešila celo situacijo. Da bi popravila nastalo škodo pa še ni imela časa. Sej se je ravno zbudila in si še opomogla ni.
Če s tega stališča pogledamo je knjiga ful slabo zaključena in kar kriči po nadaljevanju. Meni tudi ni všeč varanje, tako da upam da bo Adrian v Bloodlines. Je pa tko, da on nekak Rose ni dal možnosti, da mu reče ne, dokler ni Dimitri spet prišel mimo. Se ga je dost otepala, on je bil pa tok ustrajen. Pač ni mela časa prebolet in it naprej, potem je pa tako naredila kot je. IMHO

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 13 dec 2010, 11:30

Ne in pika. Kamot bi lahko drgač spelala zgodbo Richelle in izpadlo je, da je ok, da ga je prevarala, ker pač le imata true love Rose pa Dimitri. Preveč je bil vztrajen? Ne, js mislm, da ga je lepo dolg časa pelala za nos. Pač fajn filler je bil vmes in način, k ga je izbrala Richelle za končanje tega razmerja, je zame zelo svinjski. Ja, real life situacije so pogosto take (s tem, da vsem (ja, ni sam ena :thumbdown: ) mojim kolegicam, ki naredijo kaj takega spustim moralno pridigo, da ne boste mislile, da je Rose/Richelle edina :) ), ampak kamot bi lahko dala Rose za zgled, v zgodbi je pa zdržala točno 5 minut. Horny, much? (Govorim o tistem njunem pogovoru v hotelu, potem ko je umorila Victorja.) Še posebi, k sta govorila o nekem honor in bla bla bla. Uglavnem to varanje je blo za moje pojme čist brez veze. Je pa pol Richelle naredila dobro sceno z Adrianom in njegovim popizditisom :thumbup: sm si ga kamot predstavlala, kako je blo. Sam upam, da v nadaljevanju se ne bo opraviču al pa kesal.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov