Vampire Academy - Last Sacrifice

Na tem forumu se nahajajo vsi potekli in aktualni bralni izzivi.

Moderator: The Book Crusaders

Knjigi dam oceno

1
0
Brez glasov
2
0
Brez glasov
3
1
4%
4
2
8%
5
23
88%

Skupaj glasov: 26

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Vampire Academy - Last Sacrifice

PrispevekNapisal/-a Ever » 14 dec 2010, 07:13

Moj problem je, da sem se premalo vživela v knjigo :D

Jaz sem takoj, ko je prvič v Spirit Bound Dimitri zavrnil Rose, vedla, da to ne bo res... In sem kar ignorirala dejstvo, da je nesramen, ker bota itak skup... Saj se je lepo napeljevalo, da bi ga mogoče lahko prebolela z Adrianom, ampak... Zdaj študiram, da bi mogoče bilo bolje, da bi z A končala... Vsi bi bli šokirani pa še nepredvidljivo bi blo... Pa ne me narobe razumet - še vedno sem Team D :D

Meni je bla dobra knjiga, ampak vseeno mi je nekaj manjkalo... Bolj minevajo dnevi, bolj to opažam... Sploh nisem nora pa zmešana pa ne govorim ves čas o tem :?

Zdaj sem v fazi Matched :D :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 14 dec 2010, 07:56

Hihi...pa veš Ever, da nisi edina...knjigo sem prebrala...potem sem se pol ure tuhtala o Adrianu, ker sem mela tak en beden filing v seb...in to je to...zdej berem eno drugo knjigo, ki me dosti bolj vlece pri branju kot me je LS. Verjetno je to zato, ker so nam bli liki znani, ker smo že pričakovali takšne razplete..

In Matched je ok? ( boš verjetno drugje komentirala a ne :) )
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Aria
Fairy

PrispevekNapisal/-a Aria » 14 dec 2010, 09:01

Meni se pa to z Adrianom ne zdi tok big deal... Ja saj je bilo grdo in mi je bogi, samo vseeno... Lahko bi vedel da z žensko k ji je tok do nekoga drugega pač ni pametno nič začenjat in da če boš, boš verjetno na koncu ti prizadet. Pač je prosu da mu da priložnost in mu jo je dala, nikoli mu ni obljubila da to pomen da bo z njim ostala.
Se mi zdi pa tle mal čudno vse skupaj, ne bi on mogu vidt teh stvari v njeni auri? pač ja ok, ne neke detajle, samo dost da bi mu blo jasno približno kaj ona čuti...
ok samo varanje pač ni ok, samo men se zdi da je bil tisto nek breaking point, pač če ji uspe podret njegove blokade in to, da dejansko imata možnost, ker kokr Dimko poznamo iz prejšnjih knjig bi se zelo lahko pač zatrmaru da to v nobenem primeru ni ok in bi bli spet na začetku...

Sej bo Adrian dobil neko novo punco pa bo pol vse ok :)
I'll never get used to anything. Anybody that does, they might as well be dead.

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 14 dec 2010, 11:26

Men se tud ne zdi nek HALO to, kar je blo z Adrianom. Pa ni sam to, da sm za Dimko skoz navijala, ne vem, sej štekam da je blo kao varanje pa to, sam recimo veliko težje bi sprejela, da bi z Adrianom prevarala Dimitrija, ko sta bla še skupi. To recimo bi bil zame šok. Sam do tega tk nebi prišlo nikoli, pod nobenim pogojem, ker ko sta Rose pa Dimitri bla skupi, ji na kraj pameti nebi padlo, da bi bla z Adrianom v resnici. True love je pač true love. Js sm bolj vzela to vezo z Adrianom tak, da je pač bla z njim, ker mu je obljubila dati možnost in ker je bil OK do nje in je pač bla z njim. Sej ga je mela rada, sam ni pa blo to to. Ni bla taka love kot pa z Dimko, ki ji je postavu svet na glavo. Z Adrianom je bla bolj prijateljska ljubezen, bolj naklonjenost kot pa tista prava passion. Z Dimitrijem pa je bla passion že sam, ko sta se pogledala. Skoz je blo v ozadju to, da ji Dimka več pomeni. In sej Adrian je po moje to vedel deep down. Glede na to, kak je Adrian odreagiral, ja itak, valda da znoriš če vidiš da te nekdo vara in ji je zmetal v fris vse kar je blo. Sam to je blo tk neizogibno da bo prizadet. Ampak sej pravim, lahk bi bla Rose še z desetimi tipi vmes, pa bi Dimka za njo bil še vedno prvi in edini.
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Arwen
Elf

PrispevekNapisal/-a Arwen » 14 dec 2010, 21:39

Logično da je Dimka the ultimate macho man ane ampak mi je šlo na živce ker je u prejšnji knjigi tko jo u drek tlaču pol bo pa u naslednji knjigi po parih lupčkih pa kar use fino fajn in kul. In kr neki jamra da ma še zmeri Adriana pol pa res popuši na celi črti in njegova obramba res pade sam da vidi kakšn pici guzi košček Rose. Mislm... Men se je njegov karakter čist uSOFTil in Rose Adrianu nebi rabla dat šanse če je vedla da ma rada Dimitrija še zmeri. In Adrian bi to razumel, tko je pa jebala u glavo dva tipa naenkrat juhuhu. :D Niti me ne moti tok varanje samo po sebi, kt pa obnašanje le teh. Mislim..... Sredstva niso pomembna za dosego cilja or what? o.O
--------

I know I've dreamt you
A sin and a lie
And I have my freedom
But I don't have much time

Fate has been suffered
And tears must be cried
So let's do some living
After we die

:016: :020:

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 15 dec 2010, 09:12

jap, tvoj zadnji stavek, Arwen, sm napisala kot komentar v bralnici. men to res ni ok. in ne sprejemam nobenih utemeljitev. zato mi tud knjiga ni neki waw. ker je moje moralne vrednote užalila and not in a good way. če sem zato na high horse in gledam zviška na Rose in Dimitrija, pač je*eš, tko mislim in me noben ne more prepričat, da lahko to, da imate true love to opravič. vsaj pri meni ne.

ps: zvezda mi je ful všeč, Ever! <3

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 15 dec 2010, 20:15

Ah ja, mene tudi ni neke not potegnilo. :?
Sicer sem pa ugotovila morilca! :D Pa glede varanja me je Rose tudi razočarala, sicer se je tak vedlo, da bo mogla nekak končat z Adrianom, ampak vseeno bi lahko to na drug način storila. :thumbdown: Adrian se mi je na koncu res zelo zasmilil. Mislim, Richelle bi mu lahko dala kaki boljši konec, al pa bo verjetno v drugi seriji omenjen, da se je spravo k sebi, ma novo punco itd. I hope so. :thumbup: Na koncu mi je še Adrian boljši ratal, kot pa Dimitri. :lol:
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Arwen
Elf

PrispevekNapisal/-a Arwen » 15 dec 2010, 21:14

Na koncu mi je še Adrian boljši ratal, kot pa Dimitri. :lol:

same here same here :D :tralala:
--------

I know I've dreamt you
A sin and a lie
And I have my freedom
But I don't have much time

Fate has been suffered
And tears must be cried
So let's do some living
After we die

:016: :020:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 15 dec 2010, 21:30

Fajn, da vam je všeč :)

To je on tatu, ko ga dobiš, ko si že tolko Strigoijev ubil, da se sploh ne splača več štet :lol:

Jaz pa res nimam nekih občutkov glede tega... Sploh sem že pozabila na vse :( Zdaj pa ne vem, če sem ven iz bralne evforije ali so zadnje knjige res bile bolj boge...
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
vamp
Fairy

PrispevekNapisal/-a vamp » 16 dec 2010, 12:20

Jst sm bla pa ful navdušena in mi je bilo ful fajn ko sem prebrala. Mogoče je edino konec malo zamori, ker je še tolko vprašanj nerazrešenih in ker vemo da je zadnji del. S tega stališča sem več pričakovala. Sem celo mislila, da se bo kaj naredilo glede tega da bi se tud Moroi začeli boriti... Sm mislila da bo res happy ever after :D (no sej ni rabil bit).

Zdej ko mamo pa tako debato o tem varanju me je pa kar malo zamorilo to in je vzelo ves čar zadnje knjige. Hmmm. Se niti ne upam še enrat it prebrat. No ja, zdej niti ne vem več kaj naj si mislim o vsem skupaj.

I'm soo confused :? :lol:

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Bing [Bot] in 1 gost