Vampire Academy - Last Sacrifice

Na tem forumu se nahajajo vsi potekli in aktualni bralni izzivi.

Moderator: The Book Crusaders

Knjigi dam oceno

1
0
Brez glasov
2
0
Brez glasov
3
1
4%
4
2
8%
5
23
88%

Skupaj glasov: 26

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

Re: Vampire Academy - Last Sacrifice

PrispevekNapisal/-a Lenka » 16 dec 2010, 13:57

men je bla kniga drgač čist všeč. niti nism mislila, da mi ne bo.

ja ok, to da bo z dimitrijem na konc je blo več al manj jasno, sam niti jst nism prčakvala, da bo prevarala adriana. ful mi je bla všeč njegova izjava: I don't want you tu suffer. Much. čist dobr ji je povedou, da je njega in še koga drujga konkretno zajebala, pa tud če je mislila, da dobr dela. po mojem bo v spinoffu adrian z jill slej kot prej pristal. najprej pa verjetn malček zalutal (sex drugs & rock'n'roll :rock: ). pa kva ej blo pol s sydney me tud zanima.

čaki, kva sm še hotla rečt? aha: lisa kraljica. ja no čist pričakovano, sam resno, kje ste še to vidl, da se izvoli tko mlado kraljico? pa upam, da ne bo zdej ful ene politke ipd. aja pa a pol je christian zdej še vedno lord, pol k se pa poročita bo pa kralj? al kako gre to?

ful dolg sm mislila, da je ambrose ubil tatiano, sam niti ta prav morilc ni bil glih presenečenje.

kdaj pa spin off pride?

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 16 dec 2010, 14:14

Na amazonu pise da 23.8.2011, bomo videli če bo res.
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 16 dec 2010, 14:59

o fino, to bo pa kr hitr

Uporabnikov avatar
eternal
Forest Spirit
Kraj: Koper

PrispevekNapisal/-a eternal » 19 dec 2010, 01:33

Knjiga je bila super :) Sicer pričakovan konec.
Malo sem jezna, ker sem naročila knjigo, pa knjige ni in ni. Sem mislila pač malo prebrat v pdfju pa se pol spravit na knjigo, ampak zgodba me je preveč prevzela in že od maja čakam na ta zadnji del :)
Žal mi je edino, da je že konec .. Upam, da se bodo spomnili naredit kakšno serijo al film.
True love is eternal, infinite, and always like itself. It is equal and pure, without violent demonstrations: it is seen with white hairs and is always young in the heart

Love is something eternal; the aspect may change, but not the essence

Uporabnikov avatar
nymeria
Siren
Kraj: Žirovnca

PrispevekNapisal/-a nymeria » 19 dec 2010, 01:35

bo film. usaj tko pravjo :)
weep not for roads untravelled, weep not for sights unseen,
may your love never end, and if you need a friend,
there's a seat here alongside me.

Uporabnikov avatar
Chloe
Siren

PrispevekNapisal/-a Chloe » 19 dec 2010, 03:23

No končno sm jo tudi jz prebrala. Zmankalo mi je časa -faks, trije kolokviji pa še delo. Pa še fantu sem morala posvečat ogromno pozornosti, glede na to da mi je iz Amerike prinesu Last Sacrifice in to še z osebnim posvetilom Richelle <3 Ker vidim, da dajate tukaj komentarje bom pa še jaz.

Sooooo happy da sta D&R na koncu skupaj (team Dimitri all the way). <3 Vidim, da so ble neke polemike glede varanja tukaj, ampak kaj ste pa pričakovali. Vsi smo vedli da sta Rose pa Adrian skupaj, torej če smo pričakovali(in roko na srce tudi vedli smo) da bo na koncu skupaj z Dimitriem, je bila edina možnost da je Adrian prizadet. Tudi če bi ga pustila preden je zbežala iz zapora, bi bil on jezen nanjo. Kaj pa je on pričakoval od dekleta ki je zbežalo iz akademije v Rusijo poiskat moškega ki ga ljubi, in ga reši ter spremeni spet v damphirja. Ne vem no mal preveč optimističen je bil oz.se je slepil glede na to da je bil spet Dimitri okoli. In fuuuul mi je blo všeč ko je Sonya rekla Rose, da ne verjame v soul mates, pač v to da se dve duši lahko dopolnjujeta (pač perfectly in sync v tem smislu no) in da to vidi v njej in Dimitriu. <3 Blo pa mi je neumno ko je zganjala paniko glede Viktorja (really girl, leave him dead!) pol pa se da dol z Dimitrijem in vse je spet ql :) Ta človek pa ve kako ji odvzet to temno energijo. It worked once when they were in the Academy, zakaj ne bi še zdaj,a? :) Tako da sem res vesela da sta na kncu pristala skupaj in mi je všeč da nista tkoj skočla drug na drugega temveč se je lepo vleklo čez knjigo oz. skozi njune pogovore, ki si se topil zdraven ko si jih bral. Vsaj jz no ;)
"No, it wouldn`t be easy, but it would be worth it. As long as we were tohether, it would be worth it." I love this quote <3
Res da Adriana ne maram že odkar se je prikazal, vendar se mi je malce zasmilil ampak prepričana sem da bo v novih knjigah prišel na svoj račun :) Ne vem zakaj sm dobila občutek da bo tako povezal z Jill kot z Sydney. Mogoče bo pa to nov trikotnik :)
Sem pa bla ful presenečena, kdo je morilec. Tega res nisem pričakovala.

Edino kar mi ni blo všeč je to, da je Lisa nova kraljica. Seriously?? Ne vem no ne vidim je v tej vlogi. Sicer mi je simpatična, ampak vseeno mislim da ta vloga ni zanjo.
Res da je še veliko vprašanj odprtih v zvezi z Jill in Sydney in prav zato mislim da bomo še veliko o njiju slišali v teh novih knjigah (yeah 2011 :rock: ). Na koncu sm mislila da bo Lisa vseeno mela ful probleme s Christianom ker pač njegova teta je ubila kraljico, njegova starša sta strigoja in da pač se bo hotu odmaknit( don`t get me wrong-they need to be together) ker to je enkrat že v preteklosti hotu nardit zdaj mi je sam mal čudno da je to tko zlahka sprejel da je njegova punca kraljica. Ampak sm vesela da sta ostala skupaj.
To sum up=I <3 LS, ampak se že vselim nove knjige :)
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 19 dec 2010, 18:59

Jst sem dubla tak ljubek mejl iz emka, da dubim šele 23. al pa 24. pol grem pa u Felixa na čopovo in kaj tm kupm? LS. Ker so je mel. In to pred Mladinsko knjigo.

Sam zdej mam en problem. Nea morem stornirat naročila na emki.
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 19 dec 2010, 19:14

Ti si prava štajerka ej :D Nea moreš :D

Piši jim mail ali pa jih pokliči naj ti stornirajo - Pomoje lahko, samo zbuni se :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 19 dec 2010, 20:27

Zadnjič sn se začvekala z enim ful fajn knjižničarjem. Faca. <3
In me tko vpraša s kje sn. Pa mi ni verjel, da sn z ljubljane, ker sploh ne govorim po ljubljansk.
Je pa res, da pr ns žvijo študentke, k so štajerke. :lol:
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

georgina
Pixy

PrispevekNapisal/-a georgina » 20 dec 2010, 09:09

Thja... nobeno presenečenje. Jaz sem samo čakala kdaj se bosta D&R zakvačila :thumbup: Adrian je bil pa itak rebound guy... ampak mi ga je pa vseeno bilo malo žal.

Dosti stvari je ostalo odprtih ja...

No.. pa tudi jaz še čakam knjigo iz Book Depositoryja :? Sem si jo naročila še preden sem kupila e-reader :? Zdaj pa bo romala kar na polico :angel2:

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Bing [Bot] in 2 gostov