December 2010 - Ice (Sarah Beth Durst)

Na tem forumu se nahajajo vsi potekli in aktualni bralni izzivi.

Moderator: The Book Crusaders

Knjigi dam oceno:

1
0
Brez glasov
2
0
Brez glasov
3
1
8%
4
4
33%
5
7
58%

Skupaj glasov: 12

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: December 2010 - Ice (Sarah Beth Durst)

PrispevekNapisal/-a skyline » 15 dec 2010, 21:29

aaaaaajjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaa... :lol:

zdj pa mi je bolj jasno ja :mrgreen:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
_auril_
Fairy

PrispevekNapisal/-a _auril_ » 18 dec 2010, 11:18

Eto prebrala.

Zlo lepa zgodba. Po opisu sm misla de bo iskala mamo, sam mi je blo pol mal čudno ko je z njo blo že na začetku use OK in je kmal prišla domou. Edino ni mi blo všeč ko ga je skos klicala Bear. Pa nikjer ni pisalo njegovo pravo
ime (mogoč sm ga spregledala). Je ful lep konec edino to mi je mankal če ne bo nič šla k svojim staršem...

Dala bi oceno 4,5 sam nwm če lahka tak de

OCENA: 5

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 18 dec 2010, 19:23

Kera dobra knjiga :D :D :D Čisto sem šokirana...Trenutno sem tu ostala:

You can be the Casanova of polar bears. I’m not staying.

:lol: :lol: :lol:

Super izziv :thumbup:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 19 dec 2010, 09:22

Waw, čudovita zgodba :)

Vmes me je spomnila na Beastly...res je tako, malo bolj moderna pravljica :) Domišljija pa taka, da adijo...res lepo :)

Cassie mi je bila ful simpatična, take hecne komentarje je mela :) Bear je itak zakon, ful je bil skoz prijazen, trudil se je, itd... Jaz sem že mislila, da bo šlo za neko foro, da ga je čarovnica začarala pa ga ne sme pogledat, dokler se otrok ne rodi ali pa kaj takega, no tisto s troli je bilo še bolje :)

Dedek :lol: :lol: Se smilil sam sebi pa ga vnukinja takoj porihta :D

Ful mi je všeč kak je njun odnos napredoval pa da ni Cassie na Beara gledala kot na pošast... Pač redko se zgodi, da sprejmemo drugačne in včasih znajo v pravljicah prav freaked out :)

Mene ni motilo, da je Bear pa tudi nisem nikjer zasledila njegovega pravega imena :)

Na koncu pa mislim, da bo vseeno še kdaj starše obiskala in se spoznala z mamo - ampak tisto je bil najlepši trenutek za zaključit - and they lived happily ever after :)

Aja on stari - Father Forest - kak mi je šel na živce :D Fajn se mu je izmuznila :D

Troli so se mi pa na koncu kar zasmilili...zelo mi je bil všeč konec, nisem tega nikakor pričakovala...sem mislila, da bo dala svojega otroka :( :( :( Čeprav sem upala, da ne, da se uči na napakah svojih staršev :) Konec je bil <3 <3 Tak nosi neko sporočilo, da se v vsaki slabi stvari, da najti nekaj dobrega, samo moraš prav pogledat :)

Ja, my fav quote sem pa tak že napisala: You can be the Casanova of polar bears. I’m not staying. :lol:

Očitno je le Casanova of polar bears :D

Aja, mogoče vprašanje: Ste bili jezni, ko ji je popravo stanje pa je zanosila? Bi zamerli? Meni se je res zdel nesporazum... pa pomoje ne bi mogla zamerit :oops: :oops:

Ocena: 5

P.S. Prebrala sem jo včeraj pooldan - ene 3 urce pa sem bila gotova :) Res taka pravljica :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 19 dec 2010, 16:26

take 2, prej mi je kr neki računalnik zablokirou *rolls eyes*

nimam veliko za dodat, ker se v vseh točkah strinjam z ever

edino aspen mi je šla na jetra. vem da ni otrok, samo mi je pa ves čas delovala kot en majhne razvajen froc, ki vsakič ko ne dobi kar hoče vržen en tantrum (niti slučajno se ne morem spomnit kako je to v slovenščini).

father forest je biu prou žleht :guns: sem se pa smejala, ko so mel sestanek, da so določali barve listja. sem si kar predstavljala eno gručo gay stilistov, k se neki prepirajo :lol:

to da je bear "popravil" stanje, mi ni blo glih všeč. samo sej bi tud cassie lahko pričakvala, da se bo kaj takega naredil, glede na to, da je vedla, da bear hoče otroka, pa da je sposoben spremenit molekularno stanje

dala sem oceno 5, na bralnici pa 9. za 10 bi moglo bit več beara (podobno kt twilight al pa hush hush, ko se v prvem delu vse ful lepo, pol v drugem pa totaln safr al pa vsaj resno pomanjkanje moških likov, s to razliko, da je tle vse v 1 del "skrajšano")

Uporabnikov avatar
Stella
Forest Spirit
Kraj: okolica Lj

PrispevekNapisal/-a Stella » 19 dec 2010, 17:11

Prebrala. Luštna pravljica. :) Sem mela pomisleke, zakaj medo hoče ženo. Pa pol k sta se poročila, mi je blo kr čudn. Tko medved pa človk-kak bota zdej otroka nrdila. Tko, da mi je blo ful hudo k se je spremenu v človeka.
Sem vedela na začetku, da se more nekaj zakomplicirat, ker je vse preveč gladko šlo. Sam sem pol res Beara pogrešala. Pa kako se je borila zanj! Pa Bear ni hoti uni princesi trolov dat otroka! :10giggle: . Škoda, ker je tako zelo kratka. Res luštno čtivo. :D

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 19 dec 2010, 17:46

^ni ji mogu dat otrok, zato ker ona nima telesa

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 19 dec 2010, 20:15

Res res mi je bila zgodba všeč...in se pridružujem ostalim, ki pravite, da ste v drugih 100 straneh knjige pogrešali beara...tudi jaz sem ga....

Všeč mi je bilo, da se je tok borila za njega...všeč so mi bli pogovori, ki jih je imela s svojim ''trebuhom''...

Forest Father je bil žleht...iritiru me je....

In konec je bil ok...na koncu vsi dobijo to kar želijo....skor preveč lepo....

Ocena : 5
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 20 dec 2010, 14:40

Meni se zdi, da je primeren izziv za ta čas :) Tak pravljično + zimsko, čisto za december :)

Super smo izbrali :D

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 20 dec 2010, 20:54

^jp se strinjam. zdej še I am number 4 preberm do konca, pol grem pa še une snowed in pa še eno k je tud bla takrat dodana (ne spomnim se zdej naslova) prebrat. božične knjige FTW, pocukrane zimske zadeve čist pašejo. sam še kakšno merco praženih mandljev bi zravn rabla :oops:

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov