Januar 2011 - A Game of Thrones v Book of Love

Na tem forumu se nahajajo vsi potekli in aktualni bralni izzivi.

Moderator: The Book Crusaders

Knjigi dam oceno:

1
0
Brez glasov
2
3
23%
3
3
23%
4
0
Brez glasov
5
7
54%

Skupaj glasov: 13

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Januar 2011 - A Game of Thrones v Book of Love

PrispevekNapisal/-a Ever » 24 jan 2011, 21:27

FC, amen to that! :D

A to pa te ni zmotlo, da se je v 10 (al kolko že) let staro deklico zaljubo? :lol:

Res je vse skup za lase privlečeno... sploh tista devičnost pa da ona hoče bit z njim, njega pa strah postane...oh please :roll: :roll:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 24 jan 2011, 22:05

najprej sem mislila za izziv prebrati book of love, ampak je glede na vaše opise tako bedna, da je ne bom niti začela. opis knjige je sicer izgledal obetavno, škoda da je vsebina tako zanič.
torej, game of thrones. prebrala sem jo že pred nekaj leti, tako da sem že precej detajlov pozabila, oziroma ne vem kaj se je dogajalo v prvi knjigi in kaj kasneje. všeč mi je, da je pisana iz perspektiv večih ljudi, tako da zgodbo doživiš skozi oči različnih ljudi. skozi celotno serijo se izkaže, da nekateri ljudje, ki sem jih v prvem delu zasovražila sploh niso tako slabi, kar se mi zdi, da se zgodi v redkih knjigah. na nekaterih mestih je knjiga zelo kruta, se mi zdi, da so redki pisatelji, ki vojno, posilstvo in druge grozovitosti opisujejo tako nazorno. celotno zbirko imam namen še enkrat prebrat, ko bom imela čas.
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
_auril_
Fairy

PrispevekNapisal/-a _auril_ » 25 jan 2011, 15:30

Zaključila z Game of Thrones. Zelo dobra knjiga, skozi vso zgodbo se nekaj dogaja
in res odličen stil pisanja. To da je napisano z več vidikov se mi je zdelo super
najljubši pa so mi bili Aryini in Jonovi deli. Čeprav sem se na začetku ustrašila
take "debele" knjige sem bla na koncu navdušena nad njo in morem prebrat
še naslednji del takoj ko bo kaj časa.

OCENA: 5

Uporabnikov avatar
elody
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a elody » 25 jan 2011, 18:17

Tud jaz sem končno prebrala Game of Thrones (sem rabila malo več časa, ker je ravno izpitno obdobje). Mi je kar mal težko dat knjigi slabo oceno, ker jo vse tko hvalite. Ampak meni je bla res nezanimiva :oops: Že dolgo se mi ni zgodilo, da knjige sploh brat nisem mogla - vendar sem jo vseeno prebrala do konca, samo zaradi bralnega izziva! :lol: Zgodba se mi je preveč vlekla, težko jo je blo brat (možno da je kriv stres zaradi izpitov :D ).
Pozitiven mi je bil začetek, ko so našli volkce in kako se je začela zgodba razvijati od tam naprej ... ampak nadaljevanje polom. Edino kar sem rada brala so bili Aryini deli, ker sem se vživela vanjo. Sem bila popolnoma ista kot ona, ko sem bila še majhna (vedno sem se hotla igrat s fanti, se bojevat z njimi, vedno sem bla umazana, itd.) :lol: :lol:

moja ocena: 2

Uporabnikov avatar
demetra
Forest Spirit
Kraj: okolica ptuja

PrispevekNapisal/-a demetra » 28 jan 2011, 14:26

Book of Love

Morem rečt da mam kar mešane občutke glede knjige. Meni osebno je bila knjiga všeč ne glih za dol past všeč ampak tako lušna :) . Je pa res da je to moja prva knjiga o angelih :angel:
pozitivna stran knjige:
- zanimivo mi je bilo da je v knjigi predstavljenih več perspektiv. Mal eden pa spet drugi pa pol kot bralec veš kaj se plete vsim po glavi.
-najbolj kulski mi je bil Wes(najboljša scena pa ko se je spremenil v leva)
fak sn ugotovla da mi je zmankalo pozitivnih stvati za napisat o knjigi :o
ok pa gremo na negativne:
- ka pa to 100let star pa nič akcije!!!! halo ful sem bila razočarana na koncu sem te le mislila da bota te pa on halo ko kaka pička(pardon izrazi):
“Wait,” he whispered into my ear, driving me mad.
I gave him a strange look. “Wait? Usually that would be my
line.”

“I just… I’ve never done this before and… I want to wait.”
He nipped at my bottom lip as I gaped at him.
“You’ve never done this? In one-hundred years, you’ve
never done this?”
HA HA HA to si gotof
-knjga ma 411 strani pa od tega žal samo slabih 100akcije, mislim da se nekaj konkretno dogaja ostalo pa je kaj ona misli, kaj je on reka, kak je oni hudoben, kak zdrogirana je ona viditi,...

vseeno ni bila cela tako slaba pa je bilo nekaj pozitivnih trenutkov v knjigi zato dam
OCENA:3

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 03 feb 2011, 10:01

kva pa je s februarskim izzivom?

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 03 feb 2011, 11:42

Ob vseh mojih skrbeh, sem na februarski izziv pozabila :)

Se opravičujem :oops: :oops:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 10 feb 2011, 21:40

Sem dala vsem nagradice :)

Imate še nekaj dni časa, tako da le le ;) Februarski se bo pa tudi malo podaljšal, ker sem jaz pozabljiva buča + februar je kratek :)

Kate

PrispevekNapisal/-a Kate » 13 feb 2011, 14:01

Prebrala A Game of Thrones. :D
In sem navdušena. :tralala: Stil pisanja mi zelo sede, sploh ni slab. Knjiga je res dolga, samo se stalno nekaj dogaja in sploh ni težko, res je da sem rabila malo več časa, čeprav če bi imela več prostega časa, bi hiteje prebrala. Pa všeč mi je, ker je z več pogledov napisano.

Ocena pa je seveda 5.

Uporabnikov avatar
Dark angel
Human

PrispevekNapisal/-a Dark angel » 13 feb 2011, 17:08

Prebrala sem book of love pa mi ni bila tok napačna... Pač dobr mi je blo da je bila iz več perspektiv... pa da niso sam angeli al pa sam shapeshifterji pa tko, pol najboljši mi je biu wes k mislim, da bi bilo zanimivo se spreminjat v različne živali... pa tko zgodba mi je bla luštna ni me navdušla sam je pa vredu ane... pol slabe stvari so pa da se je tip zajlubu v 7 letno punčko... mislm to je že pedofilstvo no... pa Jane mi je šla na momente tok na živce k se je skos sam neki seb smilla pa to je bilo tok nadležn... pa to da je wes pil od grega kri me je ful spomnilo na twilight pa mi je bilo glupo to... skratka neka povprečno dobra knjiga
ocena: 3
"If your eyes weren't open, you wouldn't know the difference between dreaming and waking." <3

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov