Februar 2011 - Twenty Boy Summer (Sarah Ockler)

Na tem forumu se nahajajo vsi potekli in aktualni bralni izzivi.

Moderator: The Book Crusaders

Knjigi dam oceno:

1
0
Brez glasov
2
0
Brez glasov
3
2
22%
4
6
67%
5
1
11%

Skupaj glasov: 9

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Februar 2011 - Twenty Boy Summer (Sarah Ockler)

PrispevekNapisal/-a Kris » 25 feb 2011, 14:36

no ja! Platnica je pa seveda spet druga stvar! ;) Ljudje smo pač estetska bitja in priznam, sm tut kako knjigo že kupla sam zto ker mi je bla platnica ušeč :oops: Dobro oblikovana platnica je zame kt smetana na sadni kupi, sam naslou je pa češna na vrhu nje ;) :P
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 25 feb 2011, 17:06

:) Jaz sem pa včasih mela navado prebrat zadnji stavek v knjigi...in če mi je bil všeč sem knjigo kupila...naslovnica gor ali dol...

Danes pa preberem opis in se res trudim, da se konca ne dotaknem pred začetkom..in da ne bom čist off topic, tudi tale izziv bom spustila, ker me dosti bolj kot ta mikajo druge knjige..pri tej mislim, da bom bolj kot ne zamorjena na koncu..pa mam že tako dosti težek teden za sabo...
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 25 feb 2011, 18:10

taša - dober način - se ga včasih poslužim ;)

Včasih sem tudi to delala, da sem iskala keyword "kiss" in če mi je bil prvi poljub (ni važno kaki) všeč, sem knjigo začela brati. Zato Vampire Academy tak dolgo nisem prebrala - ker tam ni bil prvi kiss z Dimitrijem - potem pa je bilo brezveze, ker vedla pa sem, da je Dimitri glavni :P
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 26 feb 2011, 09:42

hehehehe tale keyword "kiss" tut ni slaba ideja ja! :oops: Jo bom mogoč kdaj uporabla! ;)
Kar se tiče da bi pa konc prebrala pa jz raj tega ne počnem, ker mam raj un adrenalin k se u men nrdi nek u sred knjige k se use zaplete in nevem kk se bo končal čeprou nekak vem kk se bo končal, sam ja, sei štekate ne :lol: Po 2 str. pa tut zato če gre za serijo je ponavad konc vedno bedn ker pač pol morjo nekak zanimiu drugi del nadaljevt in pol bi me mogoče kak konc odvrnu od kake supr knjige... :roll:
Je pa tut res kar se tiče opisou na zadni str. da jih znajo eni tok dobr spisat, da se že ful veseliš kok bo dobra knjige, pol sm pa rahlo razočarana ker je samo pisanje pisatlce kliub zgodbi bl ne po mojm okusu....sam to je bl redko :138:
Jz sm čist presrečna da obstaja tale Bralnica, ker mislm da še največ pomagajo kaki komentarji pod knjigam in ocene....k sm jo odkrila je blo to zame kt božično jutro al neki :lol: :thumbup: <3

Uporabnikov avatar
_auril_
Fairy

PrispevekNapisal/-a _auril_ » 26 feb 2011, 09:45

Prebrala. Knjiga se mi je zdela še kar vredu ampak dokler se ni pojavu Sam
je blo grozno - sm se zravn skor zjokala. Konec mi je bil pa še kr ušeč.
Nalov se pa tudi meni ni zdel preveč posrečen.

OCENA: 4

WindShadow
Fairy

PrispevekNapisal/-a WindShadow » 27 feb 2011, 16:30

Knjiga mi ni bila preveč všeč, ker se mi je zdela preveč povprečna. Ni me potegnila vase in na koncu sem samo še gledala, koliko strani mi je še ostalo in si želela, da bi je bilo čim prej konec.
Glede na naslov sem si zgodbo predstavljala povsem drugače in bila mogoče tudi zato malo razočarana, ker je bistvo zgodbe v prebolevanju, v novem začetku, ne pa v poletni romanci z dvajsetimi fanti. Tudi osebe se mi niso zdele preveč posrečene-Frankie z njenimi izpadi in nepoznavanjem besed (kar mi je res šlo na živce) in Anna, ki ni vedela, kaj hoče in je pač pustila, da jo Frankie vodi. Matt mi je bil še najboljši lik in škoda, da je bil večino zgodbe prisoten samo kot spomin.

Ocena: 3

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 27 feb 2011, 17:33

Jst sem blond. Ker sem ugotavljala kok časa še mam za prebrat do 30. In štejem in ugotovim ,da do 30 bi mi mogoče še uspel, ampak do 28. pa zagotove ne. Blah :( :(
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 27 feb 2011, 17:41

a ni do 5. marca čs? ;)

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 27 feb 2011, 18:14

evo prebrano. ni me glih navdušla knjiga, preveč resen začetek. pa frankie mi je šla večino časa hudo na jetra. nimam kakšnga bolj konkretnga komentarja. glede na to, da je taka poletna pa love story, se mi še vseen zdi ne glih najbolj primerna za "plažno branje". je več velik bolj lahkotnih zadev na razpolago.

ocena: 4 (nekje med 7 in 8, na lestvici do 10)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 27 feb 2011, 19:59

Lisa, čas je do 5. marca :) Malo pozno sem odprla izziv pa še februar je kratek, zato sem nam spet podaljšala :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 3 gostov