Marec 2011 - Ožji izbor (2.krog)

Na tem forumu se nahajajo vsi potekli in aktualni bralni izzivi.

Moderator: The Book Crusaders

Za bralni izziv Marec 2011 izberem

The Girl with the Dragon Tattoo
6
29%
Halfway to the Grave
3
14%
Firelight
2
10%
The Demon's Lexicon
0
Brez glasov
Graceling
10
48%

Skupaj glasov: 21

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

Re: Marec 2011 - Ožji izbor (2.krog)

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 14 mar 2011, 20:55

@taša
Ne, ne že nekaj časa opažam, da mamo dosti x visoko število glasov (20+), a komentira in dejansko prebere knjigo pa jih dunno menda glih 10? To bo Ever najboljše vedla kolko značk kaj potala :D
Mislim se se zgodi da glasuješ pol pa pač maš tak natrpan urnik, da ne gre prebrat. Samo da se to zgodi vsaki mesec in to cca. 10 ljudem? Na-a.

Pač tak je ne... nam, ki redno sodelujemo pri bralnem izzivu, taki, ki glasujejo pa pol nea preberejo, nea delajo nobene osluge. :)
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

WindShadow
Fairy

PrispevekNapisal/-a WindShadow » 15 mar 2011, 16:42

Jaz sem se zdaj malo zmedla. Kaj marca veljajo še stara pravila (torej beremo Graceling?) ali se bo kaj spremenilo že zdaj?

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 15 mar 2011, 17:18

Marca veljajo stara pravila ja - z aprilom pa bom uvedla nova, ker je kar velik odziv za novo pravilo bil :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 15 mar 2011, 17:52

no kul, zloudala graceling in naložila na nooka. začnem zvečer :)

@FreakChiq da pristavm piskrček: jest glasujem od oktobra in od takrat tud sodelujem. priznam pa, da game of thrones nisem prebrala, čeprav sem tud v tistem izzivu glasvala. enostavno mi ni odgovarjala knjiga. tko da bi blo po mojem mnenju čist možn, da enmu folku pač ne znese prebrat, eni so že prebral, enim izglasovana ne odgovarja, tko da se kr hitr prie na tistih cca 10 ljudi, ki ne preberejo knjige. sej vem da sux, sam nimaš kej. rahlo sumim, da mi tud graceling ne bo šla :oops:

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 15 mar 2011, 19:23

Evo..tuki se z Lenko strinjam :) jaz recimo vsak mesec glasujem, povem za katero knjigo glasujem...in če ni izglasovana ponavadi ne berem :) saj sem glasovala za tisto, ki si jo želim prebrat :) In bom tudi pri novih pravilih delala isto...
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 15 mar 2011, 19:31

Lahko debatirate dalje v oni debati za spremembo pravil - jo bom še nekaj časa pustila odprto :)

Zmagala pa je Graceling ;)

Naj vas je bo strah: Po je kul :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov