Maj 2011 - Ožji izbor (2.krog)

Na tem forumu se nahajajo vsi potekli in aktualni bralni izzivi.

Moderator: The Book Crusaders

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

Re: Maj 2011 - Ožji izbor (2.krog)

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 11 maj 2011, 21:33

demon kissed
along for the ride sem že pred časom začela brat pa mi je bila dolgočasna in sem nehala po nekaj straneh, prebrala sem tudi my blood approves (celo zbirko) in mi je bila kul. demon trappers daughter in book of shadows še nisem prebrala in obe zgledata zanimivi. vseen pa se mi zdi demon kissed boljša :)

EDIT: zdaj sem ugotovila, da sem along for the ride že prebrala in mi je bila ušeč. sem jo zamenjala z neko knjigo, kjer ima ena punca motor in se vozi z njim naokrog (ne spomnim se naslova) :)
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 14 maj 2011, 10:11

Moj glas gre: Demon Kissed :rock:

My Blood Approves serijo sm že prebrala.
Along for the ride mi je prevč najstniška trenutn, nekak mi ne sede opis zdajle.
The Demon Trappers Daughter mi je edina knjiga dajala dvom, katero izbrat, ker to mam tud resn namen vzet v roke že kar nekaj časa. Ampak glede na to, da se je izjalovila v prejšnjem bralnem izzivu, se bo tudi tokrat verjetno, tak da mam večjo šanso, da enkrat, BLOODY ENKRAT, zmaga tista bukva, za katero glasujem :lol:
Book of Shadows: ko preberem prvi del serije je vedno tako, da morm serijo prebrat do konca, če mi je vsaj malo všeč. In dejstvo, da je 16 knjig, mi je zakon, če je serija res dobra. Ampak to bi pol pomenilo, da bi ogromno knjig na moji to-read-right-fucking-now listi blo spet odmaknjenih za nekaj časa, to mi pa ne diši.
Ubistvu si mi uzela črke izpod prstov....kar me sploh ne čudi an my BDB Sister...tko da ja--> glasujem za Demon Kissed
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
_auril_
Fairy

PrispevekNapisal/-a _auril_ » 14 maj 2011, 10:43

Še en glas za Demon kissed

Book of Shadows sem že prebrala. My Blood Approves pa mam še namen prebrat ampak zdej nism glih into vampires.
Along for the Ride me pa ni nič kei opis pritegnil, tak de potem ostaneta še The Demon Trappers Daughter pa Demon Kiseed, pa se mi je potem bolši opis zdel pri tej.

Kate

PrispevekNapisal/-a Kate » 14 maj 2011, 21:00

Demon Kissed, ker je nekaj novega in z demoni povezano.
Book of Shadows imam namen med počitnicami brati, ostale me pa še ne zanimajo. :)

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 15 maj 2011, 16:00

am, js bom brala kar bo pač izbrano. ampak, a mi lahko nekdo da link do Demon Kissed. Ker ne najdem na bralnici ... Hvala :thumbup:

WindShadow
Fairy

PrispevekNapisal/-a WindShadow » 15 maj 2011, 16:28

“In the case of good books, the point is not to see how many of them you can get through, but rather how many can get through to you.”
― Mortimer J. Adler

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 16 maj 2011, 06:57

Konec glasovanja. Zmaga gre... tu... tu... tututututu: Demon Kissed :D

Zdaj jo pa morem ekspresno dodat v Bralnico :P
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Bing [Bot] in 4 gostov