Februar 2012 - Ožji izbor (2.krog)

Na tem forumu se nahajajo vsi potekli in aktualni bralni izzivi.

Moderator: The Book Crusaders

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: Februar 2012 - Ožji izbor (2.krog)

PrispevekNapisal/-a skyline » 13 feb 2012, 23:49

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

OK, se bom bolj potrdula... :roll: :huhuhu:

Zakaj ne Unsticky?
Že taprv stavek je bil kriv... High fashion, high art, high expectations... ker:
a) I don t give a shit about fashion. :x
b) I don´t have a clue about art. :?
c) My expectations are too damn high every time about everything!!! :shock: :o
Sicr pol me je konkretn zmedlo So when older, sexy and above all, wealthy art-dealer Vaughn appears, she’s intrigued against her will. Could she handle being a sugar daddy’s arm candy?, ampak je sledilo ...in return for thousands of pounds in luxurious gifts, priceless clothes – and cash... in je na konc prevladal, da ne bi trenutn tega brala, čeprav jo pa bom enkrat prebrala, ker tistle sugar daddy mi ne da miru.

Zakaj ne Confessions of a Shopaholic?
Enako, prvi stavk pokvaru vse... Stavek Becky Bloomwood has what most twenty-five-year-olds only dream of..., ja ja ja stokrat slišan, stokrat prebran. Berem naprej in vidm, da ni obična knjiga o "ma vse, v resnic je pa čist drgač, kr je nesrečna ko sto mater, ker nima deda pol pa BUM taprav pride lejga iz lufta"... ampak dejansk je še slabš, ker je cel opis o tem kak rada šopingira in gleda izložbe... :shock: And I hate shopping!!!! Ne da bom še brala o njem! :evil:

Zakaj ne The Last Letter From Your Lover?
V bistvu sm se odločala med to pa med Mystery Man. Sam to večina označuje kot "beautiful story", to drugo pa "hot story". Je na moji to-read listi v kratkem, ker mi je opis zanimiv in po moje je OK knjiga. In če se za izziv odločam med beautiful & hot... who am I to turn hot down, you know? :mrgreen:

Zakaj ne Simply Irresistible?
Kr sm jo ravn dans prebrala do konca. Fajna in sproščujoča chick-lit, mimgrede. Hockey players... :drools:

Zakaj JA Mystery Man?
- ker so dobre kritike in ocene na GR
- ker te avtorice še nism brala
- ker piše da je vsebina hot, ne pa beautiful :D
- ker tud piše da je smešna (kar bomo vidl, ker folk na GR ma včasih mal zgrešen smisel za humor, pa ajde, rečmo da drži)
- ker je mal akcije zravn, pa Cabe “Hawk” Delgado se čuje zlo "sexy-man-in-uniform", badass, bossy, straight-talker Hawk :D
- pa ker vmes piše... night after night in the dead of night, he comes back for more... :drools: :drools:

Tole je sicer mal na daljše povedan, ampak mislim da je moj prvotni komentar sej večina me dost dobr pozna, da vete zakaj sm predlagala pa glasovala za bukvo s tako vsebino ne povzel vse to :lol: :lol: :lol:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 14 feb 2012, 09:26

:lol: :lol: Sej ti ne bi blo treba - ni blo mišljeno sarkastično, ampak čisto iskreno :D :hug1: :hug1:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 14 feb 2012, 13:03

:D

Sej vem, da je bla fora :huhuhu: :huhuhu: :huhuhu:

pa veš da morm neki kontra napisat, sm mogla lej, mi ni dal mira :mrgreen: :twisted:

:hug2: :hug2:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 17 feb 2012, 08:54

Beremo: Mystery Man ;)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost