[NASVETI] Katero knjigo izbrati?

Na tem forumu se nahajajo vsi potekli in aktualni bralni izzivi.

Moderator: The Book Crusaders

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: [NASVETI] Katero knjigo izbrati?

PrispevekNapisal/-a Ever » 01 maj 2013, 13:45

Warm bodies je kr fajn napisana :thumbup: Sem pred 1 mescom začela brat pa sem parkrat zaspala zraven, tak da še nisem uspela do konca prebrat.

Ja, vem, grozna sem. 3 knjige sem v aprilu samo prebrala pa še to je bla ena Responsive Web Design :118:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 01 maj 2013, 14:00

Oki pol, tnx :) bom pa za drugo knjigo očitno šla Cut & Run brat :eyebrows: se itak spravljam že dolg časa to serijo prebrat.
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
elchy
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a elchy » 01 maj 2013, 16:47

Jaz bom pa kar My Life as a White Trash Zombie prebrala. Je že dolgo na mojemu seznamu. :)

Imam pa mal težave z man in uniform. DEA Agent (Wild Man) spada zraven, a ne? Bolje da vprašam, da ne bo potem kaj narobe. :)

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 01 maj 2013, 17:11

DEA (Drug Enforcement Administration) agenti imajo pri racijah recimo prilagojeno policijsko uniformo. Praktično vse FED specialne enote imajo take uradne uniforme, torej da je policijska uniforma z dodanimi napisi DEA (ali pa FBI recimo, SWAT itd.) na sami uniformi in na jakni ter imajo orožje. S tem da je razlika ta, da za vsakodnevo delo uniforma pri njih ni obvezna, pri kakih racijah al pa uradnih dogodkih pa je. Če pa njihovo delo poteka na nevarnih območjih zunaj države, pa nosijo tudi posebno vojaško uniformo.

Tk da ja, ta knjiga velja, čeprav kolker se spomnim, tip ni nikol v uniformi, hehe :lol:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Marjetica
Human
Kraj: Obala
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Marjetica » 01 maj 2013, 19:43

Še par zombi knjig:
http://www.goodreads.com/book/show/1004 ... y-departed
http://www.goodreads.com/book/show/9859 ... and-deadly
http://www.goodreads.com/book/show/8951449-hollowland

Jaz bom verjetno kar Dearly, departed :P
Za men in uniform imam enega FBI agenta in enega vojaka..upam da mi ne bo preveč bedno brat teh romanc. Čeprav za te izzive sem prebrala že 2 knjigi ki sta izven mojih bralnih interesov, pa mi nista bile tako slabi. Mogoče je lih point teh izzivov da te "prisilijo" brat kakšen drug žanr knjig :thumbup:

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 01 maj 2013, 22:03

Oki pol, tnx :) bom pa za drugo knjigo očitno šla Cut & Run brat :eyebrows: se itak spravljam že dolg časa to serijo prebrat.
Jaaaaa! Wiiiiiiiiiiiiii! Močno podpiram to odločitev! :jupi: čeprav Ty in Zane sta FBI.. oni nimajo ravno uniform. Ok, Ty je ex marinec...Hmm naj kdo drug pove če C&R šteje, jaz se ne morem objektivno odločit, sem preveč navdušena nad odločitvijo :lol: .
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 01 maj 2013, 23:58

Jaaaaa! Wiiiiiiiiiiiiii! Močno podpiram to odločitev! :jupi: čeprav Ty in Zane sta FBI.. oni nimajo ravno uniform. Ok, Ty je ex marinec...Hmm naj kdo drug pove če C&R šteje, jaz se ne morem objektivno odločit, sem preveč navdušena nad odločitvijo :lol: .
Ne?! ah dej noooo, please girls, tell me it counts :108: :105: :zvizgac:

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 02 maj 2013, 01:42

halo, ja itak da šteje... ty je itak ex-recon marine... pa kdaj pa kdaj je tud uradno uniformo obleku (belo)... pa če že DEA agent šteje, pol FBI tud šteje... tak ko sm prej napisala... DEA, SWAT in FBI in taki imajo uradno uniformo, ki je prilagojena policijska in pri določenih stvareh jih morajo met gor, je obvezna in razpoznavna, ni pa to njihova vsakodnevna uniforma...

DEA agents...
Slika
Slika
Slika

SWAT agents...
Slika
Slika

FBI agents...
Slika
Slika
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 02 maj 2013, 02:40

halo, ja itak da šteje... ty je itak ex-recon marine... pa kdaj pa kdaj je tud uradno uniformo obleku (belo)... pa če že DEA agent šteje, pol FBI tud šteje...
:rock: yeah baby!! I'll get to it, then :-D :-D :-D :tralala:
http://2.bp.blogspot.com/-n3b8PfOXOM8/U ... pation.gif[/imgm]

Uporabnikov avatar
Arya
Human

PrispevekNapisal/-a Arya » 02 maj 2013, 14:45

“There are two ways to live: you can live as if nothing is a miracle; you can live as if everything is a miracle.” ~Albert Einstein~

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov