Junijski izziv (Bralni izziv 2014)

Na tem forumu se nahajajo vsi potekli in aktualni bralni izzivi.

Moderator: The Book Crusaders

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

Junijski izziv (Bralni izziv 2014)

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 01 jun 2014, 00:09

Welcome to the "PINK" month!

Za vseh 6 dodatnih točk preberi štiri knjige, ki imajo roza naslovnico*

23. junij je Pink Day
*Vsaj 50% naslovnice mora biti roza barve, drugače se knjiga ne bo upoštevala.
Vsaka knjiga mora biti iz druge kategorije (YA fic., YA fan., NA, Adult fic., Adult fan., Kink, Non-fiction, Poezija ali LGBT).

Točkovnik:
ENA prebrana knjiga z roza platnico = 2 točki
DVE prebrani knjigi z roza platnico = 4 točke
TRI prebrane knjige z roza platnico = 6 točk
Vse ŠTIRI prebrane knjige z roza platnico = 10 točk

Shades of Pink:
Slika

Če želiš pa lahko zraven vseh mnenj dodaš tudi sliko platnice. Preprosto skopiraj in vnesi URL povezavo do slike (ki naj ne bo prevelika; max. 160px višine), jo označi in nato klikni na “imgtt” ter nadaljuj s pisanjem teksta. Primer:
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Picresize.com - tukaj lahko online pomanjšaš sliko
(Preden stisneš na rumen gumb "Continue" stisni na "Quick resize" (levo od rumenega gumba) in nato pri "Custom size" pod "Width" vnesi pixle (max. 160px). "Height" lahko pustiš prazno. Nato sliko shrani na disk.)
Shrani.si - sem lahko shraniš pomanjšano sliko
(Kopirat moraš URL slike)
:goodluck:

Formo za vnašanje knjig dobite TUKAJ!
Simbol za knjige, ki se naj štejejo v kategorijo THE POLYGLOT - {•}
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

ines1982
Elf

Re: Junijski izziv (Bralni izziv 2014)

PrispevekNapisal/-a ines1982 » 02 jun 2014, 08:36

CHICK-LIT
Confessions of a Shopaholic
od Sophie Kinsella

Pa spoznajmo Becky.... Mlada, zapravljiva, zmedena...
Rešitev vseh njenih težav se skriva v nakupovanju... Težave rešuje z nakupom kakega kosa oblačilca, kozmetike... In s tem seveda tudi zabrede v hude finančne težave... Računov za svoje kartice ne plačuje, klicem iz bank se izogiba...
Njena zaposlitev pa je.... Novinarka na finančnem področju;)...
Le kako dolgo se ji bo uspelo izogibati plačilu svojih dolgov in ali je Luke Brandon morda le moški zanjo? Se bo Becky kdaj sploh uspela izogniti nakupom?

Ocena:
Izziv: MESEČNI ZA 2 DODATNI TOČKI

Slika

MYSTERY
Killer Cupcakes
od Leighann Dobbsv

Lexy po tem, ko gre babica v dom ostarelih podeduje njeno hiško....in sexy soseda;)
Z odprtjem lastne pekarnice/kavarnice so se ji uresničile želje in s prijateljico Claire jima posel super gre...
Dokler Lexyjinega bivšega ne najdejo umorjenega - s strupom postreženim v njenih slavnih cupcake topsih... Seveda je Lexy takoj na vrhu seznama osumljenih, saj se s fantom nista našla on the best of terms... In izkaže se da je njen sexy sosed policaj in glavni pri preiskavi umora...
Lexy se odloči dokazati svojo nedolžnost in pri tem ji pomaga tudi klub babic detektivk (babičine prijateljice). Vmes pa se krešejo tudi iskrice med njo in sosedom;)

Ocena:

Slika

ROMANCE
The Time Traveler's Wife
od Audrey Niffenegger

OMG kok čudna/dolgočasna/zmedena knjiga... Sem jo sicer zdaj rereadala (ker sem očitno pozabla, da mi je bila že prvič bljak) in sem se pošteno namučila z branjem...
Zgodba sama po sebi sicer ni slaba - true love and all that...Ampak način kako je napisana te popolnoma zmede...Skače iz enega datuma v drugega...Verjetno je pisateljica hotela zajeti Henryjevo življenje - skakanje v času, zmedenost itd... Ampak meni je bilo res kr nekej...

Drugače pa Henry svojo Claire spozna (oziroma bolj pravilno Claire pozna Henryja), ko je ona stara 6 let in z njegovimi skoki iz njegove prihodnosti v njeno sedanjost se počasi zaljubita eden v drugega...

Ko se dejansko spoznata v njegovi sedanjosti (on star 28, ona 20 let) jo on dejansko prvikrat resnično spozna...

Seveda se zaljubita, poročita in potem se začnejo težave z zanositvijo... Henryjevo stanje je namreč dedno in tudi zarodek očitno skače v preteklost in Claire večkrat splavi...

Ko jima končno uspe zanositi (Claire dejansko zanosi s Henryjem iz preteklosti?) in donositi malo Albo....pa je tudi ona seveda "time travelerka...."

Ocena:

Slika

YA ADULT
Being Jamie Baker
od Kelly Oram

aaaaa, lajk lajk lajk.... Všečna knjiga o Jamie, ki po prometni nesreči, v kateri se nanjo zlijejo neke toksične spojine, dobi nadnaravne lastnosti.... Ko se zaradi stave Jamie poljubi s sexy Ryanom se med njima krešejo iskrice - dejansko res iskrice... Jamie namreč ob razburjenosti lahko povzroči tudi kratek stik... ali pa to, da celotna hiša ostane brez elektrike;)...
Ryan vsekakor ne more pozabiti poljuba in se neskončno trudi, da bi jo osvojil. Ona pa nekako zaradi svojih moči ne upa z njim postati kaj več kot prijateljica....

Ocena:
Izziv: MESEČNI ZA 4 DODATNE TOČKE

Slika

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­―――――――――――――――――――――――――――――KNJIGE ZA CELOLETNI IZZIV―――――――――――――――――――――――――――――
1. J.K. Rowling - Harry Potter and the Half-Blood Prince (Harry Potter #6) (Goodreads)
2. Jenny Colgan - Meet Me at the Cupcake Café (Goodreads)
3. J.K. Rowling - Harry Potter and the Deathly Hallows (Goodreads)
Nazadnje uredil/a ines1982 dne 24 jun 2014, 20:03, skupaj urejeno 6 krat.

Uporabnikov avatar
MintyBerry
Elf

PrispevekNapisal/-a MintyBerry » 09 jun 2014, 17:39

Prevarane slasti
od Kerry Greenwood

Ko sem videla ta bralni iziv (btw ful mi je ušeč :thumbup: ), sem šla v knjižnico, hodila med policami in iskala knjige z roza platnicami. Literally :huhuhu: In sm našla tole. Pač opis mi ni bil neki preveč ušeč ampak ma pa mafine na naslovnici :mrgreen: tko da sem se vseeno odločila da jo vzamem in preberem. Kriminalke sicer berem bolj redko, ampak saj malo spremembe nikoli ne škoduje :-D je pa res, da če ne bi bilo tega iziva verjetno ne bi nikoli prebrala te knjige.

No ja, morm rečt da ni nek presežek. Sem imela kar malo težav s sledenjem dogajanja, ker se prvih 100 strani ne zgodi nič pametnega, potem postane use zakomplicirano in nerazumljivo, v zadnjih nekaj straneh pa se use razreši. Konec je dost uredu no, čeprav meni ful ni bila na kriminalko.

V knjigi spoznamo simpatično Corinno, ki ima svojo pekarno - Earthly Delights :drools: Skupaj z njenim pomočnikom Jasonom pečeta mafine :eusa_dance: in ržen kruh. Ko pa se v isti ulici odpre nova pekarna Best Fresh in je v Corinnino pekarno dostavljena napačna vreča moke, se začnejo dogajati čudne stvari. Na ulici se pojavljajo zadeti ljudje, eden celo misli, da lahko leti in se vrže s strehe stolpnice :o zraven pa se sliši pesem o dušnih kolačkih. Poleg vsega nastanejo težave zaradi nekega zlata iz Grčije in Corinna se odloči, da bo vsemu skupaj prišla do dna. Skupaj s svojim fantom Danielom ugotovita, da je za vse kriva skrivnostna lepotica Georgiana Hope, ki se je pred kratkim vselila k Danielu in si na vse pretege skušala priboriti lastništvo pekarne Earthly Delights.

Knjiga je taka bolj lahkotna, bereš jo bolj za zabavo, ni ti treba kej zelo razmišljat zraven :lol: Je pa na trenutke res malce nerazumljiva, brez rdeče niti. Se pa lahko tudi fino nasmeješ zraven ob kakšni Corinnini izjavi, meni je bila naprimer tale najbolša: (use ji je šlo narobe) "No, kjub vsemu je bil na tem svetu tudi golaž." :huhuhu:
Ali pa od njene prijateljice Megan: "Ničesar ne jemljem." "Omamljam se na popolnoma legalne načine. Večinoma s čokolado." :tralala:

Ocena:
Izziv: Mesečni ("Pink" izziv #1)

Slika

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­―――――――――――――――――――――――――――――KNJIGE ZA CELOLETNI IZZIV―――――――――――――――――――――――――――――
1. John Green - The fault in our stars (Goodreads)
Nazadnje uredil/a MintyBerry dne 20 jun 2014, 22:23, skupaj urejeno 1 krat.
"You have an interesting set of morals. Breaking out of jail is okay. But steal a car, and you sound totally outraged."

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 10 jun 2014, 13:29

The Probability of Miracles
od Wendy Wunder

16-letna Campbell Cooper je večino njenega otroštva preživela in and out of hospitals. Cam ima raka in čeprav se zadnje čase počuti veliko bolje, odide od kontrolnega obiska pri zdravniku s šokantno novico—there’s nothing they can do for her anymore. Only a miracle can now save her. Medtem ko je Cam, ki že dolgo ne verjame več v čudeže, izgubila vso upanje, je njena mama trdno prepričana, da bodo čudež, ki ga tako zelo potrebujejo, našli 1,500 milj stran v mističnem kraju Promise, ki je znan po njegovih čudežnih dogodkih. Cam niti malo ni navdušena nad to idejo. But Promise is exactly where she’s supposed to be, she only doesn’t know it yet.

Čeprav nisem nikoli tisto prav noter v knjigo padla in se mi je Cam na čase zdela preveč cinična, sem vseeno upala that the inevitable wouldn't happen. The Probability of Miracles is a moving story about hope and love. Ni mi žal, da sem se lotla branja te knjige even though I was never really emotionally invested in it. Morem pa priznat, da jo je bilo, sploh ob tem letnem času, nekoliko težko za prebavit.

Ocena: 1/2
Izziv: Mesečni ("Pink" izziv #1)

Slika

Lieblingsmomente (Lieblingsmomente #1)
od Adriana Popescu

Layla je fotografinja, ki na zabavah slika folk, kak ga žurira in nato te slike pošlje organizarotjem teh zabav, da imajo ti kaj dati na njihovo spletno stran. Na eni od teh zabav zagleda fanta, kateri ji takoj pade v oči. Tip je namreč totalno in the moment (you know, that moment that never happens in real life but always seems to happen in books and movies when one girl or guy--but mostly girl--densa kot da ne obstaja nič drugega kot ona/on in glasba--a dance summer hit, ki ti ga lušte po epic adventures, laying in the grassfield on a hot summer night pa te fore. Layla si ne more pomagat, da ne bi ujela ta trenutek z njeno kamero. They talk for a little while. They meet again - totalno naključno. They talk more - a lot more. They became friends. They start to spend time togehter. They start to feel things they should not feel because Layla has a boyfriend and Tristan a girlfriend.

Lieblingsmomente je tipična in povprečna NA zgodba, ki ima sicer nekaj lepih momenov, ampak vse to je premalo, da bi lahko dala knjigi več kot 3 zvezdice, glede na to, da sem takih podobnih zgodb že mali milijon prebrala. Zgodba poteka po istem redosledu kot 80% ostalih NA zgodb. Zapleta se zaradi istih razlogov kot marsikatera druga zgodba, ne samo NA. Pa tudi konec sem že 500x prebrala v vseh možnih variantah. Je pa res da je bil taki konec edini pravilni zaključek te zgodbe. Bomo vidli kak bo kaj nadaljevanje Layline in Tristanove zgodbe potekalo...

Ocena:
Izziv: Mesečni ("Pink" izziv #2)

Slika

My Life As a White Trash Zombie (White Trash Zombie #1)
od Diana Rowland

Angel se zbudi v bolnici brez kakršnegakoli spomina na prejšnjo noč. Povejo ji, da so jo poškodovano in brez oblačil našli sredi swampa. In ker to še ni dovolj čudno, najde skrivnostno sporočilo, da mora takoj jutri začet delati v mrtvašnici, zraven sporočila pa še hladilno torbo s še bolj skrivnostno vsebino – some weird thick drink, with a texture that was similar to tapioca. Če se ne bo držala dobljenih navodil, bo njen probation officer obveščen o tem, da si ji v sistemu našli droge in bo mogla it v zapor. Angel tega noče riskirati zato sprejme nenavaden job. A hitro nam bralcem in Angel postane jasno, da nekaj ni v redu z njo. There is this unexplainable hunger, dead bodies in vse gross stvari, ki zraven spadajo, don't bother her anymore, oh and she diggs the smell of brains.

Takšne zgodbe o zombijih še definitivno nisem nikoli brala (ali gledala for that matter), kar je definitivno a plus and a more than welcome change from all the unoriginal crap I’m reading lately. Samo po drugi strani pa je ravno ta new spin on zombies kriv, da zombiji niso bli več kaj dosti zombijam podobni. Dobro potreba po “Braaaiiiinnnsss!” je še zmeraj prisotna, ampak Angel (pa tudi skoraj vsi drugi zombiji, ki jih spoznamo v tej knjigi) le te pridobiva na “legaln” način, če temu lahko tak rečeš. It’s gross, ko opisuje zauživanje možganov, sure, ampak to pol hitro postane... you know, “meh.” Pač, isto kot pri Twilight recimo, kjer ni pitja krvi direkt iz žile hehe, čeprav so ravno po tem vampiri znani. Zraven tega pa se mi je sredina knjige še kar vlekla, no. Je pa zato konec bil napet.

My Life as a White Trash Zombie is—vsaj za mene—a tipical 3-star read. Nekatere stvari so funkcionirale, druge ne preveč. Some things I liked, others I found boring, etc...

Ocena:
Izziv: Mesečni ("Pink" izziv #3)

Slika

Hex: A Witch and Angel Tale
od Ramona Wray

Od zgodbe nisem kaj dosti pričakovala, zato sem bila toliko bolj presenečena, ko je začetek deloval prav obetajoče. I really liked the voice of Lily. She came across as witty and sarcastic and spunky—she seemed like the take-no-bullshit kind of girl and I instantly liked her. Samo kaj ko je okrog 10-15% vse skupaj naredlo preobrat za 180 stopinj. Na enkrat se pojavi Ryder, ki ji natvezi neki bullshit o tem, da naj greta skupaj na Prom, pa da ve vse o njej, da jo opazuje, da sta si usojena and all that. Ona postala cela mastna, lej. Jaz pa bolj creeped out v tistem trenutku ne bi mogla bit. Glih tolko da nisem knjige vrgla v steno od jeze, ker sem vedla, da bo to šlo še samo downhill. In seveda, tam kjer je en tip, še mora bit drugi (doh), "I love you" pade hitreje kot lahko rečeš "keks," da ne omenim, da se v kompletu CELI plot vrti okrog tega kdo bo na koncu pristal s kom skupaj... Eh, škoda besed.

In tak se je obetajoč začetek razvil v še eno utterly mind-numbing zadevo, katero ne bi v življenju ne do konca prebrala, če ne bi bla za izziv in bi mi zmanjkovalo časa.

Ocena:
Izziv: Mesečni ("Pink" izziv #4)

Slika

1. Cassandra Clare - City of Heavenly Fire (The Mortal Instruments #6) (Goodreads) ★★★★
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
elchy
Bralni izziv 2017 s 4 zvezdicami
Bralni izziv 2017 s 4 zvezdicami

PrispevekNapisal/-a elchy » 19 jun 2014, 12:32

One Pink Line
od Dina Silver

Sama zgodba je prav luštna. Knjiga je napisana iz dveh različnih POV, mame Sydney in hčerke Grace. Sydney spozna Ethana na zabavi svoje najboljše prijateljice in kmalu postaneta par. Luštna ljubezenska zgodba, kjer pa ni vse rožnato. Oba greta na različna collegea in se nekoliko oddaljita drug do drugega. Zgodba se odvija, ko Sydney ugotovi v zadnjem letniku, da je zanosila s svojim prijateljem in se odloči, da bo otroka obdržala. Njen prijatelj otroka ne sprejme in pretrga vse stike s Sydney.

Karakterji so mi resnično všeč. Sama knjiga je lahka in hitro berljiva. Knjgo bi pa uvrstila pod NA, ker se večina dogaja na collegeu.

Ocena:
Izziv: Mesečni (Pink izziv #1)

Slika

The Duke and I (Bridgertons #1)
od Julia Quinn

Ponavadi sem zelo redko posegala po takšnih romanih. Čeprav imam rada zgodovisnke romane, mi nekako ni pasala kombinacija zgodovine in romantike. Vedno se mi je zdelo, da so vse napisane po istem kopitu. Vse se podobno začnejo, vse se končajo s srečnim koncem.

A zadnje čase mi prav pašejo tekšne knjige. Rada posegam po njih, sploh če je vključena erotika. :) Tudi ta knjiga mi je všeč. Všeč mi je sama zgodba, ki sicer ni nič novega, je dokaj predvidljiva. Prav tako mi je všeč stil pisanja. Karakterji so dobri. Skratka komaj čakam, da posežem po naslednji knjigi, da preberem še zgodbe vseh bratov in sester. In teh je 8. :D

Ocena:
Izziv: Mesečni (Pink izziv #2)

Slika

Dead Is the New Black (Dead Is #1)
od Marlene Perez

Po dolgem času ena knjiga, ki mi ni bila všeč. Sama zgodba me ni nekod najbolj pritegnila. Glavna junakinja Daisy se mi je zdela rahlo dolgočasna. Čez celo knjigo je mela o sebi slabo mnenje, da je nekaj manj in ob vsaki priliki, ko je njen fant hotel biti sam z njo, je mislila, da jo bo pustil. Na koncu postane navijačica in še kraljica na prom-u. In ona misli, da je nepriljubljena in brez prijateljev. Yeah... :roll:

Prav tako so kar neki vampirji in volkodlaki, ter še nekaj drugih bitij. In zgleda, da vsi vejo za ta bitja, ker se je njena družina (ki so tudi vsi imeli neke moči) okrito menila pred njeno prijateljico, ki je bila ravno v tem času pri njej na obisku, kljub temu pa so se skrivali. :?

Edina svetla točka je, da so bi bila všeč imena sester. Tako rožasta; Daisy, Rose in Poppy. :D No pa tudi to, da se je knjiga hitro prebrala, čeprav sem imela težave si zapomnit drug dan kaj sem že prebrala in sem mogla it brati nazaj par strani. In niti na misel mi ne pride, da bi šla brati še naslednje dele, ker me niti najmanj ne zanima kaj se dogaja naprej. :D

Hitro prebrana, še hitreje pozabljena.

Ocena:
Izziv: Mesečni (Pink izziv #3)

Slika

Nazadnje uredil/a elchy dne 30 jun 2014, 12:49, skupaj urejeno 3 krat.

Uporabnikov avatar
Karou
Fairy

PrispevekNapisal/-a Karou » 24 jun 2014, 15:42

1. Tillie Cole - It Ain't Me, Babe (Hades Hangmen #1) (Goodreads)
2. Tillie Cole - Eternally North (Eternally North #1) (Goodreads)
3. Mia Sheridan - Archer's Voice (Goodreads)
4. Cassandra Clare - City of Heavenly Fire (The Mortal Instruments #6 (Goodreads)
5. Kassandra Kush - The Prologue (The Things We Can't Change #1)(Goodreads)
6. Kassandra Kush - The Struggle (The Things We Can't Change #2) (Goodreads)
7. Kassandra Kush - The Healing (The Things We Can't Change #3) (Goodreads)
8. Kassandra Kush - The Love Story (The Things We Can't Change #4) (Goodreads)
9. Kassandra Kush - The Epilogue (The Things We Can't Change #5) (Goodreads)
10. Jane Harvey-Berrick - Lifers (Goodreads)
Nazadnje uredil/a Karou dne 30 jun 2014, 09:49, skupaj urejeno 1 krat.
“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.” ― Philip Pullman
The love that moves the sun and all the other stars.

Uporabnikov avatar
calimero747
Fairy

PrispevekNapisal/-a calimero747 » 25 jun 2014, 21:51

1. John Green - Paper Towns (Goodreads)
2. K. A. Tucker - Five Ways to Fall (Goodreads)
A reader lives a thousand lives before he dies. A man who never reads lives only one.

Uporabnikov avatar
narcissa
Bralni izziv 2018 z 2 zvezdicama
Bralni izziv 2018 z 2 zvezdicama

PrispevekNapisal/-a narcissa » 26 jun 2014, 22:11

Knjiga jutrišnjega dne
od Cecilia Ahern

Slika Ves čas, sploh v prvi tretjini, sem se stalno počutila, kot da berem neko srhljivko… Nekak tak čuden tempo, izbira besed- stalno mi je delovalo tako scary, creepy, rahlo groteskno… Na začetku je bilo branje ravno zaradi tega zelo odbijajoče, a nato me je seveda povleklo in me seveda strašno močno zanimalo, kaj bo sledilo!

Ves čas sem bila nestrpna, kdaj bom končno izvedela, zakaj je Tamarina mama tako odsotna, zakaj se mamin brat ter njegova žena obnašata tako čudno! Kaj se dejansko dogaja z mamo, mi je kmalu postalo jasno, kaj je pa z ostalimi, sem pa zvedela šele na koncu- stalno v napetosti!

Ocena:
Izziv: mesečni (Pink izziv #1)

Slika

Prevarane slasti
od Kerry Greenwood

Slika Precej lahkoten in zabaven začetek. Vendar pa kmalu nato :? ... Za moje pojme preveč nasprotujočih dogodkov, precej nepovezano, tako da izpade precej zmedeno!

Kar nekajkrat sem izgubila tisto »rdečo nit«, ki sem jo na koncu vsaj približno našla… Bolje bi bilo, da bi se avtorica osredotočila zgolj na chick lit, o zakladu, roženih rožičkih itd. pa bi napisala drugo knjigo. Začetek knjige ter nekaj zabavnih vložkov je pripomoglo k moji končni oceni knjige.

Ocena:
Izziv: mesečni (Pink izziv #2)

Slika

1. Frewin Jones - The Faerie Path (Goodreads)

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 27 jun 2014, 18:31

1. S. Walden - Good (Too Good #1) (Goodreads) ★★
2. J.H. Trumble - Where You Are (Goodreads) ★★★★★
3. Abigail Roux - Cross & Crown (Sidewinder #2) (Goodreads) ★★★★★
4. L.P. Dover - Love's Second Chance (Second Chances #1) (Goodreads) ★★★
5. Skylar M. Cates - The Only Guy (The Guy #2) (Goodreads) ★★★★
6. Kelly Mooney - A Long Goodbye (Southern Comfort #1) (Goodreads) ★★★
7. Tiffany Reisz - The Saint (The Original Sinners #5) (Goodreads) ★★★★★
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Alexis
Elf
Kraj: Ljubljana

PrispevekNapisal/-a Alexis » 30 jun 2014, 17:12

Shopaholic & Baby
od Sophie Kinsella

Becky dela v najnovejši londonski veleblagovnici The Look, z možem Lukom išče novo hišo in noseča je! Za otroka mora biti vse popolno; od otroške sobe, v kateri mora biti oprema priznanih blagovnih znamk, do najmodernejšega in najlepšega vozička ter seveda zvezdniške porodničarke.

Prva knjiga ki sem jo prebrala iz serije o strastni zapravljivki..in tudi zadnja. Preprosto mi ni za bati o nekomu ki bi zapravljal gore denarja za eno odejico za dojenčka (ali kaj drugega), ki se bo verjetno umazala.

Ocena:

Slika

1. Richelle Mead - The Fiery Heart (Goodreads) {•}
2. Samantha Young - Before Jamaica Lane (Goodreads)
“Butterflies are proof that you can have a second life.”

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Bing [Bot] in 3 gostov