The Host

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Znanstvena fantastika.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

The Host

PrispevekNapisal/-a Ever » 03 jul 2010, 22:29

Slika

Napisala Stephanie Meyer, ker je že mela dovolj vampirjev :lol: Meni je super knjiga, začetek je čisto confused, ne veš za kaj se gre, ne veš kdo je kdo, ampak po par poglavjih, ko padeš noter je pa res noro dobra knjiga :)

Uradna novica od Štefke je, da bodo posneli tudi film :)

Keri se meni zdijo kul za Host:

Melanie (Sophia Bush mi je perfect za Melany, nič ne bo Rose):

Slika

Jared:

Slika

Ian (Ian je vedno meni tak ko Ian deloval pa ne vem, če zato ker je edini Ian, ki sem slišala zanj al ker bi res bil primeren za to vlogo):

Slika

Wanda (ta Lisa je itak prestara za Liso lol, no saj za Wando tudi, ampak sej ni važno):
Slika

Vse sem na Youtube našla :D :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Aria
Fairy

Re: The Host

PrispevekNapisal/-a Aria » 04 jul 2010, 16:15

The Host je men zdej k je konec moje Twilight evforije skor bolši :D Res je dobra knjiga, pa zanimiva zgodba :)
Nisem vedla da misljo film snemat? kul :)

Igralce pašejo ja, samo Jareda ne pokaže? :)
I'll never get used to anything. Anybody that does, they might as well be dead.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 04 jul 2010, 16:47

Jareda sem zdaj googlala pa dala eno drugo sliko od tega igralca in me je skor kap!!! Ne to ne more bit Jared, če je to on iz Roswella lol...LOL ALIEN :lol: :lol: :lol:

Ti je bil všeč konec? Meni je bil super sweet :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 04 jul 2010, 18:20

huda knjiga! nekih 6-7 poglavij sem se čist lovila, potem je pa šlo.

konc mi je bil mal preveč osladen. bi mi blo ful bolj všeč, če bi se zaklučlo brez unega zadnega poglavja. tko mal za razliko, da ni zmer happy end

Uporabnikov avatar
Aria
Fairy

PrispevekNapisal/-a Aria » 05 jul 2010, 11:05

Lol sam kakšen je ta iz Roswella ratu... :D jst sm si skoz v neki vlogi, ne spomnem se zdej za kjerga od fantov, predstavlala Jensena Acklesa, nevem zakaj :)

Slika

Ja konec je bil lušten... :) pa ni me motl da je bil sweet zato ker je ubistvu v knjigi ful mal poudarka na neki romantiki... mislm ja sej se gre tut o ljubezni pa tko, samo ni pa pretirano velik nekih ljubezenskih scen da bi ble v ospredju :)

Kate

PrispevekNapisal/-a Kate » 05 jul 2010, 17:33

Knjige še nisem prebrala - ne vem, če jo bom. Mogoče, če me zamika. =D
Ampak zakaj je prevod Duša?

Uporabnikov avatar
Aria
Fairy

PrispevekNapisal/-a Aria » 05 jul 2010, 19:01

kok pa veš o knjigi? da ne bom spoilala :D no ja, čim manj v detajle: te k zavzamejo telesa to nardijo nekak tko da vsadijo drugo dušo notr, pomoje so zato pr nas prevedl 'duša'... verjetno jim 'gostitelj' ni ravno lepo zvenel kt naslov knjige... sej men se duša ubistvu bolš sliš :)

Kate

PrispevekNapisal/-a Kate » 05 jul 2010, 19:30

Aha. No, samo pojasnilo sem rabila. :D Hvala.
Brala je nisem, zato ne vem skoraj nič.
Saj se sliši dobro Duša, samo se mi je zdelo čudno, ker bi potem bil boljši prevod Gostitelj. Čeprav se tudi meni sliši bolje Duša.

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 10 jul 2010, 16:02

bolš se že mogoče sliš, samo ma pa čist nasproten pomen. dušo dajo v gostitleja, duša je kao "bad guy" (s stališča človeštva) in gostitelj je pol tisti, ki je nepomemben. zgodba gre pa potem glih v obratni smeri, ko je gostitlej nepričakovano enakovreden duši.
po mojem so naslov povsem narobe prevedl. edina stvar, ki se ujema je, da imata obe besedi 4 črke (če se že gremo banalnosti)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 10 jul 2010, 16:15

Se strinjam z Lenko - dober point of view... Če razmisliš o tem zakaj je sploh tak naslov :) Potem definitivno Duša ne paše v The Host... Ampak s temi prevajanji bomo vedno meli težave :( Raje bi kr The Host pustli :D

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost