The Host

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Znanstvena fantastika.
Uporabnikov avatar
larlopz
Fairy

Re: The Host

PrispevekNapisal/-a larlopz » 26 sep 2010, 18:24

Ja to je mnde blo tkrt ko sta se srečala prvič. Je bla mnde ona okol 16 al pa neki. Pa Jamie tut mlajši ne in potem ko je Melanie vidla Jamieja u jami, si je misnla kk se je spremenu ko je odrastui pa to. Pa v naročje ji ni več pasu heh. Je pa mnde potem bil Jamie 13 al tam nekok, čeprov je poskuu delovat bolj odraslo kokr se spomnim
Slika
"Books may well be the only true magic." Alice Hoffman

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 26 sep 2010, 18:26

Točno ja! Tak je blo :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 27 sep 2010, 22:22

Aaa, poglejte si tole na imdb, kdo naj bi igral jareda.... :shock:
http://www.imdb.com/title/tt1517260/
Dokler je rumored je dobro. Tom pomeni da ni še nič točno določeno.
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
_auril_
Fairy

PrispevekNapisal/-a _auril_ » 15 dec 2010, 15:28

Ful dobra knjiga mi je.
Sam na začetki sm se jst tud mal lovila.
Sm prebrala par poglavij pa nism vedla za kaj se gre,
pol sm pa šla še enkrat od začetka tak bol počas naprei je pa fain šlo.
Samo konec mi ni biu glih najbolš. Sm bla bol team Vanda & Jered.

georgina
Pixy

PrispevekNapisal/-a georgina » 21 dec 2010, 14:00

Super knjige... ko sem se prebila čez prvih nekaj poglavij (za kar sicer krivim twilight serijo, ki sem jo malo pred tem končala):D potem pa je nisem mogla odložit...

defenitivno čakam tudi film :kuza:

Uporabnikov avatar
nymeria
Siren
Kraj: Žirovnca

PrispevekNapisal/-a nymeria » 21 dec 2010, 14:21

A je res še nisem komentirala? o_O
Mi je precej ušeč zgodba, sam stil pisanja mi nekak ne paše. Zdi se mi da ne teče tko kot bi moglo.
Pa precej preveč pocukran konc ma, sej bi lahko pustila za ugibat kaj se zgodi in pol v naslednji knjigi opisvala naprej. Sej je lepo, da je Melanie z Jaredom (še komu ime ni tko zlo ušeč?) pa da je pol duša z Ianom, ampak bi res lahko izpustila epilog. Bi blo bolj zanimivo brat če bi ble duša pa melanie še vedno ena oseba pa da bi mela pol Ian pa Jared fajt za njo :D
weep not for roads untravelled, weep not for sights unseen,
may your love never end, and if you need a friend,
there's a seat here alongside me.

Uporabnikov avatar
FiMi
Pixy

PrispevekNapisal/-a FiMi » 31 mar 2011, 15:20

To knjigo sem pa tak na dušek prebrala, mislim da celo v dveh dneh ( no ubistvu nočeh, ker mam komaj zvečer čas, pol pa preveč not padem :) )

Taka zanimiva zgodba, zame glih prav, če bi blo še bolj podrobno bi se zgubila. Prvih par poglavij sem bla kar mal lost ker načeloma nisem jaz za ZF, me je bolj kot kaj drugega platnica pritegnila, potem me je pa tak notri potegnilo ko sem se prebila čez prvih par poglavij kjer mi ni blo nič jasno.
Konec mi je zakon, pocukrat, glih po mojem okusu in ja pri pogrebu sem jaz tud :cry:
Ful so mi ble všeč njene zgodbice o drugih svetovih, pa ta razklanost (+ karakterne razlike) med Vandravko pa Melanie, zanimivo branje :)

Za igralce se pa jaz tak za noben film, ki je po knjigi ne morem odločit, ker si vedno ene čist svoje like ustvarim, pa okolje isto :P tak da mi filmi ne potegnejo tolko ko knjiga.

Tale je res enkratna :)
"Hearts will be practical only when they are made unbreakable."

-From the Wizard of Oz (1939)

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 11 nov 2011, 09:42

Slika

^^See, The Hunger Games, this is what I call an appealing cast that already has some sort of a on-camera chemistry (and I didn't even see them act together yet).
Dobro, mogoče boTHG movie na koncu boljše izpado (kaj se likov tiče) kot se zdi, ampak za 1x je dejstvo tako: The Host and TMI cast-appealing; THG cast-not so much.
Ja ok, priznam, če ne bi blo Maxa not ne bi bla zdaj TAAAK hudo navdušena, but still... :lol:

Aja...
Saoirse Ronan = Melanie
Max Irons = Jared
Jake Abel = Ian

Najbolj funny je pa to, da sem cela »yay!« pa knjige sploh brala nisem. Me je pa začelo zdaj malo mikat. :P Samo nekah mam filing, da bi mogla The Host brat te, ko sem še bla v Twilight fazi.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 11 nov 2011, 11:17

Samo nekah mam filing, da bi mogla The Host brat te, ko sem še bla v Twilight fazi.
sploh ne. the host je čist drugačen od twilighta, po mojem je veliko bolj zrela knjiga. namenjena starejšim bralcem in ne kričečim najstnicam, tudi vprašanja s katerimi se spopada so drugačna, lahko rečem da bolj globoka (morala in to da dogodki in ljudje niso vedno črno-beli). meni je bila zelo všeč, tako da ti jo priporočam.
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Aria
Fairy

PrispevekNapisal/-a Aria » 11 nov 2011, 17:27

Se strinjam z Morrigan, Host se res ne bere po Twilightu... jst sm ga tkt začela pa sem mela najprej kar malo problem preklopit, sem pričakovala da bo bolj v istem stilu napisano... po par poglavjih me je pa res pritegnilo in mi je Host ubistvu boljše napisan kot Twilight.
Na IMDB je zdaj napisana samo Saoirse kot Melanie, sem pričakovala da bo že malo več določenega...
I'll never get used to anything. Anybody that does, they might as well be dead.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost