Hunger Games

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Znanstvena fantastika.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Hunger Games

PrispevekNapisal/-a Ever » 05 jul 2010, 20:54

Z Kate sva malo čvekali in sem ugotovila, da tuda ta serija potrebuje svojo temo :) Meni je to ena najboljših serij kar sem jih kadarkoli brala, ampak ni na moji top listo iz enega samega razloga...to je zato, ker noter ni true love story :lol: :lol: Pač jaz v vsaki knjigi rabim neko konkretno romanco :) Hecno je edino to, da vem, da v to zgodbo true love story ne spada, ampak vseeno hehe :lol: :lol:

Slika

Slika

Slika

Ste že prebrale? Tukaj je opis iz Bralnice:

Predstavljajte si prihodnost, kjer Severni Ameriki vlada ena sama skupina ljudi. Ostalo prebivalstvo je razdeljeno v 12 območij kjer vsako območje proizvaja določene dobrine. Toda v vsakem območju morajo ljudje tudi jesti hrano ter jo nabirati in loviti z golimi rokami. Da bi bila zadeva še lepša, vladarji vsako leto priredijo igre v obliki resničnostnega šova, ki jih lahko spremljajo prebivalci vseh območij. Iz vsakega območja izberejo eno dekle in enega fanta, tako 24 oseb postavijo v areno kjer je njihov edini cilj preživetje.

Zmagovalec igre je lahko samo en. Po tem ko se Katniss javi, da bo sodelovala v igri, namesto svoje sestre, ve, da mora storiti vse, da preživi.

Knjigo priporočam vsem, še posebej tistim, ki imate radi akcijo, saj je odlična. Vsi prizori so opisani krvoločno in resnično, kot da ste res v resničnostnem šovu.

http://www.bralnica.com/serija/The-Hunger-Games.html

Še ena knjiga pri kateri sem 90%, da bodo po njej posneli film, ker ta film bi bil res fenomenalen :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
nymeria
Siren
Kraj: Žirovnca

Re: Hunger Games

PrispevekNapisal/-a nymeria » 05 jul 2010, 20:57

knjige, ki jih bom prebrala v bližnji priložnosti. sem že downloadala pa mi samevajo, da se jih lotim brat xD
se mi zdijo pa tko po prebranih kritikah zlo zanimive
weep not for roads untravelled, weep not for sights unseen,
may your love never end, and if you need a friend,
there's a seat here alongside me.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 08 jul 2010, 14:44

Ja, kritike za to serijo so odlične. Sej je nasploh zelo dobra zgodba in zelo dobro dodelana, isto junaki :) Pa nekaj novega je, ni vampirska romanca :lol: :lol:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 22 jul 2010, 16:48

men je bla ful všeč. prebrala šele 1. del

se mi je kr zdelo, da bo v 2. delu nek trikotnik (ne mi povedat, kako se konča)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 22 jul 2010, 17:15

Ne bomo :) Ti kr uživaj v branju :)

A ni Katniss ful kul? Meni je tak močen character...ful se mi zdi punca na mestu :) Ne glede na vse to glede ljubezni kaj se je in se bo dogajalo :)

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 22 jul 2010, 19:57

ni otrok, ker je mogla prehitr odrast. dost kul lik :)

pa imena so mi kul. tko netipična (ok logično, glede na to, da se dogaja enkrat v prihodnosti)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 29 jul 2010, 16:10

Ja, meni so imena tudi specialna :)

Evo, jaz sem naredla makeover v stilu Hunger Games :lol: Še malo pa Mockingjay wiiiiiiiii :D

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 29 jul 2010, 16:26

No true love? Niti malo?
Dammit!

Nah, vseeno se bom zadi vsedla. Že zgolj zaradi 39,778 Slika na goodreads. :)
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 29 jul 2010, 17:17

Vredna je branja, četudi ni noter true love :D

Sej romanca je pa en team zagotovo si - samo Katniss je Team I Won't Have Housband and Childrens :lol: :lol:

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 30 jul 2010, 12:22

to morm zdej čez vikend končat! k pol me ne bo neki časa in če bom vmes še o tem razmišljala, bo čist podn :lol:

ko bom pa v stockholmu pa helsinkih bom mela pa house of night sabo. ker so edine knjige v obliki knjige (ok to je zdej čudn zvenel)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost