Hunger Games

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Znanstvena fantastika.
Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: Hunger Games

PrispevekNapisal/-a skyline » 10 jul 2012, 00:44

A so nori malo? 33€... za vse tri knjige daš 100€!!! Tolko stane Kindle s poštnino vred...Samo carino še plačaš pa ga maš.

Ne vem, meni se to zdi res drago - glede na to, da je na BD maximalno 10€ ena...oziroma sem pogledala, da stane cela zbirka 22€!
:shock: :shock: :shock: :shock:

Če sam primerjam za podobne popularne zadeve...
---> za 36€ dobim J.R. Ward Set: this beautiful box set contains the first six novels in the Black Dagger Brotherhood series. Includes "Dark Lover, Lover Eternal, Lover Awakened, Lover Revealed, Lover Unbound," and "Lover Enshrined."
---> za 28,70€ dobim Vampire Academy Box Set (books 1-4)
---> za 32€ dobim vse tri Hush Hush knjige HARDBACK, torej trda vezava.
---> za 38,83€ je pa The Hunger Games Trilogy Box Set (Hardback) in 22,48€ The Hunger Games Trilogy Classic Box Set (Paperback)

Just sayin... No way in hell da kdaj kej od MK nabavm, ma ni šanse. Pa nism škrt, ne narobe zastopt, mam par knjig doma ko sm dala 40€ zanje pa še mal čez. BUT...
...nej ne serjejo da prevod tolk stane... ekola (spanish):
Slika ---> €14.83

Naši pa kr 33€. Riiiiiiiiiiiiiiiight :roll:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 10 jul 2012, 17:45

Los Juegos del Hambre... I WANT :D :D :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
KristTheVampire
Siren
Kraj: Rimske Toplice
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a KristTheVampire » 02 avg 2012, 21:14

"A good book has no ending."
R.D. Cumming

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 05 avg 2012, 15:55

Tak, zdaj sem pa tud jaz končno film pogledla in morem rečt da ni bil švoh sploh. Fajn je blo za videt scene ki si jih pred tem bral. (Čeprav knjiga je pa vseeno boljša). Samo morem pa rečt da Katniss in Peeta oz. Jennifer in Josh nimata glih kaj dosti kemije, ne.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
KristTheVampire
Siren
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a KristTheVampire » 09 avg 2012, 21:22

R.D. Cumming

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 14 avg 2012, 19:01

Jaz sem si knjig sposodila par dni preden je prišel ven film (sploh nisem vedla da bo film, ampak je imela knjiga ful visoko oceno bralcev).. ko sem zvedela za film, sem v tistih dveh dneh prebrala knjigo, ker sem vedela da bo drugače preveč spoilerjev po internetu - pa načeloma so filmi drugačni od knjig. Knjiga je super, film je pa tudi v redu - še fantu je bil všeč (eden redkih, ki je všeč obema).

Dobra serija drugače. Edino konec mi je malo tako tako, ful hitro se mi zdi da se zgodi - pa Gale se mi zdi, da kar nekako zgine.
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
calimero747
Fairy

PrispevekNapisal/-a calimero747 » 19 avg 2012, 09:25

Men je bil film sicer všeč ampak če ne bi prej brala knjig pomoje ne bi imela pojma kaj je fora :D sem gledala v kinu z dvema prijateljicama pa sem jima mogla ves čas "prevajat" kaj se dogaja :lol: Na konc sta obe rekle da jima je film ful dober ampak da bi jima bil verjetno čisto nelogičen če ne bi bila jst zraven... Je pa odvisno verjetno tud od tega kašen človek si. Ker ena moja druga prijateljica je pa vse razumela ko je šla gledat. Drgač so pa knjige ene mojih najljubših in ravno takrat ko je film prišel v kino sem bla čist zaljubljena v knjige. Prva dva dela sem prebrala v slovenščini pol se mi pa ni dalo čakat da bi vn prišel tretji del pa sem kar v angleščini šla prebrat :105:
A reader lives a thousand lives before he dies. A man who never reads lives only one.

Uporabnikov avatar
KristTheVampire
Siren
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a KristTheVampire » 22 avg 2012, 19:50

Sam Claflin is Finnick Odair in 'The Hunger Games: Catching Fire'

http://www.imdb.com/news/ni34658546/

Slika
R.D. Cumming

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 22 avg 2012, 20:20

OMG ta mi pa točno tak zgleda kot sem si Finnicka predstavljala...prav to IME mu paše... :111:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Catnip.
Human

PrispevekNapisal/-a Catnip. » 28 avg 2012, 14:26

ne paše mu>.<
“I love you, Roza.I'll always be here for you. I'm not going to let anything happen to you."
The words were wonderful and dangerous. He shouldn't have said anything like that to me. ~ Dimitri Belikov & Rose Hathaway

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost