Under the Never Sky

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Znanstvena fantastika.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Under the Never Sky

PrispevekNapisal/-a Ever » 08 jan 2012, 19:50

Slika

Zaenkrat piše, da bosta dve - prva je izšla pred kratkim in sem ji mogla odpret novo temo, ker je res super...

Se mi zdi, da so junaki tak dobro dodelani pa da se vse tak dobro dogaja...sicer je rahlo dolga in če pomisliš kaj vse se je v prvi knjigi zgodilo, se ti zdi ful malo proti kerim drugim knjigah - ampak se je res skoz nekaj dogajalo pa polno je takih lepih scen pa fajnih quotov...

Recimo, eden mojih najboljših, nanašajočih se na naslov knjige:
“Do the clouds ever clear?” she asked.
“Completely? No. Never.”
“What about the Aether? Does that ever go away?”
“Never, Mole. The Aether never leaves.”

She looked up. “A world of nevers under a never sky.”

She fit in well then, he thought. A girl who never shut up.
:huhuhu:

Aria in Perry sta ressss sweet <3 <3 Za vse, ki ste sucker za relationshipe, ki preidejo iz sovraštva v ljubezen - ampak počasi... in ni tistega, da si izpovedujeta ljubezen do konca življenja, ampak je res ful realno vse... za kar me skrbi kak bo v naslednji knjigi, ker bo moglo fejst mučno bit :? Ne glede na vse je to forbidden love... Ampak vem, da bosta rešla vse <3 <3
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

Re: Under the Never Sky

PrispevekNapisal/-a Monika » 08 jan 2012, 20:03

Meni je bla tudi zelo všeč! Pa kaki konec... :think:
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 08 jan 2012, 20:16

SPOILERS:

Ja... mene je Vale ful razočaral... ker ne glede na vse, sem pričakovala, da bo vsaj do T vredu... Ker je edino kar je še mel do Mile :?

Pa zdaj ko je stanje tako kot je, Perry ne bo nikoli smel bit z Ario...ker je pleme ne bo nikoli sprejelo :?

Komi čakam na naslednjo :) Da vidim kak se bo to rešlo :) Samo rada bi, da bi Perry vseeno mel svoje pleme...al pa da najdeta Still Blue pa ostaneta tam? Samo ostala tam ne bota... joj... to bo še zanimivo :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Monika » 08 jan 2012, 21:32

Po moje pa jo bodo sprejeli. Če bodo skup iskali Still Blue in bo pol ona izdala Reverie. :? Mislim what's there not to like? Se pa je 50/50. :geek:
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 08 jan 2012, 22:00

ziher se bo nekak rešlo, ker ona itak išče still blue, ker ji je tisti konzul zagrozil, da bo perryjevem nečaku nekaj storil. tako da perry ji bo moral oprostit :D

men je bila všeč ta razlika - na eni strani so ljudje, ki živijo pod zemljo v virtualni resničnosti, na drugi pa ljudje, ki živijo v nekakšnih prazgodovinskih plemenih. ful se mi zdi zanimiva ideja in dobro ji je to dvoje uspelo zmešat da je dejansko belivable.

v naslednji knjigi nekak pričakujem, da bo perry našel neko punco, ki isto kot on dobro voha (ne spomnim se več kak se takšnim ljudem reče), da se bodo zadeve še malo zakomplicirale :)

in tisti quote je najboljši, ko sem brala sem se ful nasmejala :D
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 08 jan 2012, 22:03

Pomoje pa je ne bodo sprejeli...

Sej, če vsak po sebi sklepa, itak, zakaj je ne bi, ne? Samo pomoje je to ful zakoreninjeno... pa tisti bad luck z mešanjem krvi... to bo še tolko bolj na njegovih plečih, ker že tak zdaj velja, da je on nesrečo prineso :)

Joj ne, samo love triangla ne, prosim :D Al pa...pol bo še več ljubusumja pa potem pobotanja <3 <3

A ni blo ful dobro, ko sta vadla bojevanje z nožem? <3 <3

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Monika » 09 jan 2012, 09:28

A ni blo ful dobro, ko sta vadla bojevanje z nožem? <3 <3
Ja! Ampak dolgo tak nista zdržala. :lol:

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Monika » 28 jun 2012, 17:52

SlikaSlika
2.del izide 8.1.2013

Meni druga naslovnica ni slaba, samo jaz sem si Perrya drugače predstavljala. :?

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 28 jun 2012, 17:57

:thumbup: :thumbup:

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 28 jun 2012, 19:53

8. JANUAR? gash darn it, ne začenjam več brat knjig, kjer ni zuni cela serija. srsly. but not really.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost