Existence Trilogy - Abbi Glines

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Znanstvena fantastika.
Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: Existence Trilogy - Abbi Glines

PrispevekNapisal/-a skyline » 01 mar 2012, 22:50

Men je tud ful dobra... Besedilo je iz knjige... in totalno paše notr... sm jo enih stokrat že dans poslušala... :thumbup:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Klara144
Human

PrispevekNapisal/-a Klara144 » 31 jul 2012, 14:29

Jst tud berem zdj to knjigo prek interneta :105: , je ful fajna. Če kdo hoče mu lahk napišem link.
L.p.:Klara
The greatest changes in history have come when people were able to shake off what others told them to do.

Uporabnikov avatar
essence
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a essence » 10 avg 2012, 18:41

Moram bit ena redkih, ki tele knjige ne prenesejo? Sicer sm jo prebrala v enem večeru in mi je bila prva polovica dosti kul, potem pa mi je šlo samo še navzdol in sem se na konc že blazno matrala, da sem skozi pršla. So mi pa ostale od Abbi Glines noro dobre, z izjemo njene prve Sea Breeze.

Uporabnikov avatar
Klara144
Human

PrispevekNapisal/-a Klara144 » 12 avg 2012, 12:22

Moram bit ena redkih, ki tele knjige ne prenesejo? Sicer sm jo prebrala v enem večeru in mi je bila prva polovica dosti kul, potem pa mi je šlo samo še navzdol in sem se na konc že blazno matrala, da sem skozi pršla. So mi pa ostale od Abbi Glines noro dobre, z izjemo njene prve Sea Breeze.
Men je tud ta knjiga vedno bolj bedna, bolj ko jo berem. Vse se preveč zapleta (tko kot mehiške nadaljevanke na TV) :109:. Vsi ti ljubezenski trikotniki in štirikotniki mi grejo že prav na jetra.
The greatest changes in history have come when people were able to shake off what others told them to do.

Uporabnikov avatar
Klara144
Human

PrispevekNapisal/-a Klara144 » 22 sep 2012, 19:53

Men je tud ta knjiga vedno bolj bedna, bolj ko jo berem. Vse se preveč zapleta (tko kot mehiške nadaljevanke na TV) :109:. Vsi ti ljubezenski trikotniki in štirikotniki mi grejo že prav na jetra.
Sem že nehala brat na 3/4 knjige. Vse se preveč zapleta, pa še oči me bolijo, ko po neki ur bulim v računalnik :118:

Uporabnikov avatar
calimero747
Fairy

PrispevekNapisal/-a calimero747 » 30 sep 2012, 14:10

men je pa kul :thumbup: čeprav mi gre vse to z leifom mal na živce. ok no kr dost. ne maram trikotnikov..... včasih so mi bli še kar kul pač da je nek twist noter ampak več knjig ko preberem manj jih prenašam.
A reader lives a thousand lives before he dies. A man who never reads lives only one.

Uporabnikov avatar
Klara144
Human

PrispevekNapisal/-a Klara144 » 09 okt 2012, 18:26

Ka je že kira prebrala celo zbirko, ko men se je prva knjiga zdela kr neki, ampak če bi ble druge bolš bi jih prebrala, nvm no..

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 09 okt 2012, 22:03

Če ti prva knjiga ni bila všeč, ti po mojem tudi ostale ne bodo. Meni se je prva najbolj dopadla, nadaljevanje pa mi je bilo tako-tako. Tretje knjige pa še nisem prebrala.
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Klara144
Human

PrispevekNapisal/-a Klara144 » 10 okt 2012, 19:54

Če ti prva knjiga ni bila všeč, ti po mojem tudi ostale ne bodo. Meni se je prva najbolj dopadla, nadaljevanje pa mi je bilo tako-tako. Tretje knjige pa še nisem prebrala.
OK! Hvala, grem pol pa druge zbirke zažirat :D

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost