Divergent

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Znanstvena fantastika.
Uporabnikov avatar
Catnip.
Human

Re: Divergent

PrispevekNapisal/-a Catnip. » 06 avg 2012, 18:17

A je fajna ta knjiga?
Pa je prevedena v slovenščino? :D
“I love you, Roza.I'll always be here for you. I'm not going to let anything happen to you."
The words were wonderful and dangerous. He shouldn't have said anything like that to me. ~ Dimitri Belikov & Rose Hathaway

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 06 avg 2012, 18:35

Ni v slovenščini. Svetovna je :) Ena najboljših leta 2011 :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
panicmoon
Human

PrispevekNapisal/-a panicmoon » 27 avg 2012, 12:00

Punce, danes ponoči sem končala z branjem Divergenta (Končno! Kindle je bil pomoje moj nakup leta, končno spet malce več berem.), zdaj me pa zanima ali naj najprej preberem "Free Four: Tobias Tells the Story" ali lahko začnem brati že Insurgent?
Books, I found, had the power to make time stand still, retreat or fly into the future.
~ Jim Bishop

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 27 avg 2012, 12:30

Jaz nisem brala zgodbe o štirki. Insurgent se nadaljuje zgodbo tam, ko se je Divergent končal, tak da lahko brez problema nadaljuješ z njim.
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
panicmoon
Human

PrispevekNapisal/-a panicmoon » 27 avg 2012, 12:35

Ah saj sem ravno prebrala to kratko zgodbo. Ima le 13 strani, tako da... Pa ni nič novega, sem pričakovala kaj boljšega, zato ker Four mi je res zanimiv karakter in bi rada izvedela več o njem. Ah ja... Mogoče pa mi bo Insurgent kaj več dal. Takoj ko pridem domov bom začela brati. Kindle me je vrnil nazaj v ta prečudovit svet knjig. Kdo bi si mislil :)
Books, I found, had the power to make time stand still, retreat or fly into the future.
~ Jim Bishop

Uporabnikov avatar
panicmoon
Human

PrispevekNapisal/-a panicmoon » 30 avg 2012, 21:11

Končno sem uspela prebrat. Zdaj pa čakat... Mogoče kdo pozna kakšno knjigo/serijo, ki je podobna tej? Pa fino bi bilo, če bi bila glavna junakinja (ali junak) že ven iz najstniških let. Saj vem, preveč pričakujem, ampak včasih bi pa rada prebrala take super zgodbe, ki bi vsebovale ljudi mojih let :oops: Dvojko bi lahko imeli spredaj ane. Sploh obstajajo takšne knjige v tem žanru?
~ Jim Bishop

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 06 sep 2012, 14:11

Lepo, da ti je bila všeč! Žal se ne spomnem nobene take knjige v tem žanru, kjer bi bli junaki ven iz najstniških let. Se pa čist strinjam s tabo, ker jaz si tudi želim brat o mal starejših junakih, ker se včasih težko poistovetim z najstniki. Vseeno ti predlagam, da prebereš še Under the Never Sky, Delirium ali Shatter Me. Mogoč ti bodo všeč, sploh taprva je zelo dobra.

Uporabnikov avatar
panicmoon
Human

PrispevekNapisal/-a panicmoon » 06 sep 2012, 23:20

Tudi meni včasih ne uspeva vedno. Okej, pa saj kje naj bi bili stari 16, pa se obnašajo malce bolj odraslo, takrat lahko pozabim na leta, ampak včasih pa se obnašajo letom primerno (kar je prav) in ja, težko se je poistovetit z njimi. Hvala za predloge, Delirium imam že ne Kindlu, ostalo bom pa še pogledala. Samo najprej me more glava nehat bolet (mi že več kot teden ne da miru), ker se res ne morem skoncentrirat na branje :(
~ Jim Bishop

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 07 sep 2012, 10:50

Upam, da bo čimprej boljš, ker vem kak je "fajn", ko boli in kar noče in noče nehat! :hug1:

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 13 sep 2012, 17:28

Znan je datum izida filma Divergent - 21. marec 2014. Novico si lahko preberete tu: http://www.divergentthemovie.net/diverg ... -revealed/

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost