Divergent

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Znanstvena fantastika.
Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

Re: Divergent

PrispevekNapisal/-a mejmi » 31 mar 2014, 00:19

Ja, jaz sem tudi bla prijetno presenečena. Lahko rečem da je bil dober film, tistim ki pa prej niso brali knjige pa bo pomoje fenomenalen :D
But, I still don't like Shailene & what's-his-name za ti vlogi.. :D

Sem pa bla FUL razočarana nad enimi scenami.. Recimo tista scena, ko njo trije ugrabijo pa jo Four reši mi je bla v knjigi tak "močna" pa wow and what not.. v filmu pa so jo v 5s izpeljali pa mi je bla čist bedna.. pa pol je še blo par takih for ki se jih ne spomnim več, ups :P
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 02 apr 2014, 21:35

Jaz sem glih prišla s kina... meni je bil film FUL dober :oops: :oops:

Res ne vem, če zato, ker sem mela nizka pričakovanja, ampak pomoje ne zato. Glavna igralka me je ful prepričala s svojo igro. Ok tudi Four je bil ok, ni izpado taki softič, kot na intervjujih etc. Zakon... se mi je kr zaluštalo rereadat prvi del :024:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Karou
Fairy

PrispevekNapisal/-a Karou » 03 apr 2014, 15:32

Glavna igralka me je ful prepričala s svojo igro. Ok tudi Four je bil ok, ni izpado taki softič, kot na intervjujih etc. Zakon... se mi je kr zaluštalo rereadat prvi del :024:
A, ne....men sta bla tud OK...sploh glavna igralka se mi zdi čist prava za vlogo Tris (se mi zdi, da jo je prov super odigrala) :P
pa Four tud ni tko napačen :P
“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.” ― Philip Pullman
The love that moves the sun and all the other stars.

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 05 apr 2014, 11:59

Čutim neko navdušenje nad filmom... To pol pomen da morm pogledat to, al? Glede na to, da mi je bla knjiga svetovna... Hmmmmm... Zgleda da morm svojo rit v kino pelat dans :lol:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
calimero747
Fairy

PrispevekNapisal/-a calimero747 » 05 apr 2014, 17:37

Lih pogledala film. Dejansko mi je bil noro dober. :o I really really liked it.
Par scen me je mal zmotil, ampak so se ful knjige držal. Pa igralci so mi bli tud všeč, razen Will-a. On bi itak mogu met večjo vlogo. He said two lines through the entire movie! Tkoda bi blo za une k niso bral knjige ful confusing zakaj je blo njej tok žal ker ga je ubila. :roll:
Scene med Tris pa Four-om so me večinoma ful prijetno presenetle. Veliiiiik boljši film je kokr sm prčakvala. :tralala:
A reader lives a thousand lives before he dies. A man who never reads lives only one.

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 06 apr 2014, 12:30

Tud js pogledla film in ja, ste mele prav... prijetno pozitivno presenečenje... :thumbup: Je že kr nekaj časa nazaj, odkar sm brala knjigo, ampak vseeno se mi zdi, da so tavelike pointe zajeli... igralca pa... ja shit, dobra sta v svojih vlogah... tud Four, za njega sm bla bolj skeptična kot za njo... but damn... nimam kej, good job :thumbup: Za tole bi pa res rada vidla nadaljevanje, resnično... :eusa_dance:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 05 dec 2014, 19:40

Slika

Hazel and Augustus, running after Four :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Mariposa
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Mariposa » 12 dec 2014, 18:13

Insurgent - uradni trailer

looks good :jupi:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 12 dec 2014, 18:40

Meni ni ravno slab... ampak, a ne zgleda zelo futurističen?

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 12 dec 2014, 20:28

O kul :)
A se mi samo zdi ali so Shailene malo drugače postrigli in pobarvali? Sem mislila, da bo ful bolj Hazel podobna, pa se mi zdi da ma drugačno obliko in barvo las? (sej ne vem če spada to ravno na ta forum ampak ok haha :D )
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost