Divergent

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Znanstvena fantastika.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Divergent

PrispevekNapisal/-a Ever » 12 dec 2014, 20:50

Pa Tris je imela krajše lase v 2. delu? Sploh se ne spomnim več :? Zdaj se samo še tretjega dela spomnim :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 12 dec 2014, 22:11

Očitno ja..
"In Insurgent, Tris cuts her hair so that it reaches her jawline."
Close enough ne, ker to meni ravno ni jawline.
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
Mariposa
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Mariposa » 13 dec 2014, 13:04

Se postriže v drugem delu ja, samo ne tolko kot v filmu. Sem pa brala, da so se producenti in Shai odločil, da ji pustijo tok kratke, ker bi drugač lasulja zgledala preveč umetno ob vseh teh akcijskih scenah. Je pa res mal bolj edgy stil frizure v primerjavi s tisto v The fault in our stars, kar itak tud paše na lik in je fajn, da ni ista. Men drugač ni ravno najbolj všeč, ampak se bo dal potrpet, če bo vse ostalo štimalo. Sodeč po trailerju mi že dober zgleda.

Rose27
Pixy

PrispevekNapisal/-a Rose27 » 23 jan 2015, 12:13

Seveda ni film tku dober kot knjiga.. a mi je biu presenetljivo ušeč.
edimo malo me moti ker je Theo James (iglauc ki je igrau Štirico) dospi prestar za ulogo. Štirica naj bi imeu 18 let, Theo James pa ji ima tam okoli 30..
"Da je življenje moje, tako kot življeneje vsakogar od nas-skrivnostno,nepreklicno in nedotakljivo. Tako zelo blizu, tako navzoče, tako zelo namenjeno meni.
Kako divje je, če si ga dovoliš živeti."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 23 jan 2015, 12:30

Ja, to pa res... Se mi zdi, da so v vseh teh YA filmih igralci velikokrat starejši ful starejši od junakov - pa da bi vsaj bili okrog 20, ne pa da so (ali pa zgledajo) 30 in več...
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Mariposa
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Mariposa » 25 feb 2015, 12:07

Dva clipa iz Insurgent

Uporabnikov avatar
Alayla
Human

PrispevekNapisal/-a Alayla » 25 feb 2015, 15:11

Upam da bom v 2. delu začutila malo več kemije med Four pa Tris, ker mi zaradi očitne starostne razlike sploh ne potegneta :s

To ste videle da bodo Allegiant tudi razdelili v dva dela? Sicer zelo predvidljivo, glede na to, da je knjiga popularna in so isto naredili z ostalimi zadnjimi deli (Harry Potter, Twilight, The Hunger Games).
We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder...

Uporabnikov avatar
prada2015
Opravljen bralni izziv 2017
Opravljen bralni izziv 2017
Kraj: Dolenjska
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a prada2015 » 25 feb 2015, 16:49

Jas sem zdaj začela brati tole serijo. Sem pri koncu Razcepljenih in mi je enkratna. Sem pogledala tudi 1.del filma in mi je knjiga 100% bolj. Mi je pa tudi film všeč. Takoj ko končam grem na druga 2 dela. Rada bi jo prebrala prej preden vidim 2.film. Priporočila mi jo je pa sestra. Vidim, da ima res dober okus knjig.
The prettiest thing you can wear is a smile... <3

http://knjigoljubka.blogspot.si/

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 25 feb 2015, 17:26

Mene tudi starostna razlika moti... ona res zgleda mlado, njemu se pa tudi vidi, da ni najstnik - podobno kot pri VA filmu - ampak sta pa pomoje kar dobro odigrala.

prada2015, prva je res fantastična! Se spomnim, da sem jo v eni noči prebrala, ker je nisem mogla odložiti :) To se redkokdaj zgodi :)

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 25 feb 2015, 19:20

Ne, sam tak ko VA pa ravno ni ne... ker VA film... to je blo pa... v bistvu... mislim... onadva skupi... sej niti nimam besed za tisto polomijo... ampak tuki pa men rečmo da greta skup no... skor več kemije kot pa v 50 shades, haha :D :D :D :D
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov