Lorien Legacies

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Znanstvena fantastika.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Lorien Legacies

PrispevekNapisal/-a Ever » 28 jan 2011, 20:21

Ne, ampak tudi Little Red Riding Hood nočem met :)

Verjetno bo ženska ja - čeprav imam malo težave, ko moški piše iz ženske perspektive (vice versa ni problem).
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 29 jan 2011, 18:06

A mar kje piše da bo tip? Men bi blo zlo ušeč da bi bla ženska, pa da ne bi bla v ameriki, ampak nekje v evropi :)
u ja, to bi blo čist awesome!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 11 feb 2011, 20:17

Še 7 dni ;)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 07 maj 2011, 15:27

Danes sem končno pogledala film..nisem šla v kino in sem čakala dobro kvaliteto...knjige še nisem prebrala, jo bom sedaj, da vidim koliko se zgodba razlikuje...

Najboljši del filma...definitivno Number 6..ta ženska je nora...

Efekti tudi niso slabi...
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 07 maj 2011, 15:39

Jaz pa sem za ta film obljubla <3 da ga bova skup gledala, tak da zdaj čakam, da bo čas za to :)

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 07 maj 2011, 16:45

men film ni bil tolk slab, kot so eni govoril. mogoče so mi tud precej zbil pričakovanja.

ful je manjkala scena z odpiranjem škatle (k sm pozabla a mam kak ime al je bla zgolj box), pa kak trening oz. laufanje z berniejem (omg totaln cukr od psa!)

6 je svetovna, pa sam je bil ful dobr.

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 14 maj 2011, 11:28

Čeprav mi knjiga ni bla glih neki wow, sem happy, da sem jo prebrala preden sem film vidla. Se ne da je film slab. Prav nasprotno. I mean, come on--wet, shirtless Alex + KoL song v ozadju? Angry Alex? Alex fighting? Dog loving Alex? I melted every 5 sec. :lotsalove: :lol:

Samo cele knjige pač ne gre v 1h30min dolg muvi sklačit in tak ni prišlo v film par stvari, ki bi mogoče dopolnile zgodbo. ALi pa je tud samo meni to prišlo tak naprej, ker poznam celo zgodbo, in "navadni" gledalec sploh ni opazo tega? Jaz vem da sem bla: "to pa je škoda, da niso not dali," ko je Henry reko, da nea dobi vsak priložnosti rečt adijo. Ali pa kaj je Berni Kosar.

V glavnem, I Am Number 4 se v vsakem primeru splača pogledat. Če si bral prej knjigo ali pa ne. :D
Pa še Alexa se nagledaš. *mmm* Hehe

Slika

Slika
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 03 jul 2011, 15:57

Evo pogledala, ker se je moj zmoto pa film kar sam pogledal LOL... vedo je, da sem mu nekaj govorila ves čas o Number 4 pa Number 4 te pa ker ga je dobil, je že komaj čakal da ga pogleda - vmes pa pozabil na dejstvo, da sem rekla, da je ziher the best movie pa ga bova gledala skup :D :D No, tak da sem ga danes sama pogledala :)

I LIKE IT VERY MUCH :thumbup: :thumbup: No, oba sva bla navdušena - Six je the best ne... Pa John pa Sarah sta mi v filmu še bolj sweet kot v knjigi... :)

Efekti waw, waw, waw - pa Bernie Kosar - Itak :) Sem že na začetku rekla, da je the best dog :)

Priporočam, itak :)

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 28 avg 2011, 12:15

am, preden grem brat 2. knjigo v tej seriji (hvala, Monika <3 ) a je tole že kje na netu: I Am Number Four: The Lost Files: Six's Legacy???

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 28 avg 2011, 12:25

nevermind, najdla link all by myself :D http://www.filesonic.com/file/154254510 ... _Files_Six

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Google [Bot] in 1 gost