Lorien Legacies

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Znanstvena fantastika.
Uporabnikov avatar
nymeria
Siren
Kraj: Žirovnca

Re: Lorien Legacies

PrispevekNapisal/-a nymeria » 11 avg 2010, 23:15

ever, a sm ti že kdaj povedala, da te obožujem ker mi zrihtaš knjige k jih hočem prebrat :13love:
weep not for roads untravelled, weep not for sights unseen,
may your love never end, and if you need a friend,
there's a seat here alongside me.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 12 avg 2010, 06:47

Hehe, ful sem vesela, da lahko to delam :D

Jaz sem tudi tak vesela, ko končno knjigo dobim pa je super, če lahko to še s kom delim :) The more the merrier al kako rečejo :D

Sem ostala tam okoli strani 80...presneto, prehitro gre :?
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 12 avg 2010, 09:34

Ja, če Pocahontas pa John Smith sta se zaljubla...on je z ladjo prišo v Ameriko pa so se tam na obali naselili pa sta pol nekaj šmirglat začela pa tak :lol
Hehe ja se poznam zgodbo. Hell, pri meni še zdaj neki leži Pocahontas board game :P
Samo čudi me, da se še tega spomniš in to celo tak vivid hehehe. :lol:
Kak na isti način? :)
Za obe knjigi/oba filma sem zvedla na skoraj isti način in postala podobno "vzhičena."

Jaz nisem mela pojma, da po svetu obstaja kaka Twilight/Edward manija, dokler nisem čisto slučajno pogledala behind the scenes video in se v trenutku "zalubla" v zgobo (vampirje sem tak že od nekdaj rada mela) in v igralsko zasedbo. In ker mi ni dalo mira (potrpežljivost ni moja vrlina hehe) sem kar hitro za tem že skakala po amazonu in si naročla knjigo. Potem sem pa tudi jaz kar hitro bla del Twilight/Edward manije. :)

In podobno se je zdaj zgodlo pri I Am Number Four.
Sicer sem zvedla za knjigo malo prej kot za film, ampak tak v kompletu "wow, I need to read this NOW!" in "ki je še februar 2011!!" sem postala šele po ogledu bts videa. Pol pa še bodo igrali sami taki noter, ki jih zelo rada gledam...

Mah, Twilight feeling all over again :D
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 12 avg 2010, 10:11

Če sem mela risanko, ko sem bla mala pa sem napamet znala od začetka do konca :D :D Tak ko večino risank lol :D

Ja, to pa razumem kak se počutiš! Mene so se moji Twilight feelings prijeli, ko sem Mortal Instruments prebrala... tak rahlo obsedena postanem pa tak cela vzhičena pa vse :lol:

I Am Number Four je pa kr kul...sicer je zgodba, ki smo jo že miljonkrat slišali / si predstavljali / upali, da je res (? ;) ) ampak je še vseeno nekak na tak dober način prikazana... Meni je glavni character kr kul, sicer mam raje bolj sarkastične junake, ampak ta se obnaša kot pravi alien :D :D Dejstvo je, da je dodelan tak ko more bit :)

Malo me pa vseeno na Maxa iz Roswella spomni :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 12 avg 2010, 10:38

I was never a Pocahontas girl.
Hehe sem bla pa zato nora na levjega kralja. Še zdaj se spomnim, kak sem bla razočarana, ko sem hotla gledat to risanko, pa mama kupi neki kaseto (haha kaseto - old times) kjer je pisalo levji kralj gor, pa risanka sploh ni bla prava! Šlo se je o levih samo ne o TISTEM levjem kralju. Mislim, ko te pa že kot tak malega froca razočarajo ne... hehe.

Saj pri Mortal Instruments sem tud cela vzhičena hehe. Kdo pri Jacu ne bi bil :D
Ko bom bts video pogledla od City of Bones muvija (upam, da bo to kmalu!!) pa bom tak menda faintala hehe. Sploh če mi bojo uresničli željo kaj se igralcev tiče.

:? Maxu?
Jaz sem bla bolj Michael fan.
Now I'm worried.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 12 avg 2010, 10:45

O levjega kralja sem jaz tudi mela ja :D :D Mufasa :D Mogoče pa ti je kupla Kimbo, the white lion? To je blo tudi kul, samo vseeno ne dovolj kul :D Itak če si si onega želela :)

Jaz sem mela teh risank kolko češ...res... Tudi Lepotica in zver, Pepelka, Sneguljčica, Trnjulčica, Morska deklica, Zlatolaska, Robroy, V 80 dneh okoli sveta, Dr. Jekyl in Mr. Hyde, Čebelica Maja, Palčica, 20 000 milj pod morjem ... Eno tako celo vlko omaro sem mela, ko mi je ati na kasetah risanke hrano :D To je blo veselje ja :lol: :lol:

Ja, tam še bomo tudi hyperventilating :lol: :lol:

Uhm ja... Bolj je Max kot Michael :) Pa saj naj te ne bo strah...upam, da ti zdaj nisem neke fiksne ideje v glavo dala, da je Max to :lol: :lol: Spomni me pač nanj, ker je alien pa vse to :D Good boy, always going by rules :)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 12 avg 2010, 14:15

Prebrala knjigo, komentirala v Bralnici, pogledala movie :D

Ful dobro so izbrali igralsko zasedbo! Resno :D Točno vsak paše tam ko je :D

Glede knjige... Na koncu sem se počutla ko pri Roswell, sej bote sami vedli zakaj, ko bote prebrali... Drugače mi je pa bla všeč :D Mislila, sem dat oceno 9, samo ker sem Jekel Loves Hyde dala 10, sem potem tej tudi :D Glede na to, da sem pa tak noter padla, da sem jo v dveh dneh prebrala (vseh 320 strani - ok ignore vlka pisava, sej ni važno) si zasluži :)

Fajn je, ker je dosti ostalo tudi odprtega, da se lahko nadaljuje... Pa ful me zanima, če bo zgodbo dalje pripovedoval z Johnovega POV al bo še koga drugega not vključo... Samo pomoje bo kr John glavni (aka Alex aka Four)... Ma ne moreš si John Smith imena izbrat :lol: :lol:

P.S. I like Bernie Kosar :lol: :lol: I want that dog, now!!! :D

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 12 avg 2010, 16:13

Ok, če si ti not padla te bom jaz ziher tudi :)
Sem si že naredla plan, kdaj bom I am #4 v roke vzela - kak preberem knjigo za bralni izziv.

Bernie Kosar? I don't know what this dog can do, but I want him too! Že samo zaradi imena :lol:

The film is based on the novel I Am Number Four, the first book in a planned six-book series written by authors Jobie Hughes and James Frey and published by HarperCollins.
Šest knjig? Huh, that's kinda a lot, isn't it?
Razen če se bo zgodba vrtela še okrog drugih ejlijenov. Itak jih je 9 na voljo. Samo to bi blo kinda bad, sploh če mi bo #4 k srcu zrasto.

Tak, zdaj si pa morem it še 1x oni bts video pogledat, da bom lahko lahko lažje ignorirala oni Max komentar hehe.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 12 avg 2010, 16:25

Jp, pomoje ti bo ful všeč :thumbup:

Hm...pomoje se bo nadaljevalo s #4, ker se je tak zaključlo... Samo vmes med branjem sem pa študirala, če bo drugič z drugega POV... zdaj ko sem pa končala sem pa 90%, da bo #4 glavni :)

You will love the dog too :D :D :D

Ignore Max...This is John Smith :lol:

Ej, kaj vam preveč spoilam? :oops: :oops:

Uporabnikov avatar
larlopz
Fairy

PrispevekNapisal/-a larlopz » 12 avg 2010, 22:06

Woah! 6 knjig?
Ja kr dost. Čeprou se ne prtožujem, kolkr sm do zdej prebrala je ful vredi knjiga. Sam tale Sarah mi ni glih ušeč. Tak vsiljiva se mi zdi. Tk d upam d ne bo z njo bil.
Slika
"Books may well be the only true magic." Alice Hoffman

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost