Reboot

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Znanstvena fantastika.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Reboot

PrispevekNapisal/-a Ever » 30 okt 2014, 21:26

Slika

Za vse, ki bi si želeli povrniti reading mojo - mislim, da je to prava izbira :D Sploh, če ste naveličani teh nekih romanc pa NA pa vsega po enem in istem kopitu :thumbup:

Meni je kul, ker je dobra zgodba + strong female character + počasi se stvari razvijajo (in mnenja spreminjajo) :) Malo spominja na Hunger Games :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

Re: Reboot

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 31 okt 2014, 15:23

Yes it is quite good, sem že na drugem delu :blob8:

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 31 okt 2014, 16:18

Že prebrala lani enkrat... res ful dobra... zdej si me spomnila na to bukvo, morm še 2. del prebrat, ko ga nisem
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 02 nov 2014, 15:06

Moram rečt, da sta mi dva aspekta te serije najbolj všeč, ampak, ker sta kind of spoilerja, proceed at your own risk:
1. happy endings: thank you Amy, kok mi grejo že extremno na živce serije z sad endingom in pet tisočimi zapleti.
2. not ending on a cliffhanger: shocker, I know (there's a pun in there somewhere), kljub temu, da se ne rpvi del ne drugid el nista končala s kakim groznim cliffhangerjem, sem se in se veselim naslednjega dela :)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost