E-knjige in e-bralniki

Kaj beremo, pišemo, knjižnice, napovedniki, najlepše in najgrše platnice, eknjige, ...
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: E-knjige in e-bralniki

PrispevekNapisal/-a Ever » 01 avg 2012, 21:52

Sploh ni problema - če ne bi rada pomagala, ne bi naredla Bralnice :) Isto ostale tu :) Samo zdaj sem se vštulla prva, te pa nočejo motit :P :P

Ja, če ti je šlo čez si kupla...samo jutri še vseeno raje nakaži 10€ gor, da nisi kje v minusu :D :D :D

Congratz! Se priporočam še za sodelovanje pri izbiri imena :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
panicmoon
Human

PrispevekNapisal/-a panicmoon » 01 avg 2012, 22:00

Hehe, res, zakon si! Sem vedela, da bo to najboljši kraj, kjer lahko prosim za pomoč. Zdajle bom šla spečt torto, lahko ti kakšen kos pošljem v zahvalo :hug2:

Ja ja, bom šla takoj zjutraj, ko se odpre ene 20€ gor naložit. Za vsak slučaj. Ker denar trgajo šele, ko to stvar dejansko pošlejo ane? Mogoče pa bom našla še kakšen lep cover... Ojoj, pa je šel ves moj denar, ki sem ga zaslužila :D

Glede imena pa... Še vedno se odločam med Gabrielom in Emrysom. Pomoje bo kar Gabriel.
Books, I found, had the power to make time stand still, retreat or fly into the future.
~ Jim Bishop

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 01 avg 2012, 22:03

Zdaj? :o :o You rock girl... tak pozno torto pečt? :D

Tnx, lahko poslikaš pa ko bo kak meeting te vzamemo za besedo, da znaš torte pečt pa prineseš kaj :eyebrows: :eyebrows:

Lepa imena! Emrys še nisem slišala, od kod pa je? Gabriel kul :thumbup: :thumbup:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
panicmoon
Human

PrispevekNapisal/-a panicmoon » 01 avg 2012, 22:09

Am ja... Sama sem doma, ni več vroče, spat tako ali tako ne morem, pa še nov pekač in recept moram sprobat. Nisem pa ne vem kako dobra no, se še učim.

Emrys mi je drugače res lepo ime, ampak ga bom obdržala za moj novi laptop (ko ga pač kupim, bo še trajalo). Je pa iz... Lej, jaz sem dokaj velik fan Merlina in Merlinovo celo ime je Merlin Ambrosius, v Welsh-čini pa se je imenoval Myrddin Emrys. The end xD

In ja, všeč mi je Gabriel. Sicer ne vem kako in zakaj se mi je pojavil v mislih, ko sem premišljevala o imenu za mojega Kindla, ampak ja... Bo kar Gabriel :)
Books, I found, had the power to make time stand still, retreat or fly into the future.
~ Jim Bishop

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 01 avg 2012, 22:15

To je kul... da na tak način izbereš ime, da še ma nek pomen...moja Bloom je Bloom samo zato, ker se lepo sliši :D

Fajn, zdaj sta že dva fantka v tej poplavi punčk :D

Uporabnikov avatar
panicmoon
Human

PrispevekNapisal/-a panicmoon » 01 avg 2012, 22:24

Saj Bloom se res lepo sliši :) Ampak ja, jaz sem en mičken obsedena z imeni in moram vedno vedeti pomen oz. zgodovino imena. Gabriela poznam pač zaradi nadangela Gabriela, božjega sla. Ampak priznam, ta ime sem izbrala tudi zato, ker se mi lepo sliši, pa še trenutno gledam Suits, kjer ima glavno vlogo Gabriel Macht :022:

A samo dva fantka? Joj, kako pa to? :D Če bi imela jaz punčko (haha, kako se to sliši), bi bila River. Kako pa je drugemu fantku ime?
~ Jim Bishop

Uporabnikov avatar
daydream
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a daydream » 01 avg 2012, 22:44

torej tudi jaz sem že nekaj časa ponosna lastnica Kindla 4 in ta nakup sploh ne obžalujem. Jaz in moj Lyon sva postala takorekoč neločljiva :P
Svetujem vsaki punci ki rada bere in če vsaj malo razume angleščino da si ga kupi, saj je to res nekaj najbolšega, sploh pa če je razočarana - tako kot jaz, na založenost mestne knjižnice in nadtisto "veliko in pestro" izbiro knjig. yeah :D

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 02 avg 2012, 08:44

^Word :D

Drugi fantek je od Kris Charlie :D

Uporabnikov avatar
panicmoon
Human

PrispevekNapisal/-a panicmoon » 02 avg 2012, 16:32

Awww, Charlie <3 Kris, če bereš tole - super ime!

Lyon je pa tudi fantek ane?

Okej, danes sem šla na banko položit še 20 evrov in ko sem vprašala koliko imam zdaj gor denarja, mi je odgovoril, da 20. Tako da so mi morali že trgati in ja... Kdaj mi ga bojo poslal? Danes bi mi ga mogli! Joj kako sem neučakana :)
~ Jim Bishop

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 02 avg 2012, 21:10

Meni se tudi Lyon fantek sliši, tak da so očitno že trije :D

A so zdaj že poslali? :)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost