E-knjige in e-bralniki

Kaj beremo, pišemo, knjižnice, napovedniki, najlepše in najgrše platnice, eknjige, ...
Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

Re: E-knjige in e-bralniki

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 19 apr 2013, 21:05

Če kindle kupiš via amazona je ta že avtomatsko registriran na tvoj account.
Glede registracije če maš gor piratske knjige... IMO je vseeno ali ga registriraš ko imaš gor take knjige, ali pa ga že maš registriranega, naložiš gor pirated books in pol wi-fi vklopiš. Riziko je isti, če sploh obstaja. Nimam pojma če ma amazon sploh možnost videt kaj ti storaš na kindlu... Drugo je če bi ti take knjige na Amazon Cloud gor dal.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

WindShadow
Fairy

PrispevekNapisal/-a WindShadow » 19 apr 2013, 21:35

aja, registriran je že? Ker meni ga je stric naročil, ker še nisem mela kreditne kartice, tak da je pol moj kindle verjetno registriran na njegovo ime ... ok, hvala vseeno :hug1: bom vidla, če ga lahko k meni prenesem
“In the case of good books, the point is not to see how many of them you can get through, but rather how many can get through to you.”
― Mortimer J. Adler

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 19 apr 2013, 23:00

Najprej kliknes deregister..ustvariš svoj lasten profil na amazon in tja registriras kindla...če je registriran na strica ne :)

Jaz sem svojega starega prodala naprej in čudno bi bilo, da ga zdej nov lastnik ne bi mogel registrirat nase..
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

WindShadow
Fairy

PrispevekNapisal/-a WindShadow » 20 apr 2013, 14:35

sem vse uredila :jupi: sej drugače je logično, da ti ga oni registrirajo in imajo evidenco, kje naj bi kindle bil ... pa da ga lahko daš tudi drugi osebi
“In the case of good books, the point is not to see how many of them you can get through, but rather how many can get through to you.”
― Mortimer J. Adler

Uporabnikov avatar
essence
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a essence » 02 maj 2013, 19:13

Okej jst zdele gledam PW da bi ga naročila, ker mam dost tega tabličnega računalnika, ki se sprazne po parih urah. Me pa zanima kako je s polnjenjem? A zraven dobiš polnilec al se prek računalnika s priključkom al kako? "/
Nazadnje uredil/a essence dne 02 maj 2013, 19:36, skupaj urejeno 2 krat.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 02 maj 2013, 19:33

Preko računalnika - je USB vhod. Samo pomoje bi se ga dalo tudi na elektriko, če maš slučajno za telefon taki polnilec, da se kabel konekta preko USB :D Jaz mam :D V treh urah se ti napolni za en mesec, tak da ni tak hudo, ko polnjenje telefona :)

Wiiii kak sem vesela, da naša Kindle Family raste. Joinajte še skupini: http://www.facebook.com/KindleDruzina
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
essence
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a essence » 02 maj 2013, 19:37

Okej, naročilo je oddano. Kako je pa zdej s temi pooblastili ko ste nekaj pisale? A moram že sama zdaj kej narest al me bodo oni kontaktiral kar bo treba?

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 02 maj 2013, 19:51

Dobiš vse na mail :) ti zdej samo čakaj :)

Uporabnikov avatar
essence
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a essence » 06 maj 2013, 08:06

Moj kindle je že v Ljubljani! Moj kindle je že v Ljubljani! Moj kindle je že v Ljubljani!

:blob8: :blob8: :blob8:

Ampak bo verjetno trajalo še da pride do mene, lol. Zaenkrat na mail nisem še nič dobila. :P

Edit: okay, zdej piše 'Action required from customer' + Held for payment. Verjetno lahko kmalu pričakujem mail?

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 06 maj 2013, 12:20

Tako je :)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov