E-knjige in e-bralniki

Kaj beremo, pišemo, knjižnice, napovedniki, najlepše in najgrše platnice, eknjige, ...
Uporabnikov avatar
essence
Forest Spirit

Re: E-knjige in e-bralniki

PrispevekNapisal/-a essence » 08 maj 2013, 09:06

In končno je pri meni! Oh joj, nisem si misnla da bo tako lahek. :D Zaenkrat zgleda super! :022: :022:

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 08 maj 2013, 15:53

Welcome to the family! :hug1:

btw že ima ime?? :)
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
essence
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a essence » 10 maj 2013, 09:06

hhh, Boris je. :020: in niti ne vem zakaj, prvo kar mi je padlo na pamet.

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 28 maj 2013, 00:38

Dobla mejl od amazona, da mi bodo nazaj dali 7.81USD, ker so mi import fee previsoki zaračunali.
Kak ql. Mogoče bo kera od še tud kaj nazaj dobla. :)
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 28 maj 2013, 00:47

jaz sem sodelavki PW naročila par mescev nazaj, pa je tud pol dobila mail, da dobi slabih 5€ nazaj..kul ane :)
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 05 jun 2013, 22:24

Kolegica nabavla Kindla 4 :D Pa ful lep ovitek :)

Slika

Modrega :)

Moram jo zdaj še nahecat, da se nam pridruži + naredit ji en welcome package fajnih knjig :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Hitch
Human

PrispevekNapisal/-a Hitch » 15 jun 2013, 00:18

resno razmišljam o kindlu in sicer kr o čist basic za 69 dolarov. nimam niti minimalnih izkušenj s tem zato me zanima če lahko kaj priporočate ob, pred, po nakupu? če ste slučajno že o vsem menle v tej temi, ker se mi ne da glih gledat tolko strani pa mi samo povejte pa bom si vzel čas pa pogledal. zanima me pa predvsem če obstaja kaka boljša/cenejša varianta od kindla, če se da ga kje kupit v trgovini, če je to res najboljši bralnik pa če je res kaj treba pazit. hvala za odgovore!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 15 jun 2013, 09:42

Onega za 70$ k nam ne pošiljajo...moraš vzet onega, ko nima oglasov, ker samo tisti je za Europe :)

Drugače pa ja, itak da priporočamo :D Še enkrat, odkar ga mam, mi ni blo žal denarja za Kindla <3 <3

IMO je najboljši Kindle... Nook mi ni bil tak všeč, ostale neke wannabe variante pa me ne ganejo, ker neki cheap gadget iz Kitajske se IMO ne more primerjat z Kindlom :) Tak da, raje daj malo več pa ga boš dolgo mel. Moj bo oktobra star 2 leti pa še ni enkrat zaštekal al pa se grdo obnašal :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Hitch
Human

PrispevekNapisal/-a Hitch » 15 jun 2013, 09:49

verjetno bom šel danes na izlet v graz pa ga kupil v mediamarktu. lahko kaj sfalim s tem čist navadnim, ko nima osvetlitve?

pa kaj je to ko vidim na prejšnjih straneh, da se moreš nekaj registrirat? jaz bom mel same priratske knjige gor. da mi ne bo kakih problemov to delalo.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 15 jun 2013, 10:56

Jaz mam neosvetljenega pa je čisto kul :) Sej, če bereš v temi, lahko lučko nabaviš, ampak jaz sem do sedaj 2x to naredla...raje berem s prižgano lučjo.

Ammm, jaz sem registrirana pa mam piratske pa še nisem mela težav *knocks on the wood*. Ne vem, če moraš podnujno met registrirano, IMO bi ga lahko kr tak tudi uporabljal...

Kupiš pa še vedno lahko kake kindle knjige pa si jih pol ročno preneseš na napravo.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov