E-knjige in e-bralniki

Kaj beremo, pišemo, knjižnice, napovedniki, najlepše in najgrše platnice, eknjige, ...
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: E-knjige in e-bralniki

PrispevekNapisal/-a Ever » 18 mar 2016, 09:05

"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 26 apr 2016, 21:39

moja lily je šla za vedno spat :( :016: :015:

in seveda zdaj iščem najbolj ugodno varianto za nakup novega ... očitno mi je najboljša opcija paperwhite 7.ma generacija - merkur ima najcenejšega 140 €, ampak ko sem šla pogledat v kranj zadnji, razstavljen model - se je nekdo okoristil in vzel napajalni kabel :thumbdown:
edina opcija zdaj je, da mati prosim, da gre mimgrede v celje pogledat, če imajo dejansko kaj na zalogi (glede na spletno stran). pri mimovrste je 155€ - like what, kako je lahko 15 € razlike???

amazon je letos prišel ven z oasis modelom, pred tem pa naenkrat (?) s paperwhite in voyage; merkurju kao nič ne javljajo, da bi prišle nove zaloge :121: resno me zanima, a mislijo pridt s čim novim ven, torej še kakšnim osnovnim modelom, poleg oasis, glede na to, da pohajajo zaloge, no vsaj v merkurju...
ker iz amerike, nemčije, anglije ne pošiljajo več v slovenijo, po tanovem oz. pač kolikor sem jaz seznanjena s tem. mislm, resno?! zakaj je to tako težko dobit in zakaj so različne cene pri različnih prodajalcih :O to je amazon - valda ima samo enga dobavitelja v slovenjio in tolk edinstven produkt je, da je logično, da boš vzel najcenejšo opcijo, zakaj se trdut z višjo ceno? v leclerca še nism šla pogledat, ali ga še imajo, vem da je bil na voljo nekaj časa. v trstu je v mediaworld 130 €, na nnjihovem netu je 100 €... FU slovenija. FU.

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 27 apr 2016, 09:23

CaffeineAddict kaj pa mediamarkt, ne pride v poštev? :)
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 27 apr 2016, 19:14

Sam za Oasis sem brala, da je baterija ful slabša..zdrži 2 tedna. Ti pa dajo kokr še eno rezervno zraven...

Jaz sem Voyage dobila v Celovcu za 189€.
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 28 apr 2016, 08:43

ja, v mediamarkt na spletu je tud 100€, me skrbi, da bo v štacuni tud 130€ - to mi je frend preveru v mediaworld, je bil 30% dražji kot na spletu :(, kar se mi pol res ne splača zapravt 2-3 ure za ta šoping+benz. mal mi je čudn, da pritimač samo še mimovrste prodaja kindla, no še zmer nism bla v leclercu, ne vem, če se bom dons spravla iz pižame, zuni je ogabnost.

Nya
Pixy

PrispevekNapisal/-a Nya » 29 apr 2016, 10:26

Naroči preko spletne trgovine, pa ga dvigneš v trgovini. Jaz sem tako vivofit kupila.

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 30 apr 2016, 09:35

ni bilo mogoče kupit prek spletne trgovine, ampak .... mi je pa uspelo rezervirati zadnji kos v celju in mi jo je mami včeraj pripeljala, yes its a she :P
in kot naslednica lily, ji je ime violet <3 <3 <3 <3 <3 <3 :jupi: :tralala: :024: :024: :024:

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 30 apr 2016, 22:17

Woohooo :) naj ti dobro služi <3
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Nya
Pixy

PrispevekNapisal/-a Nya » 04 maj 2016, 20:35

Super! Moj trenutno čist predolgo sameva :) Imam še dve knjigi za prebrat, preden si naložim nove.

Faelwen
Pixy

PrispevekNapisal/-a Faelwen » 16 jun 2016, 09:08

Hej:)
Tiste ki imate kindle - ste ga kupile z reklamami ali brez (special offers).

Se odločam za nakup, pa me bolj mika brez opcija ampak bi rada slišala še kakšna mnenja od ostalih:)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost