E-knjige in e-bralniki

Kaj beremo, pišemo, knjižnice, napovedniki, najlepše in najgrše platnice, eknjige, ...
Uporabnikov avatar
niksipiksi
Human
Kontakt:

Re: E-knjige in e-bralniki

PrispevekNapisal/-a niksipiksi » 07 mar 2017, 19:00

Ne, na Calibru mi res redko ne pokaže naslovnice. Tako da dvomim, da je v tem problem. Ja, bom še malo počakala, da se oglasi katera, ki ima isti bralnik ;)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 08 mar 2017, 08:03

Mislim, da so za to krivi ti drugi kanali :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 08 mar 2017, 09:55

Težava je verjetno v tem, ker v nekaterih knjigah, pridobljenih na "alternativnih kanalih" (predvsem če gre za pretvorbe iz PDF-jev) niso urejeni meta podatki. Tako, da moraš najprej, preden jo naložiš na Kindla, pridobiti v Calibru prave meta podatke ali pa vsaj naložit naslovnico. Jaz sem precej lena s tem in imam tako na Paperwhitu pravo zmešnjavo. Naslovnice me sicer ne motijo, če niso urejene, ker imam prikazan raje seznam naslovov in ne knjig z naslovi, me pa moti, ker nimam pravilno urejenih naslovov, eni so celo tako zmešani, da sta avtor in naslov zamenjana.
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
niksipiksi
Human
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a niksipiksi » 10 mar 2017, 15:06

Aha, ok, hvala :) Sliši se kot veliko dela za nekaj, kar me načeloma ne moti tako zelo, hahah :D Bom očitno ostala le pri naslovih ;)

Darja
Pixy

PrispevekNapisal/-a Darja » 08 maj 2017, 13:36

Pozdravljene punce :)
tudi jaz sem se odločila, da pridem iz kamene dobe, torej kupujem e-bralnik. Nekako sem se najbolj zagrela za kobo aura 2nd edition pa me zanimajo vaša mnenja. Mogoče ga katera že ima, kako ste zadovoljne, je sploh za kaj?

Uporabnikov avatar
jaz_sem_nejc
Kraj: Novo mesto

PrispevekNapisal/-a jaz_sem_nejc » 27 jul 2017, 09:16

Zanima me, a še kdo išče naslednjo knjigo za branje med akcijskimi knjigami (zastonj oz. za drobiž)? Na katerih straneh?

Jaz na Kindle monthly deals ter na bookbub.com. Na prvem viru ni zastonj knjig, na drugem viru pa se najde kakšna.
Books are meat and medicine and flame and flight and flower, steel, stitch, and cloud and clout, and drumbeats in the air.
-Gwendolyn Brooks (from her poem Book Power)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 3 gostov