Kaj trenutno bereš?

Kaj beremo, pišemo, knjižnice, napovedniki, najlepše in najgrše platnice, eknjige, ...
Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

Re: Kaj trenutno bereš?

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 25 feb 2011, 20:50

A Game of Thrones. Pa mislm, da bom obupala po hitrem postopku: kje za vraga je kak chart, k bi mi povedu, kdo je kdo; kdo je s kom v sorodu; kako zgleda ta dežela/svet; slovar za vse besede, k jih slovar na Kindlu ne prepozna. Gaaaaaah. Priznam, da je to čist pretežka knjiga zame zdejle. Mogoče, k spišem diplomo? :?

Uporabnikov avatar
FiMi
Pixy

PrispevekNapisal/-a FiMi » 28 feb 2011, 21:11

Jaz pa Susan Eizabeth Phillips Trmoglavka .. luštn romanček, super napisan, meni zelo všečni karakteri :D nadomestek za VA ker moram (ampak res moram) naredit izpite in ko enkrat padem not ne znam nehat :ugeek:
"Hearts will be practical only when they are made unbreakable."

-From the Wizard of Oz (1939)

Uporabnikov avatar
LadyG
Elf
Kraj: Novo mesto

PrispevekNapisal/-a LadyG » 01 mar 2011, 20:03

"Nevem-kera-pisateljica" (sem preveč lena da bi pogledala na knigo ki je 3 metre stran od mene :lol: ) - Za vsako rešitev se najde težava
It's better to be hated for what you are, than loved for what you are not!

Kurt Cobain

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 04 mar 2011, 12:05

Trenutno : Falling Under od Gwen Hayes...in moram rečt, da je res super knjiga....
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 18 mar 2011, 20:29

Slika

Iz knjižnice ;)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 18 mar 2011, 23:41

Mnja. Shanna je meni tako-tako.
Čist lušna, ampak mal predolga, mal kičasta in na momente dolgočasna.
Ampak Ruarka mi pa lahka pošlješ.

Jst se trenutno zabavam z Martinom Kačurjem (Cankar), k ga mamo za domače branje. :thumbdown: :thumbdown:
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 20 mar 2011, 20:37

Kiss an Angel :thumbup:
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 20 mar 2011, 22:22

Toto Shanno sem prvi del prebrala pa sem potem hotla na računalniku nadaljevat z 2. delom zgodbe pa ne morem lol... omg, ta angleščina neka stara pomešana s škotščino je nemogoča aye :lol: Bom si drugi del sposodla še v slovenščini pa se s to angleščino kdaj drugič ubadala :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 23 mar 2011, 15:49

Hahah kaj pa to.. Kaj takega se še mi pa ni zgodlo, ne. :)
Zaželelo se mi je po neki easy in hitri zgodbici zato sem v roke vzela Prom and Prejudice (yep, a retelling of Pride and Prejudice by Jane Austen). In jaz berem in berem, preobračam stran za stranjo (res gre za ful easy branje, ne vem če sem rabla 3 ure da sem zadevo prebrala) nakar--BAM!!! čist out of the blue se mi ACKNOWLEDGMENTS izpiše na ekranu.

Ja, vem kaj bote zdaj rekle: "Kaj, to se ti je prvič zgodlo al kaj? Pha! To se meni dogaja pri vsaki 5. knjigi. And here I was getting excited for nothing. Tsk-tsk."

Just wait for it...

Konec je bil.... in Lizzie and Darcy didn't even kiss! No, not even once. Niti neke hudo pretirane romantične scene nista mela. But here comes the best part. Čeprav se mi še to nikoli ni zgodlo--res, nikoli še nisem brala knjige about falling in love, v kateri se glavna lika ne bi poljubila--to ni to, kar me je tak osupnilo.

I actually liked it. :) And I still do. Tudi po tak hitrem koncu, ki sicer da konec zgodbi, ampak komot bi še šlo zadevo podaljšat za še vsaj 50 strani, in brez prizorov ki bi vodli vsaj do 1st base, I still like it.

Huh, weird. I know. :P
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 12 jun 2011, 18:01

Slika

Ful je bla dobra <3

Celo knjigo sem se spraševala, če je to res al je nora al kaj se dogaja...vam pa povem, da nisem pričakovala takega konca huh... upam, da bo nadaljevanje. Super knjiga :thumbup:

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov