Kaj trenutno bereš?

Kaj beremo, pišemo, knjižnice, napovedniki, najlepše in najgrše platnice, eknjige, ...
Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Kaj trenutno bereš?

PrispevekNapisal/-a Lisa » 14 jun 2011, 17:45

Slika

huda je.
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 24 jun 2011, 11:28

Slika :cry:

Do te knjige, ko me je nekdo vprašal katera je moja najljubša kniga sm vedno rekla da jih je več in ne morem izpostavit eno. No, zdaj bom mela krajši odgovor: Annie`s song.
The most heartbreaking story ever. Ne vem kdaj sm nazadnje (če sploh) tako jokala ob knjigi. Je nekakšen ljubezenski roman vendar sem prepričana da tudi tisti ki ne marate takih zvrsti vam bo všeč. Bi vam napisala kaj več, sam se bojim da bom spoilala tko da tukaj imate opis:

Annie Trimble lives in a solitary world that no one enters or understands. As delicate and beautiful as the tender blossoms of the Oregon spring, she is shunned by a town that misinterprets her affliction. But cruelty cannot destroy the love Annie holds in her heart.
Alex Montgomery is horrified to learn his wild younger brother forced himself on a helpless "idiot girl." Tormented by guilt, Alex agrees to marry her and raise the babe she carries as his own. But he never dreams he will grow to cherish his lovely, mute, misjudged Annie—her childlike innocence, her womanly charms and the wondrous way she views her world. And he becomes determined to break through the wall of silence surrounding her—to heal...and to healed by Annie's sweet song of love.

Tukaj je ful dober review: http://www.theromancereader.com/annie.html
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 25 jun 2011, 07:51

Slika

Spet ena bad ass heroine :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 25 jun 2011, 21:44

Slika
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
BabyB
Elf

PrispevekNapisal/-a BabyB » 02 jul 2011, 11:58

Slika
“After all this time?”
“Always,” said Snape.

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Monika » 16 jul 2011, 22:57

Slika
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 17 jul 2011, 08:14

Slika

And I freaking love it :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 17 jul 2011, 10:29

Slika

Tak čist iz dolgčasa (kot da nimam puno drugih knjig na TBR seznamu) in brez da bi si vredi prebrala o čem se gre, sem ofnala ebook. Dobro, začetek ni bog ve kaj (mormoni/konservativno mesto, hudo intelegentni (*cough* weird *cough) (ex)boyfriend, ki nosi majce zatlačene not v kahki hlače in mokasinke) in tud stil pisanja/pripovedovanja me za 1x iritira, ampak dobro, moje zanimanje še malo po konci drži to, da je tip njen ex in da bo šla z njegovim frendom (Noah) na neke vrste road trip (you know, mogoče je ta frend majn weird).

Pol pa naleteim na sledeči stavek...

"He wore his grandpa's shoes, but not his aftershave. He spoke European languages, but didn't practice European hygiene."

Halo? :stupid:
What? Do the American people think we smell, ali kaj bi naj melo to za pomenit?

Če bo Noah isto čudn lik, bomo kr na YES stisnili, ko me bo vprašalo, če sem prepričana, da želim datoteko zbrisat. :P
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
KristTheVampire
Siren
Kraj: Rimske Toplice
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a KristTheVampire » 17 jul 2011, 11:32

Slika

FreakChiq, jp Američani misljo de smo mi u Evropi čist za cajtom..

Gledam Simpsonove, pa reče ona z modrim lasim: ženske britvice prosim, ali pa tudi ne, saj sem Evropejka vendar :eh:
"A good book has no ending."
R.D. Cumming

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 17 jul 2011, 20:54

Oni, ko ne vejo kaj je bide ali pa ga smatrajo kot luxus, mislijo, da Evropejci ne damo nič na higijeno? A pri nam so pa bideji standard. Where's the logic in that? :D Razumi ti američane...

Btw, oni knjige nisem deletala, vsaj ne preden sem prišla do konca, samo prebrala je pa tudi nisem. Prej preletela :) Superman style branje pa to. Te ko se je Noah pojavo in sta šla na road trip je postala zadeva prav zanimiva, ja. :D On je bil dosti bolj ql kot oni weirdo. Pa tudi končno sporočilo ni bilo tak švoh. Samo vse skupaj je blo preveč nežno in too innocent za mene. Mormoni pač.

Sem pa zdaj začela brat nadaljevanje knjige The Boys Next Door: Endless Summer (zakaj mi ni noben prej povedal, da obstaja nadaljevanje!! wiiii!! :tralala: ), ki je pa totalno nasprotje prejšnji knjigi z mormoni. The makeout session that I've just read was oh là là, très steamy! :oops: :13love:
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost