Kaj trenutno bereš?

Kaj beremo, pišemo, knjižnice, napovedniki, najlepše in najgrše platnice, eknjige, ...
Uporabnikov avatar
elchy
Opravljen bralni izziv 2018

Re: Kaj trenutno bereš?

PrispevekNapisal/-a elchy » 24 jul 2012, 21:06

Slika

To sem včeraj dokončala, ful mi je bla dobra :D
A bi se jo dalo dobit? :)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 25 jul 2012, 10:34

Maš :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 25 jul 2012, 12:22

Ojoj, jz sem že prej poslala pa sem čist pozabla napisat sem :oops: . No, boljše dve, kot pa nobena :angel: :-D
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 25 jul 2012, 14:13

Evelyn Vine Be Mine...in vam že zdej povem, da Vam ne bo všeč :) ''Stone'' je do sedaj pomoje izreku natanko 3 stavke...pa sm na 22 procentih...Evie, je pa taka miš k je pomoje še v nobeni bukvi nisem srečala...ona sploh ne govori...ampak šepeta...nikoli se ne postavi zase...edino, če je to monolog v njeni glavi...njega se boji, pa boji se da bo mogla seksat z njim...a dovoli mu, da vsako noc spi pr njej...aja, pa da ne govorim o tem, da se onadva sploh se nista pogovarjala med sabo... :118:

Skratka, ker vas že malo ''poznam'' si že predstavlam kake komentarje bi pisale :017: ..uuu mam idejo..dejte vseen brat, da bom vsaj mal uzivala :026:
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 25 jul 2012, 14:25

:shock: Ok, zdaj pa me res zanima kaj se dogaja v tej knjigi. Zvečer začnem brat. :105:
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 25 jul 2012, 21:14

Sem dopoldne prebrala to knjigo - moj komentar:

Evelyn mi je šla na živce za znoret. Za znoret!!! Ne vem kdaj sem nazadnje brala o kakšni tak bedni "junakinji" (totalno neprimerna beseda zanjo! :115: Sploh te njene "I said shyly" - vsakič ko je blo to napisano mi je pritisk narasel. Na splošno mi ni všeč stil pisanja, še posebej oklepaji, ker sem dobila občutek, kot da pisateljca misli, da smo bralci neumni. In dejansko je večino časa šepetala, ker si ni upala na glas odgovorit. In kot je napisala taša - s Stoneom se sploh nista pogovarjala, po mojem sta si v celi knjigi izmenjala 100 besed maksimalno. Ampak obadva pa imata čudežne sposobnosti in si lahko bereta misli s pogledom :wall: . Poleg tega je neumna kot noč - očitno je, da Stone ne ve o njeni nenavadni ogromni familiji in da je ljubosumen, ampak njej to ni jasno skor do konca knjige. In čeprav pravi, da je tako zelo sramežljiva, se na sredini knjige spremeni v sex goddess in je nenadoma ni nič več sram. Seriously? Ampak še vedno pa nič ne govorita. Sama zgodba mi je sicer dobra, čeprav bi si želela veliko popravkov v njej (vse zgoraj našteto pa še kej :D ). Najbolj pa so mi bile všeč stranske osebe - njeni prijatelji in družina. Proti koncu knjige se tudi Evelyn mal sremeni na boljše in mi ni šla več tak fejst na živce.

Je še katera prebrala?
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 25 jul 2012, 22:56

Jaz sem na 61 procentih...in se strinjam z vsem kar si napisala...če ne bi blo Donnija in Fredie..bi pomoje že nehala brat..ubistvo so stranske osebe tiste, ki mi delajo zgodbo vzdržljivo :019:
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 26 jul 2012, 09:55

Slika

Vem, da bi mi bila pod drugimi pogoji patetična, zdaj pa mi je ful všeč... ker me je ona Insanity predvčerajšnjim čisto mindeffedup pustila... mi je bla KR NEKI... ta pa je zdaj kr kul... tak za tinejđerje pa to :D (kar jaz več nisem, ampak to so samo details :P :P )
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Berilia
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Berilia » 26 jul 2012, 14:34

Varuh v rži. Super knjiga.
Se strinjam. :)

Jaz sem prebrala Bralca, zdaj pa berem že stotič verjetno Vinetouja.

Uporabnikov avatar
Catnip.
Human

PrispevekNapisal/-a Catnip. » 30 jul 2012, 22:19

Beležnica :D končno
“I love you, Roza.I'll always be here for you. I'm not going to let anything happen to you."
The words were wonderful and dangerous. He shouldn't have said anything like that to me. ~ Dimitri Belikov & Rose Hathaway

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost