Kaj trenutno bereš?

Kaj beremo, pišemo, knjižnice, napovedniki, najlepše in najgrše platnice, eknjige, ...
Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

Re: Kaj trenutno bereš?

PrispevekNapisal/-a Chloe » 30 jun 2013, 09:56

Slika

Na to knjigo sem čakala faking 3 mesece pomoje. Včeraj je izšla in sem cel dan stalkala mobilism, da jo nalozijo in jo lahko začnem brat. :guns: :guns: :guns: :guns: :guns: IT WAS AWFUL. Prav review sem mogla napisat, tak sem bla razočarana :( Drugače pa ma ful dobre reviewe na GR, so maybe it's just me.. :D
To knjigo so tako blogerji hvalili. Zato jo je folk tako čakal. Prou žalostno je da ni več poštenih revieviews. :? Dokler so avtorji radodarni z knjigami za giveaways, potem bo review čista 5ka.
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 30 jun 2013, 10:09

^Čisto brezveze. Hypocrites.
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 01 jul 2013, 10:50

Ma ja škoda, tak fajn koncept se mi je zdel al napisana je pa čist površno :D Saj na koncu sem ji vseeno dala 3*, sploh ne vem zakaj.. :huhuhu: Ful ne maram dajat slabih ocen, razen če je knjiga res totalen ološ :D
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 01 jul 2013, 11:47

Jaz tudi...ampak zadnje čase mi že postaja vseeno. Grem lepo po good reads pa tam piše, če ti ni všeč, da daj oceno 1 pa pač dam oceno 1. Če sem jo prebrala, te pa pač dam 2...

Sej mi je res vedno bad, samo pač... boljše po resnici povedat, al? :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 01 jul 2013, 12:44

Zdaj sem šla malo na GR gledat in mam samo 1 knjigo z 1*, pol prb. 10 z 2* sam to so take ko sem se res cel čas zgrozala zraven (Fallen too far npr :D ). Branded vseeno ni bla tak slaba, jaz sem bla pač ful razočarana, ker sem res veliko pričakovala :D
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 04 jul 2013, 13:21

Crash od Nicole Williams - aaaaand another books joins the category "Why the fuck has this book such good ratings???"

Ja, ja, se vem, 100 ljudi, 100 čudni, vsakemu svoje, kam bi prišli če bi meli vsi vse isto radi, I get it. But this.. this is BULLSHIT. Več kot 11.000 folka je temu stisnilo 5. oz. 4. Trojko, dvojko in enko pa vseskupaj bogih 3000. What are you doing, people of the GR community?

Zadne čase se niti malo več ne da zanest na ocene na GR. Vedno več bloggerjev tala petke knjigam, ki si jih sploh ne zaslužijo, ostali pa očitno berejo z zaprtimi okami al kaj... I dunno. Majkemi da bom ne bom več brala knjig, ki imajo povprečno oceno od 4.00 do 4.15/4.20.

And now I have to find a new trilogy to read... Fan-fucking-tastic.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 04 jul 2013, 13:31

Jaz sem pa na 45% Crash-a pa mi je kul..mislim ni mi nek ful presežek zaenkrat, je pa berljivo..100 ljudi 100 čudi, ja :)
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 04 jul 2013, 13:37

^Se strinjam s tem...jaz ful bolj zaupam samo ocenam prijateljev, kot pa splošnim ocenam... :)

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 04 jul 2013, 13:47

To tud jaz kar pogledam, kako so prijatli ocenli knjigo pa ljudje, ki jih follow-am..FC če ti slučajno diši erotic romance, si poglej In Flight od R.K. Lilley (je prva knjiga od treh), so baje tud dobre..če pa ne, pa good luck pri iskanju :)
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 04 jul 2013, 14:02

Kak ti te nea gre Jude na kurac s tem njegovim obnašanjem? In Lucy, ki vse to sprejme tak, kot da nič ni? Kot da tip nima a huge rage issue (še večjega kot fucking Hulk), kot da ni bil že 13x v zaporu, kot da je njegovi frendi niso hotli še par dni nazaj ubit (ne, ne pretiravam... pesa so ji zažgali pol pa še njo hotli, drugi dan pa je blo tak ko da nič ni blo - srečna je bla edino, da ji ni preveč lasov skurlo ROFL).

I mean, tam en tip za njim v avteju zaploza, ker se je zelena luč prižgala, Jude pa fukcing stoji na križišču in se nea nikam ne premakne. Nakar se Jude v v nanosekundi spremeni v Hulka, full-on raging odkoraka do avteja za njim in začne grozit vozniku. “What? You think you’re the shit because you can blast your horn at a guy trying to have a serious conversation with his girl?”

In ko ga ona vpraša kaj je blo to, ji on odvrne
“That was me losing my shit. It happens a lot, Luce. I don’t mean it to, and I don’t even want it to, but ninety percent of the time, I can’t control it.”
There it was, that window of vulnerability, that so honest it was painful answer that reminded me why I was here, now, with Jude Ryder.

What fucking vulnerability, Lucy?! He's a violent prick who thinks he can have a conversation in a car in the middle of the street. You're effing stupid.

Skozi celo knjigo mi hoče pisateljica Judovo ranljivost prodat, in kak ma dobro srce in dobre namene, samo pač zajebe in the process, ampak jaz tega prisežem da ne vidim.

Not sem padla, I'm sorry. :) I'm not trying to offend anyone, it's just... "arrggh!" you know :P
Mata pa z Ever prav, ja, boljše da začnem povprečno oceno od frendov gledat. Tam je povprečje 3.31 kar je za moje pojme dosti bolj realno.
FC če ti slučajno diši erotic romance, si poglej In Flight od R.K. Lilley (je prva knjiga od treh), so baje tud dobre..če pa ne, pa good luck pri iskanju :)
I'll check it out. Thanks.
Samo bom prej še Ruby Red probala. Upam samo, da če bo knjiga za kaj, da me ne bo preveč motlo, ko bom pri zadnji mogla v nemščini brat, ker še ni prevedena v ang.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost