Kaj trenutno bereš?

Kaj beremo, pišemo, knjižnice, napovedniki, najlepše in najgrše platnice, eknjige, ...
Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

Re: Kaj trenutno bereš?

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 21 sep 2013, 19:04

Lahko ti jaz obnovim zgodbo ko bom končala in grema pol skupaj drugi del brat? A? Heheh. Pa še Ever prepričama ona še vidim, da tudi ni brala drugega dela :P
Zmenjeno! :thumbup: Upam, da me prepričaš s svojo obnovo, se boš mogla potrudit :019: .
Na GR piše da je RD od CoHF May 27th 2014. Še 8 mesecev. Fak, do takrat lahko štirje asteroidi na nas padejo.
Upam samo da ne bo taki cop out naredla kot pri TID. Dobro sicer v TMI hvala kurcu nea vse stoji na pofukanem (pardon my french) love trikotniku, kar še pa ne pomeni, da Clare neo znala zajebat vse. Moram priznat da ji nea zaupam več. isto pri Charlaine Harris. Sicer mi njena Sookie Stackhouse serija, napram TMI, nikoli ni tak pritegnila, samo od te ko vem, kak je zaključla Sookieno zgodbo, sploh več nočem nič čut o njej in tej seriji. Včasih si tak potihem želim, da bi se TMI končal z CoG.
Ma jaaa, kje je še to!! Boljš, da se tak fejst potrudi, da bo zadnji del najboljši izmed vseh v zbirki in da berem celi čas z odprtimi usti in da je konec lep, ampak ne preveč slinast in na splošno da me ne razočara! Ker če rabi dve leti da napiše eno knjigo potem manj od perfektnosti sploh ne moremo pričakovat. To, da bi se TMI končali po tretji knjigi si sicer ne želim - vem da sem bila grozno vesela, da bo napisala še 3 knjige. In četrti in peti del me nista razočarala. Ampak mi gre pa na živce kaj vse se dogaja "izven knjig" - govorice o plagiatorstvu, ves halo glede filma, cel kup novih shadowhunsterskih knjig in katastrofalna zbirka TID.. To mi gre na živce. In to mi tudi meče slab(š)o luč na COHF in TMI na splošno.
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 21 sep 2013, 19:08

I'm in :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Karou
Fairy

PrispevekNapisal/-a Karou » 24 sep 2013, 17:10

Evo...sem prebrala Origin in Shadows <3
Shadows mi je OK....ampak Dawson ni Daemon <3

Sedaj pa ne vem kaj naj berem...ker sem čist pod vplivom K&D..in njunega hot relationship-a :lol:
še nekaj takega bi brala...kakšna ideja!?!
“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.” ― Philip Pullman
The love that moves the sun and all the other stars.

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 24 sep 2013, 18:51

A ta drugo od Jennifer Armentrout si prebrala? Covenant? Drgač je fajna (sicer ni paranormalna) The Duff: Designated Ugly Fat Friend od Kody Keplinger, ti pa bo verjetno všeč zveza med Bianco in Wesleyem. Ali pa Anna and the French Kiss je tud dobra.
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 24 sep 2013, 18:58

The Duff: Designated Ugly Fat Friend od Kody Keplinger
Ta je meni bla res super <3 <3
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Karou
Fairy

PrispevekNapisal/-a Karou » 24 sep 2013, 20:03

Thanks babes :P
bom mal preverila tele knjige
“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.” ― Philip Pullman

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 19 nov 2013, 17:40

KONČNO! :)
Slika
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 19 nov 2013, 18:27

+

Slika

http://1.bp.blogspot.com/-KFvXFMdiMM4/U ... Moning.jpg[/imgm]

How the hell should I choose. Najprej moram Faefever do konca prebrat, ker bom to MacKaylo enkrat okol kepe, če se nena začne do Barronsa lepše obnašat :D

Pa še popravit moram članek, kar pomeni, da ne smem preveč brat...

:105: :105: :105: :105:

Preveč :019:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
calimero747
Human

PrispevekNapisal/-a calimero747 » 19 nov 2013, 19:14

Slika
Finally!!!! :blob8: Sm misnla da ne bom tegale dočakala. Prvi del mi je bil tak awesome da ga bom pomoje še re-readala preden se tole spravim brat :jupi:
A reader lives a thousand lives before he dies. A man who never reads lives only one.

Uporabnikov avatar
Karou
Fairy

PrispevekNapisal/-a Karou » 19 nov 2013, 20:02

Slika
Jeeeejjjjjj :jupi: :jupi: :jupi:
I'm happy :jupi: ...jst bom 100% re-readala prvi del :P

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 4 gostov